Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 14. až 16. října

14.10.2022 22:11:03 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Hostinné,Přepeře,Záhoří,Kundratice,Háje nad Jizerou,Líšný,Železnice,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 14. až 16. října

Aktualizováno: Přinášíme vám přehled sportovních a zábavných akcí v Pojizeří a okolí od pátku 14. do neděle 16. října 2022. Konají se zápasy ve fotbale i florbale, závody v přespolním běhu, enduro cross country i turistické pochody. Nechybí tradičně ani přehled mnoha společensko-zábavných akcí.

Pokud vám v přehledu na víkend chybí nějaká zajímavá akce ve vašem okolí, tak můžete zaslat základní info na email: redakce@nasepojizeri.cz.

FOTBAL

Zde se nacházejí jen domácí zápasy celků z Pojizeří, kompletní přehled fotbalových zápasů najdete v souhrnu, který se během víkendu změní na výsledkový servis i s odkazy na aktuální články.

Krajský přebor
Sobota 12.45: Železný Brod - Sedmihorky

I.A třída

Neděle 15.30: Košťálov/ Libštát - Bělá

I.B třída východ
Sobota 15.30: Mírová p. K. - Roztoky.
Neděle 15.30: Harrachov - FC Pěnčín B.

Okresní přebor
Sobota 15.30: Nová Ves - Mříčná, Poniklá - Martinice, Zálesní Lhota - Libštát.
Neděle 15.30: Stružinec/ Lomnice B - Horka, Turnov B - Horní Branná.

Okresní soutěž
Sobota 15.30: Víchová - Bozkov B, Kořenov - SF Studenec/ D. Branná, Kruh - Vysoké n. J.
Neděle 15.30: SK Studenec B - Rovensko B, Semily B - Benecko.

FLORBAL

Národní liga mužů
Sobota 18.00: TJ Sokol Turnov - Prague Tigers.

Jilemnický kros se poběží už poosmadvacáté ATLETIKA

 

Jilemnický kros
Jilemnický kros neboli 28. ročník Memoriálu Oldy Hrubého se bude konat v neděli 16. října v jilemnickém všesportovním areálu Hraběnka. Přihlášky se přijímají od 9 hodin na začátku areálu - U buněk. Start prvních kategorií je od 10 hodin. Samostatná pozvánka

Bedřichovský krpál
V sobota 15. října v 10 hodin startuje závod Bedřichovský krpál. Start pro všechny kategorie u vleku Malinovka.

Ve Vysokém pojedou závod ECC MOTOSPORT

ECC ve Vysokém
Motoklub Vysoké nad Jizerou pořádá v sobotu 15. října závod v enduro cross country. Start dětí je v 8.15, hobby od 10 hodin a veterán a licence od 14 hodin. Samostatná pozvánka

TURISTIKA

K Supímu hnízdu
Turistický výlet pořádaný OKČT Lomnice nad Popelkou. Trasa: 11 km. Popis trasy: Hvězda, Supí hnízdo, Kovářova rokle, Police, Žďár čd. Sraz na vlakovém nádraží v Lomnici nad Popelkou v sobotu 15. října v 7.11.

Semilský paroháč opět představí divadelní a loutkářské soubory SPOLEČENSKO-ZÁBAVNÉ AKCE

 

Semilský paroháč
Už 24. ročník přehlídky divadelních a loutkářských souborů Semilský paroháč se koná od čtvrtka 13. do soboty 15. října. Pozvánka s podrobným programem

Gogolův Revizor v Libštátě
Nestárnoucí satirická komedie N. V. Gogola o tom, jak všichni lžou, přetvařují se a kradou, ale někteří to umí lépe. Provinční vrchnost, neschopná a nekompetentní, je k smrti vystrašená domnělou přítomností revizora, z které dokáže bystrý podvodník vytěžit víc, než by si kdokoliv dokázal původně představit. Komedii přeložil už K. H. Borovský a proslavil ji také Vlasta Burian. Poprvé se na Libštátské pozdním létě představí ochotnický vlastenecký soubor Vlastík Vrchlabí. Z únorové oblastní postupové přehlídky amatérského divadla v Červeném Kostelci si soubor odvezl čestné uznání. Představení se koná v pátek 14. října od 19 hodin v Kulturním domě Libštát.

Den otevřených dveří ve Sportovním centru v Semilech
Pořádá SC Semily. Hala SC Semily od 6 do 23 hodin.

 

V Bozkově tradičně na podzim zahrají Tři Sestry Koncert Tři Sestry v Bozkově
V Bozkově na podzim už tradičně vystoupí se svou legendární pokleslou hudebně-alkoholickou show nanejvýš středoevropské úrovně skupina Tři sestry. Letos koncert připadá na sobotu 15. října od 20 hodin. Jako host zahraje kapela Synové výčepu a dohrávku na afterparty obstará DJ Baly. Samostatná pozvánka

Oslavy 130 let TJ Sokol Bzí
V letošním roce Tělocvičná jednota Sokol Bzí slaví 130 let od svého založení a 15. října v 16 hodin to oslaví! Těšit se můžete na smyčcový soubor Vivace ze ZUŠ Železný Brod, představí se vám děti a ženy z T. J. Sokol Alšovice se svými sletovými skladbami a DS Tyl Železný Brod vám zahraje veselohru na motivy povídky Jana Wericha: Tři sestry a jeden prsten. Budete se moci pokochat dobovými fotografiemi nejen ze stavby sokolovny. Občerstvení zajištěno. Akce proběhne s podporou Města Železný Brod. 

 

Víkend sklářského řemesla pořádají na Krásné Víkend sklářského řemesla na Krásné
Druhý ročník Víkendu sklářského řemesla od soboty 15. do neděle 16. října v prostorách Kittelova domu v Krásné je obohacen o výstavu a mimořádný koncert Václava Kořínka. Podrobná pozvánka

Festival Buď zdráv 2022
Jedinečný dvoudenní festival v sobotu 15. a neděli 16. října plný výjimečných hostů a pestrého programu. Besedy, přednášky, workshopy, hudba, divadlo, jóga, živé podcasty, vystavovatelé. Podrobnosti na webu pořadatele www.bud-zdrav.cz. Kulturní centrum Střelnice Turnov vždy od 8 hodin.

Podrobné pozvánky:

Ve Vysokém pojedou závod ECC

Jilemnický kros se poběží už poosmadvacáté

Semilský paroháč opět představí divadelní a loutkářské soubory

V Bozkově tradičně na podzim zahrají Tři Sestry

Víkend sklářského řemesla pořádají na Krásné

Turnov 750 let aktuálně v říjnu

Říjnová nabídka akcí Sportovního centra Semily

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přírodu na Sněžce opět chrání ochranné sítě
Policie šetří případ smrti mladého muže v Semilech
Memorandum o Ještědu má otevřít kraji možnost koupě objektu
Křížem krážem Semilskem až na Myší skálu
V Maloskalské galerii zahájí výstavu nazvanou Mařka

Nejčtenější články

17.06.: Policie šetří případ smrti mladého muže v Semilech
16.06.: Hořela skládka odpadu v Košťálově
16.06.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT