Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 24. až 26. února

24.02.2023 22:43:53 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Hostinné,Přepeře,Záhoří,Kundratice,Háje nad Jizerou,Líšný,Železnice,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 24. až 26. února

Atualizováno: Přinášíme vám přehled sportovních a zábavných akcí v Pojizeří a okolí od pátku 24. do neděle 26. února 2023. Pokračuje zimní fotbalový turnaj v Lomnici, hrají se zápasy v hokeji i ve florbale.

Pokud vám v přehledu na víkend chybí nějaká zajímavá akce ve vašem okolí, tak můžete zaslat základní info na email: redakce@nasepojizeri.cz.

HOKEJ

Liberecká liga - play off
Pátek 24. 2. 19.00: HC Turnov - HC Česká Lípa.

FOTBAL

Zimní turnaj v Lomnici
Sobota 13.00: Semily - Železný Brod (zároveň pohár LKFS), 15.00: Bělá - Robousy, 17.00: Miletín - Roztoky.
Neděle 12.00: Jilemnice - Železný Brod B, 14.00: Lomnice - Železnice.

Přípravné utkání
Sobota 10.30: Přepeře - Dvůr Králové, 19.00: Mříčná - Hrubý Jeseník (obě utkání se hrají na umělé trávě v Lomnici n. P.),

FLORBAL

Turnaj 2. ligy dorostenců
Hala SC Semily v sobotu 25. února od 8.00 do 17.00. Pořádá SCC Semily.

LYŽOVÁNÍ

Po staru ve Vysokém nad Jizerou - zrušeno!
Informujeme o zrušení tradičního lyžařského závodu na historických lyžích Po staru Vysokém nad Jizerou, který se měl konat v sobotu 25. února. „S politováním oznamujeme, že 23. ročník nášeho lyžařského závodu Po staru, byl díky nepřízni počasí odvolán. Na vaši účast se těšíme v letech příštích," uvedli pořadatelé z TJ Vysoké nad Jizerou.

ZÁBAVNÉ A SPOLEČENSKÉ AKCE

Šnycl Paradajs v turnovském klubu KUS
Únorovou Malou (domácí) scénu uzavřou v pátek 24. února od 19 hodin turnovští punk-rockeři. Místní punková formace vám naservíruje živý Gastro Metal neboli Pelešanomašovsoftpornometalpunk, právě těmito slovy totiž charakterizuje trojka Čoud, Muf a Harry svůj styl.

 Žlutomodrý kocour 2023 ve jménu práv hospodářských zvířat

Odpoledne s dechovkou v Semilech
Místní dechový soubor Semilská 12 chce překvapit své příznivce novinkami ve svém repertoáru. Aby pro procvičování nových skladeb měli větší motivaci, rozhodli se zkoušet veřejně. Buďte prvními posluchači a zpříjemněte si s dobrou dechovkou sobotní odpoledne. Pro zájemce o tanec je k dispozici taneční parket. Malý sál KC Golf Semily v sobotu 25. února od 14.00. Vstupné volné.

Největší Oldies Party v Českém ráji vol. 6
Zazní ty největší hity 80´ & 90´ let (a to i ty české a slovenské!). Těšit se můžete na speciální koktejlový bar s TOP drinky. DJs: DJ Jirka Vondra, Momo a Mirra. Party, Střelnice Turnov v sobotu 25. února od 20 hodin, vstup pouze 18+. 

Podrobné pozvánky:

Prázdniny na turnovských sportovištích

Únorová nabídka akcí Sportovního centra Semily

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zdravý zoubek upozorňuje na prevenci zubního kazu

Světový den ústního zdraví připadá každoročně na 20. březen a je ve znamení osvěty na téma zásad ústní hygieny. V České republice se v rámci tohoto dne konají rozličné akce se zaměřením na orální zdraví. „Péče o chrup je důležitá a není radno ji podceňovat; nejčastějším onemocněním chrupu je zubní kaz, který se vyskytuje zhruba u tří milionů obyvatel republiky ročně. Proto je třeba začít s prevencí už u dětí v raném věku a šířit ji dál mezi rodiče, prarodiče i budoucí rodiče," uvedl Vladimír Richter, krajský radní pro resort zdravotnictví.

Maškovy vánočky jsou po zimních závodech rozdány

I přes vrtochy letošní bláznivé zimy se pořadatelům ze ZŠ Tanvald, Sportovní, Střediska volného času a tělovýchovné jednoty Tanvald podařily připravit a uskutečnit všechny tři zimní závody Poháru běžce Tanvaldu. Obratnostní závod na běžkách na Městském stadionu, závod ve slalomu na tanvaldské sjezdovce Pionýrka, a tak trochu „uplakaný" závod na běžkách na běžeckých tratích U Lesíka. Každého závodu se zúčastnilo cca 90 až 100 závodníků, největší zájem byl o alpské disciplíny. Podrobnosti a fotografie na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na Jizerskohorské železnici budou dál jezdit vozy Českých drah
Vojtěch Trka vyhlášen nejvěrnějším čtenářem knihoven v kraji
Sběrné místo v turnovské ulici Antonína Dvořáka je přemístěno
Na průtahu Liberce zahájili stavební práce
Florbal Turnov: Sérii play-down rozhodne sedmý zápas

Nejčtenější články

18.03.: Přehled březnových a dubnových akcí v Jilemnici
19.03.: Nové vedení I/35 má za cíl odvést tranzitní dopravu mimo města
20.03.: Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT