Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 1. do 3. září

02.09.2023 20:06:08 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Hostinné,Přepeře,Záhoří,Kundratice,Háje nad Jizerou,Líšný,Železnice,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 1. do 3. září

Přinášíme vám přehled sportovních a zábavných akcí v Pojizeří a okolí od pátku 1. do neděle 3. září 2023. Naplno se rozjely fotbalové soutěže, ale konají se i zábavné a společenské akce k zakončení prázdnin.

Pokud vám v přehledu na víkend chybí nějaká zajímavá akce ve vašem okolí, tak můžete zaslat základní info na email: redakce@nasepojizeri.cz.

FOTBAL

Zde se nacházejí jen domácí zápasy celků z Pojizeří, kompletní přehled fotbalových zápasů najdete v souhrnu, který se během víkendu změní na výsledkový servis i s odkazy na aktuální články.

ČFL B
Pátek 17.30: FK Arsenal Česká Lípa - FK Přepeře.

Divize C
Neděle 17.00: FK Turnov - FC Hlinsko.

Krajský přebor
Sobota 17.00: Sedmihorky - Velké Hamry B, Železný Brod - Višňová.

I.A třída
Sobota 10.30: Bělá - Rozstání.
Neděle 17.00: Studenec - Mšeno.

I.B třída východ
Sobota 17.00: Jilemnice - Albrechtice.
Neděle 17.00: Harrachov - Turnov B, Železný Brod B - Smržovka.

Okresní přebor
Sobota 17.00: Nová Ves - Horka, Martinice - Roztoky, Mříčná - Mírová, Bozkov - Tatobity.
Neděle 16.00: Stružinec/ Lomnice B - Zálesní Lhota, 17.00: Libštát - Vysoké.

Okresní soutěž
Sobota 17.00: SF Studenec/ D. Branná - SK Studenec B, Poniklá - Kruh.
Neděle 17.00: Horní Branná - Benecko, Rovensko B - Kořenov, Semily B - Víchová.

Šampionát v tancích se opět koná v TurnověSPORTOVNÍ TANEC

Turnovský granát 2023
Pohárová soutěž tanečních skupin Turnovský granát 2023, která je zároveň součástí WADF Mistrovství České republiky - Czech Dance Championship WADF - Caribbean & Latino & Improvisation & Pom-pon Dance 2023 a World Dance Show WADF disciplín 2023, se koná v sobotu 2. září od 9 do 20 hodin v KC Střelnice Turnov. Podrobná pozvánka

Jablonečtí házenkáři budou slavit šedesátku HÁZENÁ

60 let házené v Jablonci
Zájem sportovních fanoušků o házenou není tak velký, ale házená v Jablonci si zaslouží zájem veřejnosti, v sobotu 2. září bude ve sportovní hale oddíl slavit šedesát let své činnosti. Podrobná pozvánka

HASIČSKÉ SOUTĚŽE

MČR JSDHO ve vyprošťování
VII. mistrovství ČR jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí ve vyprošťování u dopravních nehod se uskuteční v Liberci na parkovišti u Home Credit Areny (areál Sport Parku Liberec). Slavnostní zahájení mistrovství je plánováno na 8. hodinu, kolem 8:30 by měly být zahájeny soutěžní pokusy družstev. Odpoledne se můžete těšit na hudební vystoupení libereckého O´Bandu Marka Ottla (v plánu v 16 hodin), vyhlášení vítězů a předání cenných trofejí z Preciosy by mělo proběhnout v 17 hodin.

Rozlučka s prázdninami a Memoriál Bedřicha Kuhna
Sbor dobrovolných hasičů Smržovka město vás srdečně zve na Rozlučku s prázdninami a Memoriál Bedřicha Kuhna konaného dne 2. 9. 2023 od 9.00 na fotbalovém hřišti. Občerstvení bude zajištěno na místě ve stánku u hasičů. 

ZÁBAVNÉ A SPOLEČENSKÉ AKCE

 

Na Ranči U Jezevčíka zahrají znovu dvě kapely Koncert na Ranči u Jezevčíka v Libštátě
Tradiční dvojkoncert kapel Malina Brothers a Náhoda v rámci Libštátského pozdního léta se koná na Ranči U Jezevčíka v Libštátě netradičně až 2. září od 16 do 23 hodin. Samostatná pozvánka

Podrobné pozvánky:

Šampionát v tancích se opět koná v Turnově

Na Ranči U Jezevčíka zahrají znovu dvě kapely

Valdštejn chystá rozloučení s prázdninami

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavírka na I/35 omezí provoz na Kyselovsku

Ve dnech 19. a 20. června 2024 bude v Turnově, Kyselovsku probíhat oprava silnice číslo I/35 v úseku kolem křižovatky se silnicí číslo III/27927 směr Pelešany. Tato křižovatka bude ve středu 19. června 2024 neprůjezdná od zhruba 7:30 hodin do asi 15:30 hodin. Ve čtvrtek 20. června 2024 od zhruba 7:30 hodin do asi 22:30 hodin. Dojde k frézování a pokládce nového povrchu, doprava v místě bude řízena semafory.

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Z kavalíra se vyklubal zloděj, který okradl 90letou seniorku
Soutěž Sdílej s námi Liberecký kraj vrcholí putovní výstavou
Konference na kraji se zabývala domácím násilím
Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 21. až 23. června

Nejčtenější články

22.06.: Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
21.06.: Pachatele přepadení v Železném Brodě zadrželi policisté po 15 minutách
22.06.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 21. až 23. června

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT