Kaiser a Vokatá budou vzpomínat na Ivana Magora Jirouse

13.02.2014 16:47:24 | Autor: pjs | Rubrika: KULTURA | Obce: Lomnice nad Popelkou

Kaiser a Vokatá budou vzpomínat na Ivana Magora Jirouse

AION a KIS Města Lomnice nad Popelkou připravily pro lomnické diváky zábavně-poetický a hudebně-literární program dvojice Oldřich Kaiser a Dáša Vokatá, který je koncipován nejen jako pocta významnému českému básníku Ivanu Magoru Jirousovi.

Pokud to technické vybavení sálu dovolí, je možné v rámci večera promítnout i videoklip „Můj milý", který tato dvojice nedávno natočila. Pořad nazvaný Oldřich Kaiser a Dáša Vokatá - Čekání na Magora se koná v pondělí 24. února 2014 od 19 hodin v Tylově divadle v Lomnici nad Popelkou.

Prodej vstupenek v ceně 250 Kč již probíhá na www.kislomnice.cz/rezervace a v Informačním středisku na náměstí. Na toto představení můžete uplatnit výhody Místenky 2014.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Město Jablonec dá dvacet tisíc pro Zdravotní klauny

Jablonec nad Nisou uvolní ze svého rozpočtu peněžitý dar ve výši 20 000 korun pro organizaci Zdravotní klaun, o.p.s., na podporu realizace zdravotních klauniád pro děti hospitalizované v Nemocnici Jablonec nad Nisou. „Zdravotní klauni dokáží dětem i jejich rodinám alespoň na chvíli ulevit od stresu a obav, které hospitalizace přináší. Jejich práce má skutečný lidský rozměr a pozitivní dopad na psychiku malých pacientů. Proto považuji za důležité, aby město tuto činnost podpořilo," řekla jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.

Platby na Nové radnici v Turnově pouze hotově

Městský úřad Turnov upozorňuje na omezení plateb na Nové radnici, na odboru správním a dopravním lze aktuálně platit pouze v hotovosti. Z technických důvodů na Nové radnici ve Skálově ulici aktuálně není možné hradit poplatky platební kartou, a to konkrétně na agendách odborů správního a dopravního. Radnice prosí klienty, aby si vzali s sebou nezbytnou hotovost.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Liberecký kraj koupil Horský hotel a vysílač Ještěd
Co nového v jízdním řádu od 1. března?
Březen měsíc čtenářů v knihovně Semily: Příběhy, které oslovují
Osmnáctý benefiční ples hejtmana opět podpoří dobrou věc
Osobní i tvůrčí průsečíky Jana Kotíka a Ladislava Nováka

Nejčtenější články

26.02.: Liberecký kraj koupil Horský hotel a vysílač Ještěd
25.02.: Co nového v jízdním řádu od 1. března?
25.02.: Březen měsíc čtenářů v knihovně Semily: Příběhy, které oslovují

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT