Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 13. až 15. května

13.05.2022 20:47:41 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Hostinné,Přepeře,Záhoří,Kundratice,Háje nad Jizerou,Líšný,Železnice,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 13. až 15. května

Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí od pátku 13. do neděle 15. května 2022. Kromě fotbalů se hraje zápas ve volejbale, konají atletický, kanoistický závod i turnaj v judu a společensko-zábavné akce.

Pokud vám v přehledu na víkend chybí nějaká zajímavá akce ve vašem okolí, tak můžete zaslat základní info na email: redakce@nasepojizeri.cz.

FOTBAL

Zde se nacházejí jen domácí zápasy celků z Pojizeří, kompletní přehled fotbalových zápasů najdete v souhrnu, který se během víkendu změní na výsledkový servis i s odkazy na aktuální články.

Krajský přebor
Sobota 17.00: Sedmihorky - Nový Bor.

I.A třída
Sobota 17.00: Semily - Mimoň, Košťálov/ Libštát - Rynoltice.

I.B třída východ
Sobota 17.00: Mírová p. K. - Bozkov.
Neděle 17.00: Studenec - Přepeře B, Horní Branná - Jenišovice.

Okresní přebor
Sobota 17.00: Roztoky - Libštát, Poniklá - Benecko, Nová Ves - Jilemnice, Mříčná - Martinice.
Neděle 16.00: Stružinec/ Lomnice B - Turnov B.

Okresní soutěž
Sobota 17.00: Vysoké n. J. - Víchová n. J., Horka - SK Studenec B, Tatobity - Zálesní Lhota, SF Studenec - Kruh (hřiště Dolní Branná).
Neděle 17.00: Semily B - Bozkov B.

Krajský přebor dorostu
Neděle 10.00: SK Semily - Nová Ves/ Košťálov.

VOLEJBAL

Krajský přebor II. tř. HK
Sobota 10 a 13 hodin: TJ Semily - TJ Jiskra Hořice.

ATLETIKA

Maloskalský maraton
V sobotu 14. 5. v 17.30 startuje ve Žluté plovárně na Malé Skále III. ročník Maloskalského půlmaratonu.

JUDO

Český pohár a judo camp v Jablonci
Turnaj jednotlivců Český pohár a judo camp se koná v městské sportovní hale Jablonec nad Nisou v sobotu 14. 5. i neděli 15. 5. Turnaj kategorií U 13, U 15, U 18 a U 23 pořádá Judo klub Jablonec.

KANOISTIKA

Závod ve vodním slalomu
V sobotu 14. 5. a v neděli 15. 5. od 9 hodin startují závody všech kategorií ve vodním slalomu. Start rekreační areál Paraplíčko, Na Vápence 812, Železný Brod.

Z Muchovmana se rodí Muhuman EXTRÉMNÍ SPORT

Muchovman 2022
Závod jednotlivců i štafet Muchovman 2022 startuje v areálu kempu Tanvaldský Špičák v sobotu 14. května v 9 hodin. Pozvánka na Našem Jablonecku

SPOLEČENSKO-ZÁBAVNÉ AKCE

Slavnostní svěcení a zavěšení zvonů v kostele sv. Václava v Harrachově
V sobotu 14. 5. Svěcení zvonů od 14 hodin v kostele sv. Václava, 15.30 vystoupení Vladimíra Jelena (basbaryton). V neděli 15. 5. následuje slavnostní zavěšení kostelních zvonů: Program slavnosti od 13 hodin pod kostelem sv. Václava, uvidíte Varnsdorfský pěvecký sbor Náhodou, vystoupení harrachovských dětí i ukázku agility a dlaší vystoupení. Přítomní budou Hrabata Harrachova i Jilemský spolek paní a dívek. První zvonění se uskuteční v neděli 15. května v cca 18 hodin.

Skiareál Rokytnice nad Jizerou zahajuje letní sezonu

Skiareál Rokytnice zahajuje sezonu
Lanovka Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou pojede každý víkend až do prázdnin od 9.00 do 17.00 v půlhodinových intervalech. Lanovka se během tohoto víkendu rozjede už v pátek odpoledne! Stejně tak se otevírá Bikepark Rock-it-nice. V sobotu se zde pojede závod Českého poháru ve sjezdu horských kol Samostatná pozvánka

Pořádá se velký jarní úklid JizerekVelký jarní úklid Jizerek
O víkendu 14. a 15. května zve Společnost pro Jizerské hory všechny, kterým není lhostejné, jak vypadá naše okolí na akci Ukliďme Jizerky. Tato akce je v našich horách pořádána již od roku 1999 a tradičně se do ní zapojí stovky dobrovolníků. Podrobná pozvánka na Našem Jablonecku

Svatojanská pouť na kostelíčku sv. Jana Nepomuckého na Poušti
Tradiční svatojanská pouť se koná v kostelíčku nad Železným Brodem už v sobotu 14. května 2022. Pouť začne v 11 hodin slavnostní mší, kterou přijede opět sloužit Tomáš Halík. Zazní Missa "Lux Et Origo" Jiřího Strejce (1932 - 2010), zpívá kostelíčkový filharmonický sbor, diriguje a doprovází Bohuslav Lédl. Po bohoslužbě bude pro poutníky připraveno občerstvení a nabídnuty rukodělné výrobky i další různé drobnosti. Skauti tradičně přispějí k organizaci poutě a připraví pro děti a mládež různé hry a atrakce, aby se rodiče mohli alespoň chvíli věnovat jiným lákadlům či setkání s přáteli. Odpoledne ve 13:30 zahrají „Matičky" ze Semil nejmenším dětem i dospělým už tradičně loutkovou pohádku. Ve 14:30 zazní už 52. benefiční koncert. Vystoupí Barbora Jirásková - zpěv, Veronika Lédlová - pozoun, Marcel Javorček - klavír. Nedílnou součástí poutě bude část bilanční výstavy Pět hvězd na Poušti.

Promítání filmu s besedou Jizerské hory příběh jedinečné krajiny
Sobota 14. května 2022 v hospodě U Tichánků Roprachtice. Čas promítání od 18 hodin, vstupné 100 Kč. Beseda s autorem filmu + promítání o Kavkazu.

 
 

Koncert na podporu onkologicky nemocných se koná v Turnově Koncert v turnovském Husově sboru
Amelie z. s. společně s pěveckým sborem My Gospel ze Železného Brodu chce koncertem v turnovském Husově sboru v neděli 15. května od 18 hodin nejen částečně zajistit bezplatné poskytování služeb, ale i zviditelnit nutnost psychosociální podpory onkologicky nemocných a jejich rodin. Podrobná pozvánka

Podrobné pozvánky:

Horská střediska v květnu zahajují letní sezonu

Skiareál Rokytnice nad Jizerou zahajuje letní sezonu

Koncert na podporu onkologicky nemocných se koná v Turnově

Sezona sportovního lezení v Semilech opět začala

Květnové akce pod patronací Sportovního centra Semily

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Liberecký kraj opět ocení pedagogické pracovníky

Po dvouleté pauze se znovu uskuteční tradiční oceňování pedagogických pracovníků škol a školských zařízení nacházejících se na území Libereckého kraje. Akce se koná u příležitosti připomenutí Dne učitelů. Již 19. ročník této události se začíná ve čtvrtek 30. března 2023 od 16 hodin v prostorách multimediálního sálu Libereckého kraje. „Do 14. ledna 2023 bylo možné nominovat pedagogické pracovníky ze škol a školských zařízení, a to do tří kategorií, kterými jsou Výrazný přínos pro rozvoj školství v Libereckém kraji, Ocenění za dlouhodobou pedagogickou činnost a Zásluhy o rozvoj školství v Libereckém kraji," vysvětlil náměstek hejtmana pro školství, mládež, tělovýchovu, sport a zaměstnanost Jiří Čeřovský.

Kšanda Jaroslava Sypala pobaví diváky ve Velkých Hamrech

V pátek 31. března od 19 hodin bude ve Velkých Hamrech hostovat známý komik Jaroslav Sypal s Agenturou Snů se svojí skvělou komedií Kšanda. Známá jména jako Heidy Janků, Martin Maxa, Milan Pitkin a další jsou zárukou dobré zábavy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nepotřebné věci opět dostaly druhou šanci. Na kraji vytřídili 80 pytlů
Připomeneme si 110. výročí úmrtí Bohumila Hanče a Václava Vrbaty
Hodina Země 2023 bude také v Turnově
Kariéru Otty Bedřicha hraběte Harracha osvětlí Ondřej Capoušek
Harlej dojede do bozkovské sokolovny

Nejčtenější články

24.03.: Připomeneme si 110. výročí úmrtí Bohumila Hanče a Václava Vrbaty
23.03.: Na turnovské Špéře jsou aktivní
22.03.: S rezervou Pardubic vyválčily Přepeře bod za remízu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT