Kam v Pojizeří za sportem od 25. do 27. února

25.02.2011 11:23:44 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj

Kam v Pojizeří za sportem od 25. do 27. února

Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí od pátku 25. února až do neděle 27. února. Pokračují hokejové soutěže i závody v běhu na lyžích. Důležitá utkání čekají turnovské florbalisty a v Lomnici nad Popelkou opět můžete vyrazit na turistický výlet.

HOKEJ

Všechny hokejové soutěže se hrají na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou.

Královéhradecká liga juniorů - první utkání o 3. místo

Pátek 19.00: HC Lomnice n. P. - Nové Město.

Okresní přebor - LHL Svijanské nápojky

Sobota 10.00: Sokol Horní Branná - HC Semily, 12.45: HC Železný Brod - HC Mírová, 13.30: Sokol Těpeře - HC Piráti, 15.15: SHC Železnice - HC Devils Turnov. 19.15: BHK Turnov - HC Zeos Lomnice.

Nejvyšší pojizerská liga

Sobota 21.00: HC Sokol Turnov - SDH Troskovice.
Neděle 21.00: HC SDH Hnanice - HC Všeň-Pěnčín.

BĚH NA LYŽÍCH

Lízátkové závody

Na tratích na Benecku proběhnou v neděli 27. února náborové Lízátkové závody v běhu na lyžích. Běhat se bude klasickou technikou, prezentace bude probíhat od 8 hodin, start předškolních dětí v 10 hodin, další kategorie v 10.30. Autobus od jilemnické sokolovny pojede v 8.30. Pořadatelem je ČKS SKI Jilemnice a město Jilemnice.

FLORBAL

2. liga

Sobota 16.00: TJ Turnov - FB Hurrican Karlovy Vary. Před utkáním se uskuteční od 14 hodin dohrávka ligy žákyň: TJ Turnov - FbŠ Bohemians.

Neděle 11.00: TJ Turnov - TJ Baník Sokolov. Všechna utkání se hrají v hale TJ Turnov.

TURISTIKA

K Betlémským skalám

Start v sobotu z vlakového nádraží v Lomnici nad  Popelkou. Trasa: 17 km - Malá Skála, Besedice, Klokočí, Betlémské skály, Turnov. Pořádá OKČT Lomnice nad Popelkou.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Výzkum, vývoj a inovace podpoří kraj více než čtyřmi miliony

Více než čtyři miliony korun rozdělí Liberecký kraj na podporu inovativních a neotřelých nápadů, začínajících podnikatelů nebo spolupráce podniků s výzkumnými centry v rámci svého Regionálního inovačního programu. Úspěšným projektům tyto finanční prostředky rozdělí formou inovačních, startovacích a technologických voucherů až do výše 200 tisíc korun. Záměr musí ještě schválit krajské zastupitelstvo. Žádat mohli zájemci od 1. května do 14. června. Konzultovat myšlenky a projekty bylo možné s pracovníky Libereckého kraje i podnikatelského inkubátoru Lipo.ink. Kraj přijal celkem 35 žádostí v celkové výši 6.254.504 korun do všech typů voucherů.

Bojíte se o své kolo? Zabezpečte ho!

Forenzní značení jízdních kol syntetickou DNA je moderní a dnes již velmi rozšířená identifikační metoda, která funguje jako prevence krádeží. Používá se především pro jízdní kola a elektrokola (jiné předměty a prostředky jsou značeny pouze výjimečně, po dohodě). Pro označení jízdního kola je použit certifikovaný gel s mikrotečkami, který je viditelný pouze pod ultrafialovým světlem. Tímto gelem je bodově označeno kolo na deseti místech. Termíny forenzního značení jízdních kol v Turnově jsou pátek 22. září a sobota 23. září vždy od 10 do 14 hodin u služebny MP Turnov. Označení kola a zavedení do registru trvá přibližně 20 minut. Je tedy potřeba si rezervovat termín s časem na telefonu Městské policie Turnov: 723 389 122.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zahraniční štáb natáčí dokument o kynologovi Václavovi Vančurovi
Fokus Fest 2023 míří do Semil
V Rokytnici zahraje na varhany Vladimír Roubal
VIDEO: Ohlédnutí za Slavnostmi města Desná 2023
Den architektury 2023 připravují i v Turnově

Nejčtenější články

24.09.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého podzimního kola
25.09.: Žitavská úzkokolejka ukáže českým fanouškům zákulisí naposled
24.09.: Roboti v knihovně aneb Meet and Code Semily 2023

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT