Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 27. do 29. října

28.10.2023 14:56:26 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Hostinné,Přepeře,Záhoří,Kundratice,Háje nad Jizerou,Líšný,Železnice,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 27. do 29. října

Aktualizováno: Přinášíme vám přehled sportovních a zábavných akcí v Pojizeří a okolí od pátku 27. do neděle 29. října 2023. Kromě fotbalů a hokeje se koná Velká střelecká cena města Semily nebo Sokolský běh republiky v Lomnici nad Popelkou.

Pokud vám v přehledu na víkend chybí nějaká zajímavá akce ve vašem okolí, tak můžete zaslat základní info na email: redakce@nasepojizeri.cz.

FOTBAL

Zde se nacházejí jen domácí zápasy celků z Pojizeří, kompletní přehled fotbalových zápasů najdete v souhrnu, který se během víkendu změní na výsledkový servis i s odkazy na aktuální články.

ČFL B
Sobota 10.30: FK Přepeře - FK Baník Most-Souš.

Krajský přebor
Sobota 14.30: Železný Brod - Chrastava.

I.A třída
Neděle 14.30: Studenec - Doubí

I.B třída východ
Neděle 14.30: Turnov B - Jablonec n. J., Harrachov - Držkov, Železný Brod B - Jilemnice.

I.B třída západ
Sobota 14.30: Rovensko - Cvikov.

HOKEJ

Liberecká liga
Sobota 18.00: HC Lomnice - Frýdlant.

ATLETIKA

Sokolský běh republiky v Lomnici
Sokolský běh republiky je každoroční oslavou založení Československa, proto běžíme 28. října! Letos pořádáme již 5. ročník, který bude hostit 66 míst v Česku a dokonce 12 v zahraničí. Jeden z několika běhů se uskuteční i v Lomnici nad Popelkou. Závod pro dospělé startuje ve 14 hodin na trasách 6,5 a 12 km, děti startují o hodinu dříve na trasy 0,2 a 1 km.

Ze semilské haly bude opět vrcholová střelnice SPORTOVNÍ STŘELBA

Velká střelecká cena města Semily
Ve dnech 27. až 29. října 2023 se zde uskuteční Velká střelecká cena města Semily, VI. ročník závodů ve sportovní střelbě ze vzduchových zbraní I. kategorie, které jsou jedněmi z nejvyšších soutěží v České republice a jsou zařazeny v Evropském kalendáři. Ve třech soutěžních dnech je naplánováno na více než 500 startů našich nejlepších střelců a reprezentantů, včetně účastníků okolních států. Střelba bude probíhat na nejmodernější elektronické terče. Podrobná pozvánka

Podzimní slavnost uzavře sezonu na Valdštejně i v Českém ráji ZÁBAVNÉ A SPOLEČENSKÉ AKCE

Podzimní slavnost na Valdštejně
Hrad Valdštejn připravil na závěr října novou akci s názvem Podzimní slavnost, která pomyslně uzavře turistickou sezónu jak na hradě, tak i v Českém ráji. Slavnost proběhne v sobotu 28. října, tedy v den vzniku samostatného Československa. Podrobná pozvánka

Jilemnický kostel rozezní koncert v rámci Roku Harrachů

Koncert v rámci Roku Harrachů
Koncert v rámci Roku Harrachů se uskuteční v neděli 29. října od 17 hodin v jilemnickém kostele sv. Vavřince. Účinkují sopranistka Jana Stehr, sbor Voce Deo a dirigent Jaroslav Moravec. Samostatná pozvánka

Podrobné pozvánky:

Ze semilské haly bude opět vrcholová střelnice

Podzimní slavnost uzavře sezonu na Valdštejně i v Českém ráji

Jilemnický kostel rozezní koncert v rámci Roku Harrachů

Říjnové akce pod patronací Sportovního centra Semily

Program Dnů evropského historického dědictví 2023 v Jilemnici

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj opět podpoří statisíci obnovu kulturních památek

Obnovu kulturních památek dlouhodobě a systematicky podporuje Liberecký kraj. Proto opět krajské zastupitelstvo schválilo vyhlášení dotačního programu s názvem 7.3 Stavebně historický průzkum. Je zaměřený na komplexní poznání historie, stavebního vývoje a současného stavu kulturních památek na území regionu. Zpracovaný stavebně historický průzkum poslouží jako výchozí podklad pro obnovu dané kulturní památky. „Je to vlastně předstupeň stavební obnovy památky a my se snažíme tímto dotačním programem motivovat další vlastníky památek, aby si stavebně historický průzkum nechali zpracovat a chápali ho jako výchozí podklad pro kvalitní péči či obnovu objektu," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Z Fondu Turów podpoří výstavbu vodovodů v H. Vítkově a Václavicích

Vybudování nového vodovodu pro Horní Vítkov za přibližně 68 milionů korun a také pro obec Václavice za 172 milionů. To jsou dva projekty, které finančně podpoří Liberecký kraj z Fondu Turów. Začít by měly ještě letos a dokončeny budou v roce 2025. „Obě města - Chrastava a Hrádek nad Nisou - vloni podala na tyto projekty žádost o dotaci na Státní fond životního prostředí v rámci 44. výzvy Operačního programu Životní prostředí. Rozhodnutí ministerstva zatím neobdržela. Nicméně, nechceme otálet s výstavbou, a tak podpoříme oba projekty z Fondu Turów individuálními dotacemi," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Investice v turnovských městských budovách přinesou úsporu energií
Turnovská kapela Mackie Messer Klezmer Band hrála v Senátu
Budoucnost výzkumného centra TOPTEC má reálné obrysy
Mysleme na svůj sluch. Tichý svět připomíná tři mezinárodní dny
Čtvrtá výstava v Original Gallery ukáže obrazy Věry Kosové

Nejčtenější články

22.02.: Odpočívadla, stojany, nabíječky. Kraj opět podpoří zázemí pro cyklisty
22.02.: Čtvrtá výstava v Original Gallery ukáže obrazy Věry Kosové
22.02.: Soutěž o 3x 2 vstupenky na Viléma Veverku

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT