Kam za sportem v Pojizeří od 22. do 24. června

22.06.2012 08:39:34 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem v Pojizeří od 22. do 24. června

Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí od pátku 22. do neděle 24. června. V přece jen klidnějším předprázdninovém víkendu se hrají tři fotbalové turnaje, golfový turnaj a jako tradičně nezahálí turisté v Lomnici.

GOLF

Police day cup

Sportovní klub Policie Semily pod patronací Unitop ČR a za podpory GC Semily a dalších partnerů pořádá na golfovém hřišti v Semilech za nemocnicí turnaj pod názvem Police day cup. Turnaj začíná v pátek v 9 hodin. Přihlášky jsou již uzavřeny, ale je připraven i program pro zájemce o seznámení s golfem. Můžete přijít na driving range a zkusit si pár cvičných ran. Tato doprovodná akce začíná od 13 hodin. Kolem 17.30 bude pro zájemce soutěž v patování na cvičném greenu u hřiště GC Semily. Soutěžit se bude o věcné ceny od firmy Fomei a.s.

Mistrovství GC Semily

V neděli 24. června se koná na semilském golfovém hřišti Mistrovství klubu ve hře na jamky v kategorii žen i mužů. Začátek v 9 hodin, finálové vyvrcholení v obou kategoriích v 15 hodin.

FOTBAL

Rohozec day 2012

Turnaj veteránů pořádá FK Košťálov za přispění Pivovaru Rohozec a OÚ Košťálov. Hrát se bude na dvou hřištích ve sportovním areálu v Košťálově v sobotu od 10 hodin. Na soupisce může být 13 hráčů ve věku nad 35 let. Hrát se bude ve dvou skupinách po po 3-4 účastnících, počet hráčů je dán 6 +1 a střídat se bude hokejovým způsobem. Více podrobností v samostatném článku

Semily Elite Bohemia cup

Na semilském hřišti se bude v sobotu v rámci semilské pouti konat od 9 hodin turnaj Elite Bohemia cup mladších žáků (ročník narození po 1. 1. 2000 a mladší). Účastní se celkem 16 družstev a v Semilech se představí i naděje některých ligových mužstev. Součástí bude kolem 12 hodiny i vystoupení míčového žongléra Jana Skorkovského. Turnaj je zároveň zahrnut do víkendové Semilské pouti. Předchozí turnaj přípravek Semily cup

Jerry cup

Oddíl kopané Sokola Kruh pořádá v sobotu 23. června 2. ročník turnaje přípravek Jerry cup. Hrát se bude na hřišti v Kruhu od 8 hodin, předpokládaný konec je stanoven na 17 hodin. Účastní se kategorie starší přípravky (rok narození 2001 a ml.) a kategorie mladší přípravka (2003 a ml.). Ze všech týmů se bude vyhlašovat nejlepší brankář, střelec a nejužitečnější hráč turnaje. Přihlášené týmy jsou v kategorii mladších přípravek Sokol Kruh A a B, Tatran Hostinné a Sokol Nová Ves a u starších přípravek Kruh A a B, Tatran Hostinné A a B, SK Semily a Sokol Martinice.

JEZDECTVÍ

Hobby závody v Hnanicích

Dalšími jezdeckými závody pod patronací JK Mira Hnanice budou v neděli 24. června Hobby závody na překážkách 70 až 120 cm (začátek v 10 hodin). Na ně o týden později v sobotu 30. června navážou soutěžní parkurové závody ZM (90 cm) až L** (120 cm) s bohatým doprovodným programem. Oba tyto závody se konají v areálu v Hnanicích u Turnova. Předchozí závody v Lomnici nad Popelkou 

TURISTIKA

K Zemské bráně

Sraz účastníků je na vlakovém nádraží v Lomnici nad Popelkou v sobotu 23. 6. v 7.07. Trasa: 16 km - Rtyně, Č. Kostelec, Špinka, Studnice, Starkoč. Akci pořádá OKČT Lomnice n. Pop.

Co jste zmeškali minulý týden?

Červnové akce pod patronací Sportovního centra Semily

Červnové akce pod patronací Sportovního centra Semily

V Košťálově pořádají fotbalový turnaj veteránů i noční turnaj

V Semilech opět chystají mládežnické fotbalové turnaje

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hudební nástroje v knihovně? Nová služba v Liberci!
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola
Výstavu drahých kamenů v Lomnici obohatí model hradu Trosky
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 14. až 16. června
V Krkonošském muzeu otevřou výstavu o místních hasičích

Nejčtenější články

13.06.: Na co se můžete těšit na Železnobrodském jarmarku 2024
14.06.: Muzejní noc v Jilemnici naváže na oslavy 150 let místních hasičů
14.06.: V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT