Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 13. do 15. října

14.10.2023 14:36:20 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Hostinné,Přepeře,Záhoří,Kundratice,Háje nad Jizerou,Líšný,Železnice,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 13. do 15. října

Doplněno: Přinášíme vám přehled sportovních a zábavných akcí v Pojizeří a okolí od pátku 13. do neděle 15. října 2023. Kromě fotbalů se hraje turnaj ve florbale, koncerty nebo vrcholí Krakonošův divadelní podzim.

Pokud vám v přehledu na víkend chybí nějaká zajímavá akce ve vašem okolí, tak můžete zaslat základní info na email: redakce@nasepojizeri.cz.

FOTBAL

Zde se nacházejí jen domácí zápasy celků z Pojizeří, kompletní přehled fotbalových zápasů najdete v souhrnu, který se během víkendu změní na výsledkový servis i s odkazy na aktuální články.

ČFL B
Sobota 10.30: FK Přepeře - FK Pardubice B.

Krajský přebor
Sobota 15.30: Sedmihorky - Nový Bor, Železný Brod - FC Pěnčín.

I.A třída
Neděle 15.30: Studenec - Bělá

I.B třída východ
Sobota 14.00: Přepeře B - Albrechtice.
Neděle 15.30: Turnov B - Zásada, Harrachov - Jilemnice.

Okresní přebor
Sobota 15.30: Zálesní Lhota - Bozkov, Vysoké n. J. - Roztoky, Horka - Mírová, Nová Ves - Tatobity.
Neděle 15.30: Libštát - Mříčná, Stružinec/ Lomnice B - Martinice.

Okresní soutěž
Sobota 14.30: Kořenov - SF Studenec/ D. Branná, 15.30: Víchová - Poniklá - Semily B.
Neděle 13.00: Rovensko B - SK Studenec B, 14.30: Benecko - Kruh, 15.30: Semily B - Horní Branná.

FLORBAL

Liberecká liga mužů ve florbale
Turnaj pořádá SCC Semily v hale Sportovního centra Semily v sobotu 14. číjna od 8.00 do 17.00.

Livesport Superliga v Jablonci
V neděli 15. 10. od 14:00 čeká jabloneckou halu premiéra superligového utkání ve florbale. Sousední klub FBC Liberec sem vyváží své utkání nejvyšší soutěže proti Black Angels. V rámci velkého florbalového dne čeká návštěvníky i dětský turnaj, utkání jabloneckého týmu v divizi a spousta doprovodného programu a soutěží.

ZÁBAVNÉ A SPOLEČENSKÉ AKCE

 
 

Krakonošův divadelní podzim
54. národní přehlídka venkovských divadelních souborů Krakonošova divadelního podzim ve Vysokém nad Jizerou začíná v pátek 6. října. Nabídne deset soutěžních představení a čtyři hosty. Slavnostní vyhlášení výsledků a nominace na Jiráskův Hronov proběhne v sobotu 14. října večer. Podrobná pozvánkaSklářský víkend potřetí v Kittelově domě na Krásné

 

Sklářský víkend na Krásné
Dvoudenní Sklářský víkend se letos uskuteční 14. a 15. října v Kittelově domě na Krásné již potřetí. U sklářských stolů a kahanů se sejdou řemeslníci a sklářští odborníci. Stejně jako v minulých letech uvidíte přímo na místě, jak za šlehajícími plameny se z tavícího skla rodí křehká krása, odlišná a jedinečná u každého z mistrů. Samostatná pozvánka

Den otevřených dveří turnovského Granátu
V souvislosti s oslavami 70. výročí založení pořádá družstvo Granát Turnov Den otevřených dveří, který bude probíhat v sobotu 14. října od 10 do 17 hodin v areálu družstva. Prostřednictvím komentovaných prohlídek budou zpřístupněny výrobní prostory s ukázkou produkce šperků s českými granáty. Děti se v dílničkách mohou alespoň na chvíli stát zlatnickým mistrem a dospělí mají možnost vyslechnout si na přednášku Jana Bubala na téma české granáty. Družstvo veřejnosti představí luxusní Výroční zlatou soupravu se 70 českými granáty výjimečných velikostí. V klenotnici bude nabídka šperků a dárkových dekorativních předmětů s českými granáty za výhodné ceny.

Den otevřených dveří ve Sportovním centru
Pořádá Sportovní centrum Semily v centrální hale v neděli 15. října od 6.00 do 23.00.

 

Libštátské podzimní léto pokračuje koncertem Tria 3+2 Koncert Tria 3+2 v Libštátě
Po výborně navštíveném zahajovací koncertu Libštátského pozdního léta 2023 Ozvěny Francie byste si neměli nechat ujít koncert Folklorní a jazzové potěšení Tria 3+2. Výborný zpěv, vlastní aranže, nápaditý doprovod můžete slyšet v evangelickém kostele v Libštátě v neděli 15. října 2023 od 18 hodin. Samostatná pozvánka

Podrobné pozvánky:

Krakonoš a ochotníci obsadí Vysoké nad Jizerou

Sklářský víkend potřetí v Kittelově domě na Krásné

Libštátské podzimní léto pokračuje koncertem Tria 3+2

Program Dnů evropského historického dědictví 2023 v Jilemnici

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj opět podpoří statisíci obnovu kulturních památek

Obnovu kulturních památek dlouhodobě a systematicky podporuje Liberecký kraj. Proto opět krajské zastupitelstvo schválilo vyhlášení dotačního programu s názvem 7.3 Stavebně historický průzkum. Je zaměřený na komplexní poznání historie, stavebního vývoje a současného stavu kulturních památek na území regionu. Zpracovaný stavebně historický průzkum poslouží jako výchozí podklad pro obnovu dané kulturní památky. „Je to vlastně předstupeň stavební obnovy památky a my se snažíme tímto dotačním programem motivovat další vlastníky památek, aby si stavebně historický průzkum nechali zpracovat a chápali ho jako výchozí podklad pro kvalitní péči či obnovu objektu," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Z Fondu Turów podpoří výstavbu vodovodů v H. Vítkově a Václavicích

Vybudování nového vodovodu pro Horní Vítkov za přibližně 68 milionů korun a také pro obec Václavice za 172 milionů. To jsou dva projekty, které finančně podpoří Liberecký kraj z Fondu Turów. Začít by měly ještě letos a dokončeny budou v roce 2025. „Obě města - Chrastava a Hrádek nad Nisou - vloni podala na tyto projekty žádost o dotaci na Státní fond životního prostředí v rámci 44. výzvy Operačního programu Životní prostředí. Rozhodnutí ministerstva zatím neobdržela. Nicméně, nechceme otálet s výstavbou, a tak podpoříme oba projekty z Fondu Turów individuálními dotacemi," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Investice v turnovských městských budovách přinesou úsporu energií
Turnovská kapela Mackie Messer Klezmer Band hrála v Senátu
Budoucnost výzkumného centra TOPTEC má reálné obrysy
Mysleme na svůj sluch. Tichý svět připomíná tři mezinárodní dny
Čtvrtá výstava v Original Gallery ukáže obrazy Věry Kosové

Nejčtenější články

22.02.: Odpočívadla, stojany, nabíječky. Kraj opět podpoří zázemí pro cyklisty
22.02.: Čtvrtá výstava v Original Gallery ukáže obrazy Věry Kosové
22.02.: Soutěž o 3x 2 vstupenky na Viléma Veverku

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT