Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 6. do 8. ledna

06.01.2023 19:38:55 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Hostinné,Přepeře,Záhoří,Kundratice,Háje nad Jizerou,Líšný,Železnice,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 6. do 8. ledna

Přinášíme vám přehled sportovních a zábavných akcí v Pojizeří a okolí od pátku 6. do neděle 8. ledna 2023. Po novoroční smršti pochodů a běhů je nabídka skromnější, přesto si aktivně užijete pochod či bruslení a jako diváci krajský hokej v Lomnici nad Popelkou.

Pokud vám v přehledu na víkend chybí nějaká zajímavá akce ve vašem okolí, tak můžete zaslat základní info na email: redakce@nasepojizeri.cz.

HOKEJ

Liberecká liga
Sobota 18.00: HC Lomnice - Varnsdorf.

TURISTIKA

K Husovu pomníku
Turistický výlet pořádaný OKČT Lomnice nad Popelkou. Trasa: 13 km. Popis trasy: Chutnovka, Klokočí, pomník, Dolánky, Turnov. Sraz účastníků na autobusovém nádraží Lomnice nad Popelkou v sobotu 7. ledna v 7.45. 

BRUSLENÍ

Kurzy bruslení pro dospělé a náctileté - zahájení kurzu
Pořádá SC Semily na Městském kluzišti v Semilech, každou sobotu od 19.00 a od 20.00. Zahájení v sobotu 7. ledna.

ZÁBAVNÉ A SPOLEČENSKÉ AKCE

Maturitní ples tříd oborů ZL, MA a SČ Zdravotnické školy Turnov
Koná se v pátek 6. ledna v KC Střelnice Turnov. Po letech strádání kvůli covidové pandemii můžeme s radostí oznámit, že se opět koná tradiční ples SZŠ Turnov. A pozor - vzhledem k počtu čtyř končících tříd v tomto školním roce budou rovnou plesy dva! Zveme tímto všechny absolventy (zejména těch ročníků, kteří ples neměli), známé a přátele školy buď na ples tříd oborů ZL, MA a SČ v pátek 6. 1. 2023, nebo ples tříd oborů PS a OŠ v pátek 13. 1. 2023.sobota 7. ledna 2023.

 

Vánoce na Valdštejně zakončí tříkrálový koncert Tříkrálový koncert Hradeckého komorního tucteta
Návštěvníci se mohou v sobotu 7. ledna na Valdštejně od 14 hodin těšit na vánoční koledy v podání smíšeného pěveckého sboru z Hradce Králové, jehož pozitivní energie a vánočně laděný repertoár zpříjemní první sobotu nového roku. Podrobná pozvánka

Sokolský ples v Lomnici
Přijďte si užít pohodový večer s výbornou kuchyní do sokolovny v Lomnici nad popelkou v sobotu 7. ledna od 18 hodin. Teplá kuchyně, exotické míchané nápoje. Vstup ve společenském oděvu. Hraje kapela Fanda a jeho Banda. Vstupné: 150 Kč. Pořádá Tělovýchovná jednota Sokol Lomnice nad Popelkou.

 

Tříkrálový koncert My Gospel se koná v Železném Brodě Tříkrálový koncert v Železném Brodě
Letošní vánoční turné sboru My Gospel bylo opravdu bohaté (šest koncertů), a ten poslední Tříkrálový ještě stihnete. Koná se v neděli 8. ledna 2023 od 17 hodin na domácí půdě v kostele sv. Jakuba Většího v Železném Brodě. Podrobná pozvánka

PKM Party ples
Přijďte se 7. ledna do KC Střelnice v Turnově od 20 hodin pobavit na druhý ročník PKM Party plesu! Skupina bývalých gympláků si připravila nabitý večer, na který jen tak nezapomenete. Od slavnostního úvodu, přes vlastní unikátní program, bohaté ceny v tombole, až po jedinečné půlnoční překvapení - o tohle nechce nikdo přijít! K poslechu a tanci bude v průběhu večera hrát BigBand ZUŠ Turnov.

Podrobné pozvánky:

Tříkrálový koncert My Gospel se koná v Železném Brodě

Vánoce na Valdštejně zakončí tříkrálový koncert

Lednová nabídka akcí Sportovního centra Semily

Vrchlabí má svoje aquacentrum. Přišlo na 200 milionů

Běžkaři si i v letošní zimě zajezdí ve vrchlabském areálu

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

V Desná zvou na vysocké divadlo

o Desné můžete zavítat v pátek 31. března od 19 hodin do KD Sklář na divadelní představení Zátiší s loutnou, které vám představí DS Krakonoš Vysoké nad Jizerou.

Tématem krajské konference bude nedostatek bytů i ztráta bydlení

O sociálním a dostupném bydlení budou diskutovat účastníci konference s názvem Rozvoj sociálního a dostupného bydlení: stát, kraj, obce v pátek 31. března 2023. Více než sedmdesát aktérů a zájemců o toto téma nejen z Libereckého kraje bude přítomno na setkání. Mimo jiné promluví i hejtman Martin Půta, ředitel Agentury pro sociální začleňování Martin Šimáček a starostové obcí, ve kterých se programy podpory bydlení úspěšně rozvíjejí. „Konferencí chceme reagovat na potřebu větší spolupráce mezi samosprávami a krajem v oblasti bydlení. Je nutné společně hovořit o nedostatku bytů, prevenci jejich ztráty, bytové nouzi i o správě bytového fondu. Věřím, že odborná diskuse přispěje do budoucna k zajištění možnosti dostupného bydlení pro všechny občany, včetně těch nejzranitelnějších," řekl hejtman Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Volejbalisté Malé Skály končí ve 2. lize čtvrtí
Florbal Turnov: Muži sestupují do divize
Botanická zahrada pomůže studentům Technické univerzity v praxi
Velikonoční jarmark na Bělišti se koná od 31. března do 2. dubna
Výstavu Vymknuté výmyky zakončí komentovaná prohlídka

Nejčtenější články

28.03.: V Železném Brodě se srazila dvě auta
27.03.: Krajský titul 2022/ 2023 získali hokejisté Turnova!
28.03.: Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT