Judisté nabízejí účast na sportovním táboře

01.06.2011 10:00:00 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ŠKOLSTVÍ | Obce: Turnov

Judisté nabízejí účast na sportovním táboře

Oddíl juda TSC Turnov nabízí účast na letním judistickém táboře v Pleskotech. Letošní tábor se uskuteční v termínu od  1. srpna 2011 do 11. srpna 2011. Tábor je vhodný i pro děti, které nejsou členy oddílu judo.

Tábor je vždy zaměřen na všeobecné sportovní vyžití dětí, výuky bezpečných judo pádů, kurzu sebeobrany, plavání , míčových her , základy horolezectví, táborové sportovní soutěže a další. Předběžná cena pobytu činí 3.600 Kč.

Zbývá posledních 10 míst, takže raději telefonicky ověřte, zda ještě zbývají místa. Předběžnou přihlášku poté pošlete e-mailem na uvedené adresy  do co nejdříve. Uveďte: jméno dítěte, datum narození a vaši e-mailovou adresu a mobilní číslo jednoho z rodičů. Počet dětí je limitován ubytovacími kapacitami.

Je možné přihlásit dítě i osobně ve sportovní hale TJ TSC Turnov, Alešova ul. 1865 a v pondělí a ve středu od 15 do 16.30 hodin a v úterý a ve čtvrtek od 16.30 do 18 hodin.                                         

Vedoucí tábora: Jiří Vele, mobil: 731 412 097,  e-mail : jiri.vele@seznam.cz. Zástupce vedoucího tábora: Jiří Vydra telefon sportovní hala: 481 321 922, e-mail: vydra.judotu@quick.cz

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Měření prachu v okolí Turów pokračují. Loni nedošlo k překročení limitů

Součástí vloni podepsané mezistátní dohody mezi Českou republikou a Polskem bylo i pravidelné měření koncentrací prachových částic PM10 na deseti vybraných bodech v okolí dolu Turów na území Polska. Z měření vyplývá, že hodnoty nepřekročily limity stanovené legislativou. „V rámci provedeného měření byly sledovány průměrné denní koncentrace prachových částic PM10, přičemž na každém bodě bylo 24hodinové měření provedeno opakovaně vždy ve 2 po sobě jdoucích dnech. Celé měření probíhalo na jednotlivých bodech postupně od 23. května do 12. června 2022. Dle výsledků provedeného měření se průměrné denní koncentrace prachových částic PM10 v blízkém okolí dolu Turów v době měření pohybovaly v rozmezí cca 9-43 μg/m3 a ve sledovaném období tak nebyla překročena hodnota stanovená legislativou pro denní imisní limit 50 μg/m3," uvedl Václav Židek, člen rady kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.

Oba sledované turnovské prameny jsou aktuálně pitné

Odbor životního prostředí informuje o kvalitě vody v pramenech Boží voda a pod Valdštejnem. Oba prameny jsou v současné době pitné. Výsledky rozboru pramene pod Valdštejnem ze dne 16. ledna vyhovují hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění. Voda je pitná. Výsledky rozboru pramene Boží voda ze dne 19. ledna také vyhovují hygienickým limitům.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dlaskův statek v Dolánkách znovu ožije masopustním rejem
Rada kraje schválila programy požární ochrany a prevence kriminality
V Turnově vyroste další Centrum odborného vzdělávání
Turistické oblasti v kraji obdrží 10 milionů, dvakrát víc než vloni
Putování za minerály pošesté čili geologicko-cestopisné přednášky

Nejčtenější články

28.01.: Novým českým prezidentem bude příštích pět let Petr Pavel
27.01.: ODM zakončily štafety. Liberecký kraj je celkový vítěz podle medailí!
27.01.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 27. až 29. ledna

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT