Jilemničtí přejeli bez obdržené branky první a třetí celek tabulky

14.11.2011 06:42:47 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jilemnice

Jilemničtí přejeli bez obdržené branky první a třetí celek tabulky

Naprosto skvělý turnaj sehráli v sobotu sáloví fotbalisté Jilemnice. V domácí jilemnické totiž porazily po jednoznačných výsledcích do té doby první Trivel Klatovy a třetí Chemcomex Praha!

„Všichni zahráli famózně, nikomu se nedá nic vytknout, byl nadšený po turnaji předseda klubu SK Sico Jilemnice Milan Szabo.

Na výhrách se nejvýrazněji podíleli skvělý brankář Kos a také nové posila z Náchoda Marek Srkal, který vstřelil na turnaji dva góly a bylo ho plné hřiště.

SK Sico Jilemnice - Trivel Klatovy 4:0 (1:0)

V prvním sobotním utkání vyzvalo domácí Sico Jilemnice vedoucí celek soutěže Klatovy a přejelo jej jednoznačně 4:0. Skóre bylo ještě milosrdné, protože Illner spálil další čtyři dobré příležitosti.
Branky: Kraus 2, Srkal, Vašek.

SK Sico Jilemnice - Chemcomex Praha 3:0 (1:0)

Proti rivalovi z posledních play off začali Jilemničtí také výborně - už ve 2. minutě se trefil Kraus. Hosté byli techničtější, ale jejich vyrovnání nepřipustil skvělými zákroky brankář Kos. Druhá důležitá branka padla ve druhém poločase, když byl faulován Šlechta a penaltu proměnil Vašek. Chemcomex zkusil hru bez brankáře a třetí brankou rozhodl utkání pro Jilemnici Srkal.

Branky: Kraus, Vašek, Srkal. Sestava Jilemnice na turnaji: Kos - Paulů, Vašek, Šimek, Šnorbert - Srkal - Šlechta, Kraus, Illner, Smolík.

Související články:

Sáloví fotbalisté Jilemnice vstoupili slušně do nové sezony

Milan Szabo hodnotí sezonu SK Sico Jilemnice

Více sálového fotbalu a futsalu v rubrice SPORT - Futsal

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Noc v jabloneckém muzeu přináší bohatý program

V pátek 17. května se navečer otevřou brány muzeí a galerií v Liberci, Jablonci nad Nisou a Vratislavicích a otevřené zůstanou až do 23 hodin. Proběhne oblíbená Muzejní noc! Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou připravilo odhalení výtvarného díla na fasádě Pelantova schodiště a další doprovodný program. Podrobná pozvánka

Hladina podzemních vod v okolí dolu Turów za poslední dva roky vzrostla

Česká geologická služba předložila výsledky měření hladin podzemních vod v okolí dolu Turów na českém území a v okolí podzemní těsnící stěny. Vyplývá z nich, že roste jejich hodnota podél těsnící stěny na polském území, v hlubších kolektorech mezi stěnou a státní hranicí Polské a České republiky a také mezi podzemní stěnou v samotném dole Turów. Oproti tomu od září 2020 až do dubna 2024 hladiny podzemních vod v hlubších kolektorech na českém území nadále klesaly a na konci dubna 2024 jsou na nejnižší úrovni. V okolí Uhelné od srpna 2023 hladiny podzemní vody převážně stagnují a od února 2024 nepatrně rostou. „Výsledky jsou nyní mírně pozitivní. Stoupání hladin vrtů za těsnící stěnou má setrvalou tendenci a propisuje se již do několika hlubinných vrtů na českém území," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství. „Jsem rád, že se také připravuje nový hydrogeologický model, který pohyb podzemních vod podrobně zmapuje. Budeme tak mít kromě čísel z měření i konkrétnější přehled vývoje a chování podzemních vod."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Den otevřených dveří hasičů v kraji přilákal 2500 fanoušků
Jezdíme okolo - pozůstatky historického silničního značení na Lomnicku
Krkonošskému národnímu parku je 61 let, obhájil certifikát FSC
Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola
Pohádkový les v Semilech bude letos O ohni a vodě

Nejčtenější články

17.05.: Hořela elektroprodejna v Semilech
16.05.: Policie hledá svědky a druhého účastníka dopravní nehody v obci Všeň
17.05.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 17. do 19. května

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT