Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 1. do 3. září

02.09.2023 20:06:08 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Hostinné,Přepeře,Záhoří,Kundratice,Háje nad Jizerou,Líšný,Železnice,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 1. do 3. září

Přinášíme vám přehled sportovních a zábavných akcí v Pojizeří a okolí od pátku 1. do neděle 3. září 2023. Naplno se rozjely fotbalové soutěže, ale konají se i zábavné a společenské akce k zakončení prázdnin.

Pokud vám v přehledu na víkend chybí nějaká zajímavá akce ve vašem okolí, tak můžete zaslat základní info na email: redakce@nasepojizeri.cz.

FOTBAL

Zde se nacházejí jen domácí zápasy celků z Pojizeří, kompletní přehled fotbalových zápasů najdete v souhrnu, který se během víkendu změní na výsledkový servis i s odkazy na aktuální články.

ČFL B
Pátek 17.30: FK Arsenal Česká Lípa - FK Přepeře.

Divize C
Neděle 17.00: FK Turnov - FC Hlinsko.

Krajský přebor
Sobota 17.00: Sedmihorky - Velké Hamry B, Železný Brod - Višňová.

I.A třída
Sobota 10.30: Bělá - Rozstání.
Neděle 17.00: Studenec - Mšeno.

I.B třída východ
Sobota 17.00: Jilemnice - Albrechtice.
Neděle 17.00: Harrachov - Turnov B, Železný Brod B - Smržovka.

Okresní přebor
Sobota 17.00: Nová Ves - Horka, Martinice - Roztoky, Mříčná - Mírová, Bozkov - Tatobity.
Neděle 16.00: Stružinec/ Lomnice B - Zálesní Lhota, 17.00: Libštát - Vysoké.

Okresní soutěž
Sobota 17.00: SF Studenec/ D. Branná - SK Studenec B, Poniklá - Kruh.
Neděle 17.00: Horní Branná - Benecko, Rovensko B - Kořenov, Semily B - Víchová.

Šampionát v tancích se opět koná v TurnověSPORTOVNÍ TANEC

Turnovský granát 2023
Pohárová soutěž tanečních skupin Turnovský granát 2023, která je zároveň součástí WADF Mistrovství České republiky - Czech Dance Championship WADF - Caribbean & Latino & Improvisation & Pom-pon Dance 2023 a World Dance Show WADF disciplín 2023, se koná v sobotu 2. září od 9 do 20 hodin v KC Střelnice Turnov. Podrobná pozvánka

Jablonečtí házenkáři budou slavit šedesátku HÁZENÁ

60 let házené v Jablonci
Zájem sportovních fanoušků o házenou není tak velký, ale házená v Jablonci si zaslouží zájem veřejnosti, v sobotu 2. září bude ve sportovní hale oddíl slavit šedesát let své činnosti. Podrobná pozvánka

HASIČSKÉ SOUTĚŽE

MČR JSDHO ve vyprošťování
VII. mistrovství ČR jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí ve vyprošťování u dopravních nehod se uskuteční v Liberci na parkovišti u Home Credit Areny (areál Sport Parku Liberec). Slavnostní zahájení mistrovství je plánováno na 8. hodinu, kolem 8:30 by měly být zahájeny soutěžní pokusy družstev. Odpoledne se můžete těšit na hudební vystoupení libereckého O´Bandu Marka Ottla (v plánu v 16 hodin), vyhlášení vítězů a předání cenných trofejí z Preciosy by mělo proběhnout v 17 hodin.

Rozlučka s prázdninami a Memoriál Bedřicha Kuhna
Sbor dobrovolných hasičů Smržovka město vás srdečně zve na Rozlučku s prázdninami a Memoriál Bedřicha Kuhna konaného dne 2. 9. 2023 od 9.00 na fotbalovém hřišti. Občerstvení bude zajištěno na místě ve stánku u hasičů. 

ZÁBAVNÉ A SPOLEČENSKÉ AKCE

 

Na Ranči U Jezevčíka zahrají znovu dvě kapely Koncert na Ranči u Jezevčíka v Libštátě
Tradiční dvojkoncert kapel Malina Brothers a Náhoda v rámci Libštátského pozdního léta se koná na Ranči U Jezevčíka v Libštátě netradičně až 2. září od 16 do 23 hodin. Samostatná pozvánka

Podrobné pozvánky:

Šampionát v tancích se opět koná v Turnově

Na Ranči U Jezevčíka zahrají znovu dvě kapely

Valdštejn chystá rozloučení s prázdninami

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Výzkum, vývoj a inovace podpoří kraj více než čtyřmi miliony

Více než čtyři miliony korun rozdělí Liberecký kraj na podporu inovativních a neotřelých nápadů, začínajících podnikatelů nebo spolupráce podniků s výzkumnými centry v rámci svého Regionálního inovačního programu. Úspěšným projektům tyto finanční prostředky rozdělí formou inovačních, startovacích a technologických voucherů až do výše 200 tisíc korun. Záměr musí ještě schválit krajské zastupitelstvo. Žádat mohli zájemci od 1. května do 14. června. Konzultovat myšlenky a projekty bylo možné s pracovníky Libereckého kraje i podnikatelského inkubátoru Lipo.ink. Kraj přijal celkem 35 žádostí v celkové výši 6.254.504 korun do všech typů voucherů.

Bojíte se o své kolo? Zabezpečte ho!

Forenzní značení jízdních kol syntetickou DNA je moderní a dnes již velmi rozšířená identifikační metoda, která funguje jako prevence krádeží. Používá se především pro jízdní kola a elektrokola (jiné předměty a prostředky jsou značeny pouze výjimečně, po dohodě). Pro označení jízdního kola je použit certifikovaný gel s mikrotečkami, který je viditelný pouze pod ultrafialovým světlem. Tímto gelem je bodově označeno kolo na deseti místech. Termíny forenzního značení jízdních kol v Turnově jsou pátek 22. září a sobota 23. září vždy od 10 do 14 hodin u služebny MP Turnov. Označení kola a zavedení do registru trvá přibližně 20 minut. Je tedy potřeba si rezervovat termín s časem na telefonu Městské policie Turnov: 723 389 122.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zahraniční štáb natáčí dokument o kynologovi Václavovi Vančurovi
Fokus Fest 2023 míří do Semil
V Rokytnici zahraje na varhany Vladimír Roubal
VIDEO: Ohlédnutí za Slavnostmi města Desná 2023
Den architektury 2023 připravují i v Turnově

Nejčtenější články

24.09.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého podzimního kola
25.09.: Žitavská úzkokolejka ukáže českým fanouškům zákulisí naposled
24.09.: Roboti v knihovně aneb Meet and Code Semily 2023

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT