Kam za sportem v Pojizeří od 6. do 8. dubna

06.04.2012 08:29:20 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem v Pojizeří od 6. do 8. dubna

Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí od pátku 6. dubna až do neděle 8. dubna. Kromě fotbalů se ještě bude běhat na lyžích, hrát florbal nebo volejbal.

FOTBAL

Zde najdete pouze domácí utkání mužstev z Pojizeří. Kompletní přehled zápasů, který se během víkendu změní na výsledkový servis najdete zde.

Divize

Neděle 16.30: FKP Turnov - Převýšov (Městský stadion Turnov)

Krajský přebor

Sobota 16.30: Jablonec n. J. - Nový Bor, Košťálov - FKP Turnov B, Sedmihorky - Česká Lípa B.

I.A třída

Sobota 16.30: Bozkov - Mimoň.

I.B třída východ

Sobota 16.30: Rovensko - Mšeno B.
Neděle 15.00: Železný Brod B - Malá Skála, 16.30: Rokytnice - Víchová.

Okresní přebor

Sobota 16.00: Kruh - Lomnice B, 16.30: Mříčná - Košťálov B, Roztoky - Studenec, Martinice - Vysoké, Stružinec - Zálesní Lhota.
Neděle 16.30: Horní Branná B - Libštát, Nová Ves - Mírová B.

Okresní soutěž

Sobota 16.30: Dolní Branná - Víchová B, Tatobity - Rovensko B, Poniklá - Rokytnice B, Horka - Nová Ves B, Malá Skála B - Bělá.
Neděle 16.00: Vysoké B - Benecko, 16.30: Studenec B - Bozkov B.

BĚH NA LYŽÍCH

Krkonošská 70  - Vrchlapák 2012

V sobotu 7. dubna se na Benecku koná k uctění památky běžců Hanče a Vrbaty závod desetičlenných družstev Krkonošská sedmdesátka. 18. ročník tohoto lyžařského výletu po hřebenech Krkonoš je zároveň součástí celoroční série Vrchlapák 2012. Prezentace družstev je v hotelu Kubát od 7 hodin, start v 8 hodin.

FLORBAL

Velikonoční florbalový turnaj

Ve Sportovním centru v Semilech bude v pátek 6. dubna od 8 do 18 hodin probíhat Velikonoční florbalový turnaj. Turnaj pořádá oddíl SKP Semily, takže se jej účastní převážně družstva složená z policistů, zaměstnanců PČR a MV ČR, hasičů, nebo členů sportovních klubů policie. Diváci jsou na turnaj srdečně zváni. Hrát se bude 2x 15 minut podle platných pravidel florbalu. Hlavní cenou pro vítězné družstvo je velký sud piva.  

VOLEJBAL

Aprílový turnaj ve volejbale žen
        
                               
Turnaj neregistrovaných hráček se koná ve Sportovním centru v Semilech od 8 do 16 hodin. Akci pořádá TJ Semily, oddíl SPV.

TURISTIKA

Z Bělohradu do Rohoznice

Sraz na vlakovém nádraží Lomnice nad Popelkou v sobotu 7. 4. v 7:07. Trasa: 20 km - Lázně Bělohrad, Česká Třemešná, Miletín, Rohoznice, Hořice. Akci pořádá OKČT Lomnice n. P.

Co jste zmeškali minulý týden?

Dubnové akce pod patronací Sportovního centra Semily

Dubnové akce po patronací Sportovního centra Semily

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Noc v jabloneckém muzeu přináší bohatý program

V pátek 17. května se navečer otevřou brány muzeí a galerií v Liberci, Jablonci nad Nisou a Vratislavicích a otevřené zůstanou až do 23 hodin. Proběhne oblíbená Muzejní noc! Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou připravilo odhalení výtvarného díla na fasádě Pelantova schodiště a další doprovodný program. Podrobná pozvánka

Hladina podzemních vod v okolí dolu Turów za poslední dva roky vzrostla

Česká geologická služba předložila výsledky měření hladin podzemních vod v okolí dolu Turów na českém území a v okolí podzemní těsnící stěny. Vyplývá z nich, že roste jejich hodnota podél těsnící stěny na polském území, v hlubších kolektorech mezi stěnou a státní hranicí Polské a České republiky a také mezi podzemní stěnou v samotném dole Turów. Oproti tomu od září 2020 až do dubna 2024 hladiny podzemních vod v hlubších kolektorech na českém území nadále klesaly a na konci dubna 2024 jsou na nejnižší úrovni. V okolí Uhelné od srpna 2023 hladiny podzemní vody převážně stagnují a od února 2024 nepatrně rostou. „Výsledky jsou nyní mírně pozitivní. Stoupání hladin vrtů za těsnící stěnou má setrvalou tendenci a propisuje se již do několika hlubinných vrtů na českém území," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství. „Jsem rád, že se také připravuje nový hydrogeologický model, který pohyb podzemních vod podrobně zmapuje. Budeme tak mít kromě čísel z měření i konkrétnější přehled vývoje a chování podzemních vod."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Pohádkový les v Semilech bude letos O ohni a vodě
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 17. do 19. května
Co se hraje o víkendu za fotbaly?
Hořela elektroprodejna v Semilech
Na Pohádkový les do Rovenska pojede z Turnova opět parní vlak

Nejčtenější články

17.05.: Hořela elektroprodejna v Semilech
16.05.: Policie hledá svědky a druhého účastníka dopravní nehody v obci Všeň
15.05.: Hasiči cvičili záchranu osob v oblasti Riegrovy stezky

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT