Kam za sportem v Pojizeří od 9. do 11. prosince

09.12.2011 09:09:05 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem v Pojizeří od 9. do 11. prosince

Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří od pátku 9. do neděle 11. prosince. Hokej tentokrát zastíní dvě velké lyžařské události - Světový pohár ve skocích v Harrachově a Velká cena Jilemnice v běhu na lyžích. Větší akcí je i Vánoční pohár v judu v Semilech.

HOKEJ

Všechny hokejové zápasy se odehrávají na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou.

Krajská liga mužů

Neděle 16.45: HC Lomnice - Bohemians Praha.

Krajská liga juniorů

Sobota 13.30: HC Lomnice - Nové Město.   

Krajská liga dorostu

Sobota 16.30: HC Lomnice - Frýdlant.

Okresní přebor - LHL Svijanská nápojka

Sobota 11.15: HC Jilemnice - HC Piráti.
Neděle 9.00: Sokol Rovensko A - HC Železný Brod, 10.45: HC Semily - Grey Grizzlies Hořice, 12.30: Sokol Rovensko B - HC Čeští Letci.

Nejvyšší pojizerská liga - 9. kolo

Pátek 21.00: SDH Troskovice - HC SDH Hnanice.
Sobota 21.00: HC Sokol Turnov - HC Modřišice.
Neděle 21.00: HC Všeň Pojizeří - HC Performers Turnov.

LYŽOVÁNÍ

Světový pohár ve skocích na lyžích v Harrachově

Od čtvrtka se už na můstku HS 142 na Čerťáku skáče, v pátek od 17 hodin proběhne první individuální závod, v sobotu je od 16 hodin na programu týmový závod a v neděli od 13.45 druhý individuální závod. Více ke kvalifikaci a kompletní program

Velká cena Jilemnice v běhu na lyžích

O víkendu se koná v areálu v Horních Mísečkách 16. ročník Velké ceny Jilemnice - FIS Slavic cup. Už v pátek jsou na programu tréninky a v sobotu se pojede od 10 hodin klasický závod žen a juniorek na 5 kilometrů a mužů a juniorů na 10 kilometrů, v neděli se od 9.30 pojedou stejné distance volnou technikou, oba závody startují intervalově. Více k závodu zde

Závod v běhu rozestavném

V rámci Vrchklabského jarmarku proběhnou závody ve štafetovém běhu rozestavném s přehlídkou dobových kostýmů dětí i dospělých. Sraz a prezentace závodníků je od 9.00 do 9.30 v Domě dětí a mládeže Pelíšek ve Vrchlabí. Odtud poté vychází průvod v dobových krojích za doprovodu řízné hudby do Kulturního domu Střelnice, kde také proběhne vyhlášení vytrvalostního seriálu Vrchlapák 2011. Následuje přesun do areálu zámeckého parku a samotný start lyžařského závodu.

JUDO

Vánoční pohár

V neděli 11. prosince pořádá od 7 do 16 hodin Judo club SEDDMA Semily ve Sportovním centu v Semilech 20. ročník Vánočního poháru. Program bude započat vážením v půl deváté ráno. Poté bude následovat losování a zahájení turnaje je naplánováno na půl jedenáctou. Více v samostatném článku.

FLORBAL

2. liga juniorů

Sobotní turnaj ve sportovní hale TJ ve Skálově ulici. Zápasy domácích juniorů: 10.00: 1. FBC DDM Děčín 4 - TJ Turnov, 15.50 TJ Turnov - USK Slávie Ústí n. L.

AKCE PRO DĚTI

Hokejová školička bruslení

V neděli od 8.45 probíhá na lomnickém zimním stadionu další část školičky bruslení. Více v samostatném článku.

SPECIÁLNÍ AKCE

Sportujeme s VZP v Semilech

V sobotu 10. prosince jsou sportoviště ve Sportovním centru v Semilech téměř po celý den zdarma. Více v samostatném článku zde 

Co jste zmeškali minulý týden?

Prosincové akce ve Sportovním centru v Semilech

Prosincové akce ve Sportovním centru v Semilech

Hokejová školička láká do Lomnice děti ze širokého okolí

Hokejová školička láká do Lomnice děti ze širokého okolí

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přírodu na Sněžce opět chrání ochranné sítě
Policie šetří případ smrti mladého muže v Semilech
Memorandum o Ještědu má otevřít kraji možnost koupě objektu
Křížem krážem Semilskem až na Myší skálu
V Maloskalské galerii zahájí výstavu nazvanou Mařka

Nejčtenější články

17.06.: Policie šetří případ smrti mladého muže v Semilech
16.06.: Hořela skládka odpadu v Košťálově
16.06.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT