Jilemničtí futsalisté pátí na poháru UEFS v Bulharsku

11.05.2011 09:22:03 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jilemnice

Jilemničtí futsalisté pátí na poháru UEFS v Bulharsku

Sáloví fotbalisté SK Sico Jilemnice se v minulém týdnu účastnili poháru UEFS v bulharském Primorsku. Dokázali postoupit ze třetího místa ve skupině, ale poté už byl ve čtvrtfinále nad jejich síly ruský celek a pozdější vítěz Taganskiy Ryad.

Ve skupině jilemničtí sáloví fotbalisté narazili na francouzský celek MJEP Champs Futsal, kterému podlehli 2:5, poté porazili vysoko 11:0 italské mužstvo Corona Futsal Cornate D´Adda a ve třetím zápase podlehli ruskému Volkhovu 2:12.

Postoupili tak ze třetího místa ve skupině do čtvrtfinále, kde byl jejich soupeřem zmiňovaný Taganskiy Ryad a který Jilemnické vyřadil po výsledku 6:2. Hra byla v klíčovém zápase vyrovnaná a v poločase byl ještě stav 1:2. Ruský soupeř byl sice fotbalovější, ale o výsledku rozhodl dalšími brankami až v závěru utkání.

„Celkově jsme skončili pátí až šestí, což mohlo být lepší, ale i horší. Organizace turnaje v Bulharsku však byla velmi žalostná, vůbec se to úrovní nedalo srovnat s pořádáním podobných pohárů v jiných zemích a to i po stránce zajištění důstojné haly," řekl k turnaji předseda SK Sico Jilemnice Milan Szabo.

Sestava SK Sico Jilemnice na turnaji: Tomeš (Šenold) - Kraus, Paulů, Vašek, Žďánský, Pivoňka, Marčík, Mlejnek, Illner, Koudelka.

Pohár UEFS:

Čtvrtfinále: Taganskiy Ryad (Rusko) - Sico Jilemnice (Česko) 6:2, MJEP Champs Futsal (Francie) - Flash UFB Futsal (Francie) 2:6, EFS Ripoll (Katalánsko) - VRZ Gomel (Bělorusko) 2:0, Volkhov (Rusko) - Lazur Burgas (Bulharsko) 14:5.

Semifinále: Volkhov - Mjep Champs futsal 13:1, Taganskiy Ryad - VRZ Gomel 4:2.

Finále: Taganskiy Ryad - Volkhov 3:0.

Fotogalerie z poháru UEFS

Více článků ze sálového fotbalu a futsalu najdete v rubrice Futsal

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Web kraje nabízí komunikaci pro klienty se sluchovým postižením

Klienti se sluchovým postižením, kteří navštíví webové stránky Libereckého kraje, mají možnost nově využít tlačítko Tiché linky. Díky němu se mohou snadno spojit s tlumočníkem českého znakového jazyka či přepisovatelem mluvené češtiny a domluvit si vše, co je potřeba. Nemusí se tedy fyzicky dostavit, což bývá komfortnější a méně stresující.

Liberecký kraj opět podpoří mateřská centra. Připravil pro ně dva miliony

Dva miliony korun. Přesně takovou částkou podpoří Liberecký kraj činnost mateřských center v regionu prostřednictvím dotačního programu. O příspěvek mohou žádat zástupci mateřských center od 15. do 30. ledna příštího roku. „Díky tomuto programu opět podpoříme základní činnost mateřských center, a to především komunitní setkávání s různými programy, vzdělávání pracovníků center i jejich návštěvníků, přípravu a pořádání mezigeneračních programů či poradenství a konzultace. Chceme tyto organizace, kterých je v našem kraji celá řada, podpořit v jejich práci a v tom, co nabízí rodinám. Jejich práce si já osobně velice vážím," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Semilech rozsvítí vánoční strom v sobotu 2. prosince
Na záchranu a obnovu památek rozdělí kraj 15 milionů korun
Na konci listopadu končí v Turnově dvě sběrná místa
Rada mladších ukázala v Liberci názory studentů i otevřený přístup
Deváťáci semilské ZŠ F. L. Riegra si připomněli 17. listopad

Nejčtenější články

28.11.: Hasiči po novém sněžení nejčastěji odstraňovali stromy ze silnic
29.11.: Deváťáci semilské ZŠ F. L. Riegra si připomněli 17. listopad
28.11.: Florbal Turnov: Doma se představili starší žáci. Bojovala i další družstva

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT