Kam za sportem v Pojizeří od 16. do 18. prosince

16.12.2011 08:10:23 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem v Pojizeří od 16. do 18. prosince

Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí od pátku 16. do neděle 18. prosince. V nabídce převažuje hokej, ale hraje se i futsal, bude se lyžovat za pomoci psích spřežení a na programu je i soutěž v benchpressu.

HOKEJ

Všechny hokejové zápasy se odehrávají na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou.

Okresní přebor - LHL Svijanská nápojka

Sobota 11.45: Sokol Těpeře - HC Zeos Lomnice, 13.30: HC Železný Brod - HK Libštát, 15.15: Sklopísek Střleč - HC Piráti, 17.00: Sokol Roztoky - BHK Turnov.
Neděle 10.45: Grey Grizzlies Hořice - HC Mírová, 12.30: HC Piráti - HC BlackRooks Syřenov, 16.15: Devils Turnov - HC Jilemnice, 18.00: HC Čeští Letci - Sokol Horní Branná.

Nejvyšší pojizerská liga - 10. kolo

Pátek 21.00: HC Performers Turnov - HC Sokol Turnov.
Sobota 21.00: SDH Troskovice - HC Všeň Pojizeří.
Neděle 21.00: HC Modřišice - HC SDH Hnanice.

FUTSAL

Celostátní liga

V sobotu proběhne v jilemnické  hale turnaj Celostátní ligy v sálovém fotbale. Domácí družstvo Sico Jilemnice se utká s družstvy SC Premium Stonava a FS Sádek. 

Liberecký přebor

Neděle 18.00: FC Dalmach Turnov B - Démoni Česká Lípa B. Hraje se v ahle TJ Turnov ve Skálově ulici.

VZPÍRÁNÍ - BENCHPRESS

Soutěž v bechpressu ve Fit studiu M

V sobotu 17. prosince proběhne v semilském sportovním centru ve Fit studiu M Otakara Machytky soutěž v bechpressu. Vážení borců bude probíhat od 13.30, samotná soutěž začne ve 14 hodin.

SKIJÖRING

High point cup

Oddíl TJ Sokol Maxičky ve spolupráci se Skiareálem Špindlerův Mlýn pořádá o víkendu závod High point cup v kategoriích skijöring s jedním nebo dvěma psy a spřežení 4 a 6 psů. Běhat a lyžovat se bude na trati pravidelně upravované rolbou. Startovat se bude hromadně v sobotu ve 12 hodin a  v neděli v 10 hodin. Více v článku zde

TURISTIKA

Výlet okolím Lomnice

Sraz na Husově náměstí v Lomnici nad Popelkou v 9 hodin. Půjde se na trase 18 km - Lomnice n. Pop., Rváčov, Bitouchov, Veselá, Zel. Háj, Tuhaň, Lomnice n. Pop. Akci pořádá OKČT Lomnice nad Popelkou.

AKCE PRO DĚTI

Hokejová školička bruslení

V neděli od 8.45 probíhá na lomnickém zimním stadionu další část školičky bruslení. Více v článku o návštěvě školičky Mikulášem.

Otevření kluziště v Turnově

V pátek 16. prosince od 16 hodin proběhne slavnostní zahájení provozu na kluzišti a prezentace zrekonstruované plochy hřiště u haly TSC Turnov u nádraží a dopravního terminálu. Více k turnovskému kluzišti.

Co jste zmeškali minulý týden?

Prosincové akce ve Sportovním centru v Semilech

Prosincové akce ve Sportovním centru v Semilech

Mikuláš zavítal i na školičku bruslení

Mikuláš zavítal i na školičku bruslení

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Komentovaná prohlídka Martina Witkowského na téma Historie saní

Komentovaná prohlídka Martina Witkowského na téma historie saní se koná v úterý 5. března od 17 hodin v Erbovním sálu Krkonošského muzea v Jilemnici, kde aktuálně probíhá až do 17. března výstava nazavná Ejhle saně, hurá na ně. Vstupné je dobrovolné. Článek o výstavě

Revize katastru nemovitostí na Bukovině i Malém Rohozci

Katastrální úřad pro Liberecký kraj, územní pracoviště Semily, bude realizovat revizi katastru nemovitostí na Bukovině a v Malém Rohozci. Revize bude zahájena 1. března 2024 a bude probíhat zhruba do konce roku 2025. Během revize katastru nemovitostí budou zaměstnanci katastrálního úřadu revidovat soulad údajů katastru se skutečným stavem v terénu. Účast vlastníků a jiných oprávněných není při revizi katastru nezbytná. V případě zjištěného nesouladu mezi stavem evidovaným v katastru a stavem v terénu budou vlastníci zváni k jeho projednání se zástupcem katastrálního úřadu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hospoda cup 2024 ovládl tým Inter Liberec
Hasiči získali nově záchrannou seskokovou matraci
Hudební pocta Petru Hapkovi zazní i v Semilech
Březen – měsíc čtenářů 2024 v krajské knihovně
Hlasovat v soutěži Kniha roku pro Cenu čtenářů lze do 31. března

Nejčtenější články

02.03.: S nalezenou municí ani podobnými předměty nemanipulujte!
02.03.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 1. až 3. března
04.03.: Hudební pocta Petru Hapkovi zazní i v Semilech

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT