Jilemničtí futsalisté pátí na poháru UEFS v Bulharsku

11.05.2011 09:22:03 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jilemnice

Jilemničtí futsalisté pátí na poháru UEFS v Bulharsku

Sáloví fotbalisté SK Sico Jilemnice se v minulém týdnu účastnili poháru UEFS v bulharském Primorsku. Dokázali postoupit ze třetího místa ve skupině, ale poté už byl ve čtvrtfinále nad jejich síly ruský celek a pozdější vítěz Taganskiy Ryad.

Ve skupině jilemničtí sáloví fotbalisté narazili na francouzský celek MJEP Champs Futsal, kterému podlehli 2:5, poté porazili vysoko 11:0 italské mužstvo Corona Futsal Cornate D´Adda a ve třetím zápase podlehli ruskému Volkhovu 2:12.

Postoupili tak ze třetího místa ve skupině do čtvrtfinále, kde byl jejich soupeřem zmiňovaný Taganskiy Ryad a který Jilemnické vyřadil po výsledku 6:2. Hra byla v klíčovém zápase vyrovnaná a v poločase byl ještě stav 1:2. Ruský soupeř byl sice fotbalovější, ale o výsledku rozhodl dalšími brankami až v závěru utkání.

„Celkově jsme skončili pátí až šestí, což mohlo být lepší, ale i horší. Organizace turnaje v Bulharsku však byla velmi žalostná, vůbec se to úrovní nedalo srovnat s pořádáním podobných pohárů v jiných zemích a to i po stránce zajištění důstojné haly," řekl k turnaji předseda SK Sico Jilemnice Milan Szabo.

Sestava SK Sico Jilemnice na turnaji: Tomeš (Šenold) - Kraus, Paulů, Vašek, Žďánský, Pivoňka, Marčík, Mlejnek, Illner, Koudelka.

Pohár UEFS:

Čtvrtfinále: Taganskiy Ryad (Rusko) - Sico Jilemnice (Česko) 6:2, MJEP Champs Futsal (Francie) - Flash UFB Futsal (Francie) 2:6, EFS Ripoll (Katalánsko) - VRZ Gomel (Bělorusko) 2:0, Volkhov (Rusko) - Lazur Burgas (Bulharsko) 14:5.

Semifinále: Volkhov - Mjep Champs futsal 13:1, Taganskiy Ryad - VRZ Gomel 4:2.

Finále: Taganskiy Ryad - Volkhov 3:0.

Fotogalerie z poháru UEFS

Více článků ze sálového fotbalu a futsalu najdete v rubrice Futsal

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavírka na I/35 omezí provoz na Kyselovsku

Ve dnech 19. a 20. června 2024 bude v Turnově, Kyselovsku probíhat oprava silnice číslo I/35 v úseku kolem křižovatky se silnicí číslo III/27927 směr Pelešany. Tato křižovatka bude ve středu 19. června 2024 neprůjezdná od zhruba 7:30 hodin do asi 15:30 hodin. Ve čtvrtek 20. června 2024 od zhruba 7:30 hodin do asi 22:30 hodin. Dojde k frézování a pokládce nového povrchu, doprava v místě bude řízena semafory.

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Soutěž Sdílej s námi Liberecký kraj vrcholí putovní výstavou
Konference na kraji se zabývala domácím násilím
Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 21. až 23. června
Kraj pořídil svým organizacím dalších šestnáct elektromobilů

Nejčtenější články

22.06.: Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
21.06.: Pachatele přepadení v Železném Brodě zadrželi policisté po 15 minutách
22.06.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 21. až 23. června

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT