Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 13. až 15. ledna

13.01.2023 21:21:51 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Hostinné,Přepeře,Záhoří,Kundratice,Háje nad Jizerou,Líšný,Železnice,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 13. až 15. ledna

Přinášíme vám přehled sportovních a zábavných akcí v Pojizeří a okolí od pátku 13. do neděle 15. ledna 2023. Po novoroční smršti pochodů a běhů je nabídka skromnější, přesto si aktivně užijete pochod či bruslení a jako diváci florbalová utkání v Semilech i Turnově.

Pokud vám v přehledu na víkend chybí nějaká zajímavá akce ve vašem okolí, tak můžete zaslat základní info na email: redakce@nasepojizeri.cz.

FLORBAL

Národní liga mužů
Sobota 14. 1. 18.00: TJ Turnov - Panthers Praha.

Regionální liga mužů ve florbale
Pořádá SCC Semily v hale Sportovního centra Semily v sobotu 14. ledna od 8.00 do 16.00.

Liberecká liga mužů ve florbale
Pořádá SCC Semily v hale Sportovního centra Semily v neděli 15. ledna od 8.00 do 16.00.

LYŽOVÁNÍ

Český pohár dorostu a dospělých na Mísečkách zrušen!
Český pohár dorostu a dospělých, který měli jilemničtí lyžaři uspořádat o víkendu 14. a 15. ledna na Horních Mísečkách, je pro naprostý nedostatek sněhu zrušen. 

TURISTIKA

Kolem Staropackých hor
Turistický výlet pořádaný OKČT Lomnice nad Popelkou. Trasa: 13 km. Popis trasy: Stará Paka, Hvězda, Olešnice, Veselka, Stará Paka. Sraz účastníků na vlakovém nádraží Lomnice nad Popelkou v sobotu 14. ledna v 9.11.

BRUSLENÍ

Kurzy bruslení pro dospělé a náctileté - zahájení kurzu
Pořádá SC Semily na Městském kluzišti v Semilech, každou sobotu od 19.00 a od 20.00. Zahájení v sobotu 7. ledna.

ZÁBAVNÉ A SPOLEČENSKÉ AKCE

Jdeme na to aneb přijďte do divadla

Jdeme na to
Zveme na představení v podání Divadla V Roztocké - Jilemnice. Budete se bavit příběhem chlapů, kteří po propuštění nemohou zavadit o novou práci. Dostanou se tak do svízelné situace. Život k nežití, neexistence existence, prachy v prachu. Ze zoufalství se proto rozhodnou k neobvyklému kroku: vydělat si pomocí striptýzového vystoupení. Co na tom, že většina z nich nemá pro podobnou práci potřebnou průpravu ani fyzické předpoklady. Tihle striptéři ze zoufalství to nevzdají a svůj spásný nápad dotáhnou až do konce. V sále KC Golf Semily v pátek 13. ledna od 19.30. Podrobná pozvánka

Maturitní a absolventský ples tříd oborů PS a OŠ Zdravotnické školy Turnov
Po letech strádání kvůli covidové pandemii můžeme s radostí oznámit, že se opět koná tradiční ples SZŠ Turnov. A pozor - vzhledem k počtu čtyř končících tříd v tomto školním roce budou rovnou plesy dva! Střelnice Turnov v pátek 13. prosince od 19 hodin, vstupné 250 Kč k sezení/ 200 Kč k stání na sekretariátu školy.

Svátečně vyzdobený Valdštejn otevře bránu i druhý lednový víkend

Hrad Valdštejn otevřený
Hrad Valdštejn prodloužil možnost zhlédnout svátečně vyzdobený areál. Své brány tak jeden z nejstarších hradů Českého ráje otevře i druhý lednový víkend, tedy 14. a 15. ledna, přičemž otevírací doba bude od 11 do 15 hodin. Návštěvníci si mohou samostatně prohlédnout exteriéry hradu, včetně vyzdobených prostor kaple sv. Jana Nepomuckého či přízemí klasicistního domu, kde je instalována výstava Aehrenthalské Vánoce. Podrobná pozvánka

Myslivecký ples v Nové Vsi
Přijďte si zatančit a ochutnat jídla ze zvěřiny. K tanci a poslechu hraje skupina Styl. Myslivecká kuchyně (prodej jídla s sebou 17-19 hodin). Bohatá tombola. Vstupné: 150 Kč. KD Nová Ves n. Pop. v sobotu 14. ledna od 20 hodin. Pořádá Myslivecký spolek Nová Ves nad Popelkou.

Leontýnka poletí do vesmíru za klíčem k tajemství

Leontýnka letí do vesmíru
Leontýnka musí najít klíč k velkému tajemství. Vydá se za ním až do vesmíru, kde potká nadpřirozené bytosti a řešit bude zapeklité hádanky. Držme jí palce, cesta je to nebezpečná! Dobrodružná výprava mimo zemskou atmosféru nás zavede do světa fantazie a kouzel. Loutkovou pohádku, vhodnou pro děti od 3 let přijíždí zahrát pražské Divadlo Kaká. Mámo, táto, pojďte se mnou do divadla!, turnovské divadlo v sobotu 14. ledna od 10 hodin. Samostatná pozvánka

Volej&Basket BÁLL 2023
Tradiční ples turnovských volejbalistů a basketbalistů. K tanci a poslechu hraje Duo BigBand.
ples, Střelnice Turnov v sobotu 14. ledna od 20 hodin.

Taneční večírek Guilty Pleasure rozehřeje turnovský KUS

Guilty Pleasure
Taneční večírek Guilty Pleasure je určen všem, kdo si chtějí trsnout, ale nikdo jim nehraje tu jejich hudbu. Nečekejte žádný jukebox s písničkami na přání, ale vyladěný playlist, který pohladí po duši a rozvlní vaše boky. Zkrátka večer plný hudby, kterou jinde neuslyšíte. Party, klub KUS v sobotu 14. ledna od 21 hodin, vstup zdarma. Samostatná pozvánka

Barevné trápení chameleona Leona
Čtvrtá pohádka pro děti a rodiče z cyklu víkendových pohádek. Malý chameleon má velký problém. Vždy se zbarví jinak než potřebuje. Díky své odlišné barvě těžko získává přátele. Nakonec ale právě ta „jinakost" zachrání ostatní a jemu získá obdiv. Větší děti se dozví více o základních a doplňkových barvách. Na závěr si děti budou mít možnost vyrobit svého chameleona. Hraje Divado Kordula. Malý sál KC Golf Semily od 15.00.

Podrobné pozvánky:

Svátečně vyzdobený Valdštejn otevře bránu i druhý lednový víkend

Lednová nabídka akcí Sportovního centra Semily

Vrchlabí má svoje aquacentrum. Přišlo na 200 milionů

Běžkaři si i v letošní zimě zajezdí ve vrchlabském areálu

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Web kraje nabízí komunikaci pro klienty se sluchovým postižením

Klienti se sluchovým postižením, kteří navštíví webové stránky Libereckého kraje, mají možnost nově využít tlačítko Tiché linky. Díky němu se mohou snadno spojit s tlumočníkem českého znakového jazyka či přepisovatelem mluvené češtiny a domluvit si vše, co je potřeba. Nemusí se tedy fyzicky dostavit, což bývá komfortnější a méně stresující.

Liberecký kraj opět podpoří mateřská centra. Připravil pro ně dva miliony

Dva miliony korun. Přesně takovou částkou podpoří Liberecký kraj činnost mateřských center v regionu prostřednictvím dotačního programu. O příspěvek mohou žádat zástupci mateřských center od 15. do 30. ledna příštího roku. „Díky tomuto programu opět podpoříme základní činnost mateřských center, a to především komunitní setkávání s různými programy, vzdělávání pracovníků center i jejich návštěvníků, přípravu a pořádání mezigeneračních programů či poradenství a konzultace. Chceme tyto organizace, kterých je v našem kraji celá řada, podpořit v jejich práci a v tom, co nabízí rodinám. Jejich práce si já osobně velice vážím," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Semilech rozsvítí vánoční strom v sobotu 2. prosince
Na záchranu a obnovu památek rozdělí kraj 15 milionů korun
Na konci listopadu končí v Turnově dvě sběrná místa
Rada mladších ukázala v Liberci názory studentů i otevřený přístup
Deváťáci semilské ZŠ F. L. Riegra si připomněli 17. listopad

Nejčtenější články

28.11.: Hasiči po novém sněžení nejčastěji odstraňovali stromy ze silnic
29.11.: Deváťáci semilské ZŠ F. L. Riegra si připomněli 17. listopad
28.11.: Florbal Turnov: Doma se představili starší žáci. Bojovala i další družstva

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT