Jilemničtí proklouzli do play off, soupeřem bude opět Chemcomex

06.02.2012 20:04:59 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jilemnice

Jilemničtí proklouzli do play off, soupeřem bude opět Chemcomex

Sáloví fotbalisté Jilemnice splnili cíl a probojovali se do play off, jejich soupeřem ale bude vítěz základní části Chemcomex Praha. Chemcomex je v posledních letech tradiční soupeř a je jasné kdo bude v souboji favoritem, i když Jilemnice jej jako jediná v sezoně dokázala porazit.

Play off se hraje v sobotu 11. února v Jilemnici a o týden později v Praze. „Neházíme flintu do žita a pokusíme se překvapit. Vrátit do sestavy by se měli i někteří marodi," neztrácí naději před play off prezident SK Sico Jilemnice Milan Szabo.

Jilemničtí proklouzli do play off opravdu na poslední chvíli, protože po dohraném utkání s Poličkou čekali na výsledek utkání Větřní - Chemcomex. Hráčům Větřní stačila k postupu na osmé místo remíza, ve svém zápase dokázali vyrovnat ze stavu 1:3 na 3:3, ale 15 vteřin před koncem jejich soupeř rozhodl o výhře 4:3 a hráčům Větřní zbyly oči pro pláč.

Bomby k tyči Vamberk - SK Sico Jilemnice 2:4 (0:1)

Paulů zajistil Jilemnici první branku kopem z 12 metrů. Když dal Kraus na 2:0 tak Jilemnické uklidnil a utkání bylo v jejich režii. Dál ale bylo utkání velmi bojovné a větší srdce Jilemnických nakonec rozhodlo o velmi důležité výhře.

VPS Novabrik Polička - SK Sico Jilemnice 3:1 (2:0)

Úvodní tlak Poličky přinesl efekt v 7. minutě, kdy Koudelka nadvakrát dopravil míč do branky Jilemnice. Stejný hráč zvýšil na 2:0 o šest minut později střelou která si našla cestu za brankovou čáru po "dvojitých houslích". V 18. minutě jilemnický Erneker střílel po dobře rozehraném volném kopu, brankář Dittrich byl na místě.

Domácí měli i ve druhé půli více ze hry a na jilemnických hráčích se pojevovala únova z předchozího zápasu. V 35. minutě zachránila hosty od další branky tyč a z následného rychlého protiútoku přece jen snížil na 1:2 Šlechta. Domácí ale hned po rozehrání zvýšili opět na rozdíl dvou branek Koudelkou. Závěr byl ve vysokém tempu, ale ani jedno mužstvo už své šance nevyužilo. Poslední minutu pak Polička hostům míč nepůjčila a zvítězila 3:1. Kuriozitou je, že Jilemnice odehrála utkání bez jediné načítané chyby.

Branky: 7., 13. a 35. Koudelka - 35. Šlechta. Rozhodčí: Tománek, Syrůček. ŽK: 0:1. Sestava Jilemnice na turnaji: Kos - Paulů, Erneker, Kraus, Šnorbert - Smolík, Šlechta, Illner, Šimek.

Čtvrtfinálové dvojice play off: Chemcomex - Jilemnice, Zlín - Klatovy, Stonava - Vamberk, Polička - Prachatice. Čtvrtfinále se hrají na dvě vítězná utkání, v případě remízového stavu v jednotlivých zápasech rozhoduje prodloužení a penalty. Pokud by byl stav utkání 1:1, rozhoduje třetí zápas hraný pouze na 20 minut, hraný na hřišti lépe postaveného týmu po základní části, hned po skončení druhého utkání.

Konečná tabulka základní části Celostátní ligy:

1. Chemcomex Praha 20 16 3   1 85:22  51
2. SMR Plus Zlín  20   8 8   4 48:36  32
3. SC Premium Stonava  20   8 6   6 48:42  30
4. VPS Novabrik Polička 20   9 2   9 57:48  29
5. SK Strabag Lubryco Prachatice  20   8 5   7 57:55  29
6. Bombyk tyči Vamberk  20   9 1 10 61:67  28
7. SF Trivel Klatovy
20   8 4   8 55:52  28
8. SK Sico Jilemnice  20   7 3 10 38:55  24
9. Bombarďáci Větřní  20   7 2 11 66:87  23
10. SK Jerevan Slavičín  20   5 3 12 50:81  18
11. FS Sádek
20   4 5 11 43:63  17

Související články:

Futsalisté Jilemnice si pořádně zkomplikovali cestu do play off

FOTO: Sálovkáři Jilemnice doma porazili Slavičín, ale podlehli Zlínu

Sáloví fotbalisté Jilemnice přivezli z Klatov pouze bod

Jilemničtí futsalisté doma napravili dojem po předchozím nezdaru

Sálovkáři Jilemnice si dojeli na Zlínsko pro vysoké příděly

Jilemničtí přejeli bez obdržené branky první a třetí celek tabulky

Sáloví fotbalisté Jilemnice vstoupili slušně do nové sezony

Milan Szabo hodnotí sezonu SK Sico Jilemnice

Více sálového fotbalu a futsalu v rubrice SPORT - Futsal

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Nová jablonecká MHD od roku 2028. Páteřní součástí budou elektrobusy

Jablonečtí zastupitelé schválili Koncepci poskytování veřejné dopravy od roku 2028 a současně stvrdili klíčové smluvní kroky vedoucí k zajištění městské hromadné dopravy pro další desetiletí. Významným milníkem je schválení smlouvy o poskytování přepravních služeb se společností Jablonecká dopravní, a.s., která od února 2028 zajistí třetinu provozu MHD prostřednictvím osmi elektrobusů. Více podrobností na Našem Jablonecku

Z rozsáhlého požáru v Braniborsku se šíří kouř i Libereckým krajem

Aktuálně hasiči v Německu bojují s rozsáhlým požárem v přírodní rezervaci Gohrische Heide v Braniborsku. Od čtvrtečního rána se šíří kouř celým Libereckým krajem a dle informací z ČHMÚ bude kouř cítit také ve Středočeském kraji a bude dále postupovat po České republice.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Pod vlivem alkoholu řidička v Syřenově nezvládla svou jízdu
Mistři známkové tvorby se v létě představují v jilemnickém muzeu
Vítězové ankety Zaměstnavatel roku jsou již známi
Liberecký kraj láká v létě na festivaly, sport i kulturu
Nové pracovníky v Libereckém kraji nabírá stavebnictví a zemědělství

Nejčtenější články

05.07.: Při nehodě v Loužnici zemřela řidička osobního auta
06.07.: Rekonstrukce harrachovského můstku K 120 začne 20. července
05.07.: Hasiči zasahovali kvůli úniku oleje na Malé Skále

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT