Jilemničtí futsalisté doma napravili dojem po předchozím nezdaru

18.12.2011 15:22:43 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jilemnice

Jilemničtí futsalisté doma napravili dojem po předchozím nezdaru

Celostátní liga v sálovém fotbale pokračovala turnajem v Jilemnici, kde se představily Stonava a družstvo FS Sádek. Domácí po ztrátách na minulém turnaji zapnuli naplno a připsali si čtyři body za výhru a remízu.

Před turnajem bylo družstvo SK Sico Jilemnice na 7. místě soutěže se ziskem 17 bodů, aktuální tabulku doplníme, až bude zveřejněna.

Sico Jilemnice - Premium Stonava 0:0

Zápas byl soubojem výborných brankářů a zároveň mužstev, které se dobře znají. Závěr vyzněl ve prospěch Stonavy, ale několikrát se zaskvěl brankář Kos, takže se body dělily. „Byla to zasloužená dělba bodů," poznamenal za Jilemnici prezident klubu Milan Szabo.

Sico Jilemnice - FS Sádek 5:2 (2:1)

Soupeř se dostal do vedení, ale záhy vyrovnal Paulů střelou do šibenice. Otěže utkání poté přebrali domácí hráči a jejich vítězství bylo jen otázkou času a branek. Dvakrát se poté trefil Illner, jednou Král a Erneker. „Výborně zahrál Illner, který dvě branky vstřelil a na poslední nahrál," řekl k zápasu Szabo.

Sestava Jilemnice na turnaji: Kos (Šulc - 2. zápas) - Vašek, Paulů, Erneker, Šnorbert - Kraus, Srkal, Illner, Král.

Výsledky Jilemnice v minulých kolech:

Jilemnice - Prachatice 4:1 (branky Illner, Srkal, vašek, Kraus), Jilemnice - Větřní 2:5, Jilemnice - Vamberk 1:4 (Vašek). Šlo o dohrávku 5. kola a dvě utkání 6. kola, všechny zápasy se hrály v Jilemnici, ale domácím se zdaleka nevedlo jako na posledním turnaji.

„Soupeřům, zejména Vamberku, dobře zachytali gólmani a nám se naopak vůbec nedařilo. Hlavním spalovačem šancí byl Illner, soupeřům stačilo hrát na brejky," poznamenal Milan Szabo.

Po vánoční přestávce bude Celostátní liga v sálovém fotbale pokračovat 7. ledna. Jilemničtí pojedou na turnaj do Klatov, kde se utkají s domácím týmem a s vedoucím týmem soutěže Chemcomexem Praha.

Související články:

Sálovkáři Jilemnice si dojeli na Zlínsko pro vysoké příděly

Jilemničtí přejeli bez obdržené branky první a třetí celek tabulky

Sáloví fotbalisté Jilemnice vstoupili slušně do nové sezony

Milan Szabo hodnotí sezonu SK Sico Jilemnice

Více sálového fotbalu a futsalu v rubrice SPORT - Futsal

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Noc v jabloneckém muzeu přináší bohatý program

V pátek 17. května se navečer otevřou brány muzeí a galerií v Liberci, Jablonci nad Nisou a Vratislavicích a otevřené zůstanou až do 23 hodin. Proběhne oblíbená Muzejní noc! Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou připravilo odhalení výtvarného díla na fasádě Pelantova schodiště a další doprovodný program. Podrobná pozvánka

Hladina podzemních vod v okolí dolu Turów za poslední dva roky vzrostla

Česká geologická služba předložila výsledky měření hladin podzemních vod v okolí dolu Turów na českém území a v okolí podzemní těsnící stěny. Vyplývá z nich, že roste jejich hodnota podél těsnící stěny na polském území, v hlubších kolektorech mezi stěnou a státní hranicí Polské a České republiky a také mezi podzemní stěnou v samotném dole Turów. Oproti tomu od září 2020 až do dubna 2024 hladiny podzemních vod v hlubších kolektorech na českém území nadále klesaly a na konci dubna 2024 jsou na nejnižší úrovni. V okolí Uhelné od srpna 2023 hladiny podzemní vody převážně stagnují a od února 2024 nepatrně rostou. „Výsledky jsou nyní mírně pozitivní. Stoupání hladin vrtů za těsnící stěnou má setrvalou tendenci a propisuje se již do několika hlubinných vrtů na českém území," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství. „Jsem rád, že se také připravuje nový hydrogeologický model, který pohyb podzemních vod podrobně zmapuje. Budeme tak mít kromě čísel z měření i konkrétnější přehled vývoje a chování podzemních vod."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Den otevřených dveří hasičů v kraji přilákal 2500 fanoušků
Jezdíme okolo - pozůstatky historického silničního značení na Lomnicku
Krkonošskému národnímu parku je 61 let, obhájil certifikát FSC
Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola
Pohádkový les v Semilech bude letos O ohni a vodě

Nejčtenější články

17.05.: Hořela elektroprodejna v Semilech
16.05.: Policie hledá svědky a druhého účastníka dopravní nehody v obci Všeň
17.05.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 17. do 19. května

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT