Kam v Pojizeří za sportem o víkendu

04.02.2011 06:00:00 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov

Kam v Pojizeří za sportem o víkendu

Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí od pátku 4. až do neděle 6. února. Tentokrát se kromě hokejových soutěží hraje futsal, fotbal, florbal, basketbal, pojede se motoristický závod a v Lomnici nad Popelkou můžete vyrazit i na turistický výlet.

HOKEJ

Všechny hokejové soutěže se hrají na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou.

Krajská liga mužů - nadstavba

Neděle 16.45: HC Lomnice n. P. - PSK Liberec.

Okresní přebor - LHL Svijanské nápojky

Sobota 10.15: HC Devils Turnov - HC Železný Brod, 12.00: HC Zeos Lomnice - Sklopísek Střeleč, 13.45: Grey Grizzlies Hořice - Sokol Rovensko B, 15.30: BHK Turnov - Sokol Roztoky. Neděle 12.30: Ronal Jičín - HC Blackrooks Syřenov.

Nejvyšší pojizerská liga

Sobota 19.15: HC Performers Turnov -HC Všeň-Pěnčín, 21.00: HC Modřišice - HC SDH Hnanice. Neděle 6.2. 21.00 SDH Troskovice - HC Sokol Turnov.

FUTSAL

2. liga

Neděle 19.00: FC Dalmach - RSC Čechie Slaný, sportovní hala TJ ve Skálově ulici, předzápasem bude od 17 hodin utkání Libereckého přeboru FC Dalmach Turnov B - Legnex Jablonec nad Nisou.

Pátek 20.30: Andy Liberec - Olympik Mělník. Zápas se hraje ve sportovní hale v Jilemnici.

SÁLOVÝ FOTBAL

Přátelský zápas

O víkendu se v jilemnické hale připravuje česká reprezentace v sálovém fotbale na MS v Kolumbii. V Rámci soustředení by reprezentace měla v sobotu od 20 hodin sehrát s domácím týmem SK Sico Jilemnice přípravné utkání.

Turnaj přípravek v Semilech

Ve sportovním centru v Semilech se v sobotu od 8 do 15 hodin koná turnaj mladších přípravek. Akci pořádá SK Semily.

MOTORISMUS

Rallyshow na Kozákově

Místo odvolaného závodu v autoskijöringu ve Škodějově se v sobotu jede Rallyshow na Kozákově. Přihlášky se přijímají ještě v den startu v sobotu 5. února od 7 do 7.45, start první rychlostní zkoušky v 8.15. Více k tomuto závodu zde

FLORBAL

Liga elévů

Sobotní turnaj v hale TJ Turnov. Zápasy domácího týmu: 9.00: FBC Liberec - TJ Turnov, 11.00: TJ Turnov - FBC Česká Lípa, 13.00: TJ Turnov - FBC Česká Lípa - ZŠ Partyzánská B, 15.00: FBC ZŠ Partyzánská Česká Lípa G - TJ Turnov.

BASKETBAL

Východočeská liga mužů

Sobota 18.00: TJ Turnov - Vysoké Mýto. 

Neděle 9.30: TJ Turnov - Choceň.

TURISTIKA

Z Valdic na Klepandu

Start v sobotu u autobusové nádraží od 8 hodin. Trasa 18 km - Valdice, Studeňany, Radim, Újezdec, Klepanda, Ploužnice, Lomnice n. P. Pořádá OKČT Lomnice nad Popelkou.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Noc v jabloneckém muzeu přináší bohatý program

V pátek 17. května se navečer otevřou brány muzeí a galerií v Liberci, Jablonci nad Nisou a Vratislavicích a otevřené zůstanou až do 23 hodin. Proběhne oblíbená Muzejní noc! Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou připravilo odhalení výtvarného díla na fasádě Pelantova schodiště a další doprovodný program. Podrobná pozvánka

Hladina podzemních vod v okolí dolu Turów za poslední dva roky vzrostla

Česká geologická služba předložila výsledky měření hladin podzemních vod v okolí dolu Turów na českém území a v okolí podzemní těsnící stěny. Vyplývá z nich, že roste jejich hodnota podél těsnící stěny na polském území, v hlubších kolektorech mezi stěnou a státní hranicí Polské a České republiky a také mezi podzemní stěnou v samotném dole Turów. Oproti tomu od září 2020 až do dubna 2024 hladiny podzemních vod v hlubších kolektorech na českém území nadále klesaly a na konci dubna 2024 jsou na nejnižší úrovni. V okolí Uhelné od srpna 2023 hladiny podzemní vody převážně stagnují a od února 2024 nepatrně rostou. „Výsledky jsou nyní mírně pozitivní. Stoupání hladin vrtů za těsnící stěnou má setrvalou tendenci a propisuje se již do několika hlubinných vrtů na českém území," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství. „Jsem rád, že se také připravuje nový hydrogeologický model, který pohyb podzemních vod podrobně zmapuje. Budeme tak mít kromě čísel z měření i konkrétnější přehled vývoje a chování podzemních vod."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Pohádkový les v Semilech bude letos O ohni a vodě
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 17. do 19. května
Co se hraje o víkendu za fotbaly?
Hořela elektroprodejna v Semilech
Na Pohádkový les do Rovenska pojede z Turnova opět parní vlak

Nejčtenější články

17.05.: Hořela elektroprodejna v Semilech
16.05.: Policie hledá svědky a druhého účastníka dopravní nehody v obci Všeň
15.05.: Hasiči cvičili záchranu osob v oblasti Riegrovy stezky

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT