Kam za sportem v Pojizeří od 24. do 26. února

24.02.2012 08:33:24 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem v Pojizeří od 24. do 26. února

Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí od pátku 24. do neděle 26. února. Poslední zápas v sezoně na domácím ledě odehrají junioři HC Lomnice, dále finišují 2. ligy ve futsale, florbale i volejbale. Na Kozákov určitě diváky přiláká rallyshow na sněhu.

Konají se ale i jiné zimní a lyžařské soutěže, například v sobotu se pojede na jilemnické Hraběnce krajský přebor v běhu na lyžích a o den později se na stejném místě koná český šampionát v zimním triatlonu.

HOKEJ

Všechny hokejové zápasy se odehrávají na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou.

Krajská liga juniorů

Sobota 14.15: HC Lomnice - Nový Bydžov.

Okresní přebor LHL Svijanská nápojka - Druhá fáze soutěže

Pátek 17.45: HC Zeos Lomnice - Sklopísek Střeleč.
Sobota 10.15: Black Rooks Syřenov - Kaspo, 12.00: HC Piráti - HC Železný Brod.
Neděle 9.00: HC Piráti - HC Mírová, 18:00: BHK Turnov - HC Jilemnice.

Nejvyšší pojizerská liga

Pátek 21.00: HC Performers Turnov - HC Modřišice.
Sobota 21.00: SDH Troskovice - HC Všeň Pojizeří.
Neděle 21.00: HC Sokol Turnov - HC SDH Hnanice.

FUTSAL

2. liga mužů

Neděle 19.00: FC Dalmach Turnov - Betis Kadaň. Hraje se v hale TJ Turnov ve Skálově ulici. Předzápasem je od 17 hodin utkání Libereckého přeboru FC Dalmach B - Prašivky Liberec.

FLORBAL

2. liga mužů

Sobota 18.00: TJ Turnov - FBC Ústí n. L.
Neděle 13.30: TJ Turnov - USK Slávie Ústí n. L.

VOLEJBAL

2. liga mužů

Sobota 10 a 14 hodin: TJ Sokol Malá Skála - TJ Praga. Hraje se v tělocvičně základní školy v Malé Skále.

MOTOSPORT

Rallyshow na Kozákově Příznivce motorů v neděli potěší Rallyshow na Kozákově

V neděli 26. února se na Kozákově pojede rallyshow na sněhu. Přihlášky se přijímají od 7 do 8.15, vlastní závod začne první rychlostní zkouškou v 8.45. Více podrobností k závodu zde 

BĚH NA LYŽÍCH

Krajský přebor

V sobotu 25. února pořádá ČKS SKI Jilemnice krajský přebor ve všech kategoriích od žáků až po dospělé. V 9.30 proběhne intervalově start první kategorie žactva. V případě nepříznivých podmínek by se závod konal na Benecku.

SJEZD NA LYŽÍCH

O2 slalom muzikantů a osobností

V sobotu 25. 2. zavítají do skiareál Herlíkovice známé tváře, které nastoupí spolu s veřejností na trať O2 Extra slalomu do boje o co nejlepší čas. Závodu se mimo jiné zúčastní Klára Melíšková, Lukáš Hlavica, Zdeněk Mahdal, Irena Máchová a Ivan Hubač. V 10 hodin proběhne prezentace, od 10 do 12 hodin závod pro veřejnost, od 13 hodin závod osobností, ve 14.45 vyhlášení výsledků a poté párty na sněhu a koncert Oty Balage. Moderátorem akce bude Vlasta Korec.

1.Seváčkův lyžařský karneval

Na lyžařském vleku v Semilech Pod Haldou proběhne v neděli 26. února sjezd v maskách. Sraz účastníků ve 13 hodin. Akční jízdné pro masky až do 21 hodin 100 Kč. Připravena bude spousta soutěží.

ZIMNÍ TRIATLON

Mistrovství České republiky

V neděli 26. února proběhne v areálu Hraběnka v Jilemnici Mistrovství ČR v zimním triatlonu, který se bude skládat z 5 km běhu, 15 km na horském kole a 10km na lyžích.  Prezentace bude probíhat od 11 hodin do 13.30. Start všech kategorií od dorostu po veterány ve 14 hodin. 

PSÍ SPŘEŽENÍ

Ledová jízda - Memoriál Václava Vojtěcha

SK Krakonoš Vrchlabí pořádají 22. ročník netradičního závodu, ve kterém družstvo tvoří 8 - 10 psů musher a běžkař, který ale nesmí jet skijöring. Družstva odstartují již ve čtvrtek 22. února v Dolním Dvoře - Rudolfově a na stejném místě bude zakončen v neděli 24. února. Závod je pořádán na památku tragicky zesnulého českého polárníka Václava Vojtěcha.

Co jste zmeškali minulý týden?

Únorové akce ve Sportovním centru v Semilech

Únorové akce ve Sportovním centru v Semilech

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jeden a půl milionem podpoří Liberecký kraj vědomostní soutěže žáků

Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630.000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1 200 000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Přednáška Léčitelské příběhy znovu v semilském muzeu

Opakování přednášky Léčitelské příběhy se uskuteční v semilském muzeu ve středu 24. dubna v 17:00. V našem regionu v rámci léčitelské výstavy nalezli více jak 30 velmi zajímavých a mnohdy i různorodých osobností. Jací to byli lidé? Jaké byly jejich motivace k léčení potřebných? Z jakých zdrojů čerpali své znalosti? O tom bude vyprávět autor výstavy, náš muzejní historik Tomáš Chvátal.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam na jaře v Jizerských horách? K vodě, na rozhlednu i za vědou
Volejbalisté Malé Skály zakončili sezonu v Kojetíně
Jaké chystají investice v Harrachově v roce 2024?
Halu lomnického muzea rozezní trampská muzika
Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Nejčtenější články

22.04.: Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
24.04.: Halu lomnického muzea rozezní trampská muzika
23.04.: Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT