Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 13. až 15. května

13.05.2022 20:47:41 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Hostinné,Přepeře,Záhoří,Kundratice,Háje nad Jizerou,Líšný,Železnice,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 13. až 15. května

Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí od pátku 13. do neděle 15. května 2022. Kromě fotbalů se hraje zápas ve volejbale, konají atletický, kanoistický závod i turnaj v judu a společensko-zábavné akce.

Pokud vám v přehledu na víkend chybí nějaká zajímavá akce ve vašem okolí, tak můžete zaslat základní info na email: redakce@nasepojizeri.cz.

FOTBAL

Zde se nacházejí jen domácí zápasy celků z Pojizeří, kompletní přehled fotbalových zápasů najdete v souhrnu, který se během víkendu změní na výsledkový servis i s odkazy na aktuální články.

Krajský přebor
Sobota 17.00: Sedmihorky - Nový Bor.

I.A třída
Sobota 17.00: Semily - Mimoň, Košťálov/ Libštát - Rynoltice.

I.B třída východ
Sobota 17.00: Mírová p. K. - Bozkov.
Neděle 17.00: Studenec - Přepeře B, Horní Branná - Jenišovice.

Okresní přebor
Sobota 17.00: Roztoky - Libštát, Poniklá - Benecko, Nová Ves - Jilemnice, Mříčná - Martinice.
Neděle 16.00: Stružinec/ Lomnice B - Turnov B.

Okresní soutěž
Sobota 17.00: Vysoké n. J. - Víchová n. J., Horka - SK Studenec B, Tatobity - Zálesní Lhota, SF Studenec - Kruh (hřiště Dolní Branná).
Neděle 17.00: Semily B - Bozkov B.

Krajský přebor dorostu
Neděle 10.00: SK Semily - Nová Ves/ Košťálov.

VOLEJBAL

Krajský přebor II. tř. HK
Sobota 10 a 13 hodin: TJ Semily - TJ Jiskra Hořice.

ATLETIKA

Maloskalský maraton
V sobotu 14. 5. v 17.30 startuje ve Žluté plovárně na Malé Skále III. ročník Maloskalského půlmaratonu.

JUDO

Český pohár a judo camp v Jablonci
Turnaj jednotlivců Český pohár a judo camp se koná v městské sportovní hale Jablonec nad Nisou v sobotu 14. 5. i neděli 15. 5. Turnaj kategorií U 13, U 15, U 18 a U 23 pořádá Judo klub Jablonec.

KANOISTIKA

Závod ve vodním slalomu
V sobotu 14. 5. a v neděli 15. 5. od 9 hodin startují závody všech kategorií ve vodním slalomu. Start rekreační areál Paraplíčko, Na Vápence 812, Železný Brod.

Z Muchovmana se rodí Muhuman EXTRÉMNÍ SPORT

Muchovman 2022
Závod jednotlivců i štafet Muchovman 2022 startuje v areálu kempu Tanvaldský Špičák v sobotu 14. května v 9 hodin. Pozvánka na Našem Jablonecku

SPOLEČENSKO-ZÁBAVNÉ AKCE

Slavnostní svěcení a zavěšení zvonů v kostele sv. Václava v Harrachově
V sobotu 14. 5. Svěcení zvonů od 14 hodin v kostele sv. Václava, 15.30 vystoupení Vladimíra Jelena (basbaryton). V neděli 15. 5. následuje slavnostní zavěšení kostelních zvonů: Program slavnosti od 13 hodin pod kostelem sv. Václava, uvidíte Varnsdorfský pěvecký sbor Náhodou, vystoupení harrachovských dětí i ukázku agility a dlaší vystoupení. Přítomní budou Hrabata Harrachova i Jilemský spolek paní a dívek. První zvonění se uskuteční v neděli 15. května v cca 18 hodin.

Skiareál Rokytnice nad Jizerou zahajuje letní sezonu

Skiareál Rokytnice zahajuje sezonu
Lanovka Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou pojede každý víkend až do prázdnin od 9.00 do 17.00 v půlhodinových intervalech. Lanovka se během tohoto víkendu rozjede už v pátek odpoledne! Stejně tak se otevírá Bikepark Rock-it-nice. V sobotu se zde pojede závod Českého poháru ve sjezdu horských kol Samostatná pozvánka

Pořádá se velký jarní úklid JizerekVelký jarní úklid Jizerek
O víkendu 14. a 15. května zve Společnost pro Jizerské hory všechny, kterým není lhostejné, jak vypadá naše okolí na akci Ukliďme Jizerky. Tato akce je v našich horách pořádána již od roku 1999 a tradičně se do ní zapojí stovky dobrovolníků. Podrobná pozvánka na Našem Jablonecku

Svatojanská pouť na kostelíčku sv. Jana Nepomuckého na Poušti
Tradiční svatojanská pouť se koná v kostelíčku nad Železným Brodem už v sobotu 14. května 2022. Pouť začne v 11 hodin slavnostní mší, kterou přijede opět sloužit Tomáš Halík. Zazní Missa "Lux Et Origo" Jiřího Strejce (1932 - 2010), zpívá kostelíčkový filharmonický sbor, diriguje a doprovází Bohuslav Lédl. Po bohoslužbě bude pro poutníky připraveno občerstvení a nabídnuty rukodělné výrobky i další různé drobnosti. Skauti tradičně přispějí k organizaci poutě a připraví pro děti a mládež různé hry a atrakce, aby se rodiče mohli alespoň chvíli věnovat jiným lákadlům či setkání s přáteli. Odpoledne ve 13:30 zahrají „Matičky" ze Semil nejmenším dětem i dospělým už tradičně loutkovou pohádku. Ve 14:30 zazní už 52. benefiční koncert. Vystoupí Barbora Jirásková - zpěv, Veronika Lédlová - pozoun, Marcel Javorček - klavír. Nedílnou součástí poutě bude část bilanční výstavy Pět hvězd na Poušti.

Promítání filmu s besedou Jizerské hory příběh jedinečné krajiny
Sobota 14. května 2022 v hospodě U Tichánků Roprachtice. Čas promítání od 18 hodin, vstupné 100 Kč. Beseda s autorem filmu + promítání o Kavkazu.

 
 

Koncert na podporu onkologicky nemocných se koná v Turnově Koncert v turnovském Husově sboru
Amelie z. s. společně s pěveckým sborem My Gospel ze Železného Brodu chce koncertem v turnovském Husově sboru v neděli 15. května od 18 hodin nejen částečně zajistit bezplatné poskytování služeb, ale i zviditelnit nutnost psychosociální podpory onkologicky nemocných a jejich rodin. Podrobná pozvánka

Podrobné pozvánky:

Horská střediska v květnu zahajují letní sezonu

Skiareál Rokytnice nad Jizerou zahajuje letní sezonu

Koncert na podporu onkologicky nemocných se koná v Turnově

Sezona sportovního lezení v Semilech opět začala

Květnové akce pod patronací Sportovního centra Semily

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Portál o Krkonoších oceněn jako třetí nejlepší ve Zlatém erbu

Webový portál www.krkonose.eu byl v soutěži Zlatý erb 2022 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí oceněn odbornou porotou jako třetí nejlepší v republice ve své kategorii! V konkurenci 422 přihlášených měst, obcí a dalších subjektů, uspěl oficiální turistický web krkonose.eu v kategorii Cena místopředsedy vlády pro digitalizaci za třetí nejlepší turistickou prezentaci.

Kraj podpoří z Fondu ochrany vod další projekty

Poskytnutí dotace z Fondu ochrany vod obcím Levínská Olešnice a Dolní Řasnice a Severočeské vodárenské společnosti schválili na svém jednání krajští radní. Dotace Liberecký kraj poskytuje na výstavbu, rozšíření či obnovu vodohospodářské infrastruktury, vodovodů, kanalizací, vodojemů, čistíren odpadních vod či náhradních zdrojů pitné vody. „Prostřednictvím Fondu ochrany vod, Programu vodohospodářských akcí chce Liberecký kraj jako každoročně podpořit projekty malých obcí do 4000 obyvatel, pro které znamená budování vodohospodářské infrastruktury velkou finanční zátěž," uvedl Václav Židek, člen rady kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rozsáhlá rekonstrukce turnovské Markovy ulice pokračuje
Slavíme Evropský den chráněných území
Memoriál Ludvíka Daňka 2021 objektivem Petra Ježka
Autobusy s přepravou kol v Krkonoších zahájí provoz 28. května
Turnov v derby porazil Sedmihorky, body braly i Rovensko a Lomnice

Nejčtenější články

22.05.: FOTO: Májový jarmark opět oživil jilemnické náměstí
22.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého jarního kola
21.05.: Obrazem: Na Dnu otevřených dveří ukázali v Bělé robotickou stáj

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT