Kam v Pojizeří za sportem o víkendu

28.01.2011 06:00:00 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj

Kam v Pojizeří za sportem o víkendu

Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí od pátku 28. ledna až do neděle 30. ledna. Nejvýznamnější akcí víkendu bude Světový pohár v jízdě na skibobech v Jablonečku, ale také další pokračování Krkonošského poháru v autoskijöringu.

Kromě hokejových soutěží se bude i opět i běhat na lyžích nebo hrát sálový fotbal. Aktuálně byly doplněny informace o akcích Enduro Martinice a florbalovém turnaji juniorek.

HOKEJ

Všechny hokejové soutěže se hrají na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou.

Krajská liga mužů

Neděle 16.45: HC Lomnice n. P. - HC Predators Česká Lípa.

Královéhradecká liga dorostu

Pátek 18.45: HC Lomnice - Nový Bydžov.

Okresní přebor - LHL Svijanské nápojky

Sobota 13.30: Sokol Těpeře - HC Devils Turnov, 15.15: Sokol Rovensko B - Sokol Rovensko A, Neděle 12.30: HC Železný Brod - SHC Železnice.

Nejvyšší pojizerská liga

Sobota 19.15: HC Modřišice - HC Sokol Turnov, 21.00: HC Všeň-Pěnčín - SDH Troskovice. Neděle 19.45: HC Performers Turnov - HC SDH Hnanice.

BĚH NA LYŽÍCH

Benešovská 15

Z důvodu nepříznivých sněhových podmínek je zrušeno konání tohoto lyžařského závodu, který byl plánován na neděli 30. ledna 2011. Náhradní termín byl předběžně stanoven na únor 2011. Pořadatelé o novém přesném termínu budou včas informovat.

Aladinova lampa

Osmý ročník veřejného závodu v běhu na lyžích pro žákovské kategorie. Pořádá školní SKI klub při ZŠ V Janově nad Nisou. Více o závodě zde 

JÍZDA NA SKIBOBECH

Světový pohár

V Jablonci nad Jizerou na Červené sjezdovce v areálu Kamenec se od pátku do neděle pojedou závody Světového poháru a Evropský pohár juniorů. Po pátečních trénincích se v sobotu od 9.45 pojede první kolo obřího slalomu, od 12.30 druhé kolo. V neděli bude na programu od 9.45 závod v super G. Více k těmto závodům zde

SÁLOVÝ FOTBAL

Celostátní liga

Závěrečný turnaj základní části se hraje v sobotu v jilemnické hale. Rozpis zápasů: 16.00: SK Sico Jilemnice - Bombarďáci Větřní, 16.50: FK Adria Nový Bor - Bombarďáci Větřní, 17.50: SK Sico Jilemnice - SK Strabag Lubryco Prachatice, 18.40: FK Adria Nový Bor - SK Strabag Lubryco Prachatice.

FLORBAL

1. liga juniorek

Sobotní turnaj v hale TJ Turnov. Zápasy domácího týmu: 10.00: TJ Turnov - FBC Pitbullky Kolín, 15.30: Herbadent SJM Praha - TJ Turnov.

MOTOSKIJÖRING

Krkonošský pohár 2011

Po přestávce vynucené horšími sněhovými podmínkami pokračuje Krkonošský pohár v autoskijöringu v sobotu 29. ledna na trati v Roprachticích. Prezentace posádek proběhne od 7 do 8.30 hodin, poté už se na trati začne jezdit. Více k závodu zde

Motoskijöring Martinice

Enduro Martinice pořádá v sobotu 2. ročník závodu v Motoskijöringu. Přejímka začíná v 8 hodin, start první jízdy je v 10 hodin, ve 12.30 následuje finále motoskijöringu. Ve 13 hodin následují závody fichtlů a ve 14 hodin čtyřkolek. Podmínkou obou těchto závodů je přihlášení nejméně 10 jezdců.

V neděli naváže v Martinicích na tyto závody rovněž atraktivní disciplína Horseskijöring, tedy jízda na lyžích za koněm, které se kvůli bezpečnosti jezdí samozřejmě vždy po jednom závodníkovi na čas. O koně bude během závodu postaráno.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pokácí lípu v ulici Alej legií v Turnově

V úterý 21. května 2024 bude pokácena lípa zelená v ulici Alej legií (pozemek p. č. 3875/7 v kat. území Turnov). Kácení bude provedeno v režimu tzv. krajní nouze, neboť hrozí riziko z prodlení. Lípa je velmi silně poškozena rozsáhlou hnilobou dřeva kotevních kořenů a báze kmene, jež je způsobena agresivní dřevokaznou houbou dřevomor kořenový. Kácení bude provedeno na základě výsledku tahových zkoušek, které prokázaly velmi nízkou odolnost lípy vůči vývratu z kořenů.

Na životní prostředí a zemědělství vyčlenil kraj 8 milionů korun

Podpora ochrany přírody a krajiny, pomoc včelařům, ale také předcházení vzniku odpadů, využití bioodpadů a odděleného sběru kovových odpadů. To jsou tři dotační programy v oblasti životního prostředí a zemědělství, jejich prostřednictvím Liberecký kraj rozdělí 8 milionů korun. V rámci programu 8.2, který se zaměřuje na podporu ochrany přírody a krajiny, je navrženo podpořit všech 34 formálně správných žádostí o dotaci v celkové výši 2.811.112 korun; dvě žádosti byly pro formální nesoulad vyřazeny. Navrhuje se doplnit rezervu programu 8.2 do této výše o 288.312 korun z volných prostředků programu 8.6, zaměřeného na podporu retence vody v krajině a adaptace sídel na změnu klimatu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V našem kraji proběhne Cvičení Zdroje 2024
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola
Hořela průmyslová hala v Jilemnici
Liberecký kraj opět podpoří činnost Českého červeného kříže
Titul pro výjimečnou osobnost v oblasti rodinné politiky míří do Turnova

Nejčtenější články

26.05.: Hořela průmyslová hala v Jilemnici
26.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola
24.05.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 24. do 26. května

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT