Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 20. do 22. října

21.10.2023 18:34:43 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Hostinné,Přepeře,Záhoří,Kundratice,Háje nad Jizerou,Líšný,Železnice,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 20. do 22. října

Přinášíme vám přehled sportovních a zábavných akcí v Pojizeří a okolí od pátku 20. do neděle 22. října 2023. Kromě fotbalů a hokeje se hraje zápas ve florbale, basketbal nebo vrcholí divadelní Semilský paroháč.

Pokud vám v přehledu na víkend chybí nějaká zajímavá akce ve vašem okolí, tak můžete zaslat základní info na email: redakce@nasepojizeri.cz.

FOTBAL

Zde se nacházejí jen domácí zápasy celků z Pojizeří, kompletní přehled fotbalových zápasů najdete v souhrnu, který se během víkendu změní na výsledkový servis i s odkazy na aktuální články.

Divize C
Neděle 15.30: FK Turnov - FK Čáslav.

Krajský přebor
Sobota 15.30: Košťálov - Stráž p. R., Lomnice n. P. - Hrádek n. N.

I.A třída
Sobota 12.30: Semily - Krásná Studánka, Bělá - Žibřidice.

I.B třída východ
Sobota 15.30: Jilemnice - Desná, Jablonec n. J. - Přepeře B.

Okresní přebor
Sobota 15.30: Nová Ves - Libštát, Mříčná - Stružinec/ Lomnice B, Martinice - Zálesní Lhota, Tatobity - Mírová, Bozkov - Vysoké n. J.
Neděle 15.30: Roztoky - Horka.

HOKEJ

Liberecká liga
Sobota 17.00: HC Turnov 1931 - HC Česká Lípa.

FLORBAL

Scoolmatch
Pátek 10.00: T.K.S. TJ Turnov - Florbal Jablonec. Hala TJ Turnov ve Skálově ulici.
Jedná se zápas pro školy, tedy klasické soutěžní utkání, v rámci mužské divize, které je ovšem odehráno ve všední den dopoledne a publikum je tvořeno školními dětmi. Tyto akce pořádají většinou větší oddíly ve větších městech, nicméně už i Turnov se před několika lety takové akce účastnili jako hostující družstvo. Diváckou kulisu tedy obstarají děti ze všech tří turnovských ZŠ, přítomno by jich mělo být více než 200!

BASKETBAL

V semilské hale hrají basketbal
Ve spolupráci Basketballem Lomnice nad Popelkou a Sportovním centrem Semily proběhnou v Semilech první tréninkové jednotky ve dnech 20. 10. 2023 a 3. 11. 2023 od 16 do 17 hodin, poté vždy pravidelně každý pátek ve stejný čas. Zájemci o basketbal jsou do semilské centrální haly srdečně zváni. Pro více informací pište na basketsemily2023@seznam.cz.

ZÁBAVNÉ A SPOLEČENSKÉ AKCE

 
 
 

Semilský paroháč popětadvacáté pobaví fanoušky divadla Semilský paroháč
Již 25. ročník přehlídky divadelních a loutkářských souborů Semilský paroháč se koná od 19. do 21. října v Kulturním centru Golf Semily. Představí se domácí soubor Podio s reprízou hry Opona nahoru!, dále uvidíte jednoaktovou komedii Záblesk popisující milostný trojúhelník, nebo méně známou absurdní hru Ztížená možnost soustředění z pera dramatika Václava Havla. Podrobná pozvánka 

Podrobné pozvánky:

Semilský paroháč popětadvacáté pobaví fanoušky divadla

Říjnové akce pod patronací Sportovního centra Semily

Program Dnů evropského historického dědictví 2023 v Jilemnici

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj opět podpoří statisíci obnovu kulturních památek

Obnovu kulturních památek dlouhodobě a systematicky podporuje Liberecký kraj. Proto opět krajské zastupitelstvo schválilo vyhlášení dotačního programu s názvem 7.3 Stavebně historický průzkum. Je zaměřený na komplexní poznání historie, stavebního vývoje a současného stavu kulturních památek na území regionu. Zpracovaný stavebně historický průzkum poslouží jako výchozí podklad pro obnovu dané kulturní památky. „Je to vlastně předstupeň stavební obnovy památky a my se snažíme tímto dotačním programem motivovat další vlastníky památek, aby si stavebně historický průzkum nechali zpracovat a chápali ho jako výchozí podklad pro kvalitní péči či obnovu objektu," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Z Fondu Turów podpoří výstavbu vodovodů v H. Vítkově a Václavicích

Vybudování nového vodovodu pro Horní Vítkov za přibližně 68 milionů korun a také pro obec Václavice za 172 milionů. To jsou dva projekty, které finančně podpoří Liberecký kraj z Fondu Turów. Začít by měly ještě letos a dokončeny budou v roce 2025. „Obě města - Chrastava a Hrádek nad Nisou - vloni podala na tyto projekty žádost o dotaci na Státní fond životního prostředí v rámci 44. výzvy Operačního programu Životní prostředí. Rozhodnutí ministerstva zatím neobdržela. Nicméně, nechceme otálet s výstavbou, a tak podpoříme oba projekty z Fondu Turów individuálními dotacemi," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Investice v turnovských městských budovách přinesou úsporu energií
Turnovská kapela Mackie Messer Klezmer Band hrála v Senátu
Budoucnost výzkumného centra TOPTEC má reálné obrysy
Mysleme na svůj sluch. Tichý svět připomíná tři mezinárodní dny
Čtvrtá výstava v Original Gallery ukáže obrazy Věry Kosové

Nejčtenější články

22.02.: Odpočívadla, stojany, nabíječky. Kraj opět podpoří zázemí pro cyklisty
22.02.: Čtvrtá výstava v Original Gallery ukáže obrazy Věry Kosové
22.02.: Soutěž o 3x 2 vstupenky na Viléma Veverku

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT