Každý kilometr pomáhá aneb florbalisté nasbírali 5 tisíc kilometrů

10.02.2021 17:12:56 | Autor: scc, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Každý kilometr pomáhá aneb florbalisté nasbírali 5 tisíc kilometrů

Aktualizováno - zhodnocení akce! Od pondělí 18. ledna do 7. února běžela klubová výzva SCC Semily nazvaná Každý kilometr pomáhá. Stačilo pomocí jakékoliv sportovní aplikace změřit nasbírané kilometry během své sportovní činnosti (chůze, běh, kolo, běžky nebo skialpy) a zaslat klubu výstup z této činnosti. Cílem bylo získat 5000 km, a tím 10 tisíc pro nemocnou holčičku, což se podařilo, navíc sponzor přidal stejnou částku, takže bude předáno 20 tisíc!

Počítají se aktivity od 18. do 31. ledna (později bylo prodlouženo do 7. února). Je potřeba je zaznamenat na sportovní aplikaci a screen poslat buď mailem: pomahame@scc-semily.cz nebo do zpráv na profily klubu na instagramu a facebooku.

„Princip je jednoduchý. Chceme nasbírat 5000 kilometrů a všichni členové vedení klubu se pak složí na částku 10 000 Kč (1km=2Kč). Aktivity, jež se počítají, jsou chůze, běh, kolo, běžky a skialpy. Máme vybranou holčičku, kterou chceme finančně podpořit v boji s jejími nemocemi," upřesnil manažer SCC Semily Jan Šimon.

Florbalový klub SCC Semily je díky svému dynamickému rozvoji v posledních letech mezi 60 kluby, které si Český florbal vybral a podporuje je v rámci programu rozvoje klubů. Mimo finanční podpory tak může klub čerpat know-how ostatních klubů, které jsou také v programu zapojeny.

Aktuální doplnění od SCC Semily 2. 2. 2021:

„Skvělý finiš, díky kterému jsme překonali hranici 3500 km nás přesvědčil o tom, že všichni pomáhat chceme! Rozhodli jsme se tedy, že naši charitativní akci prodloužíme do konce prvního týdne v únoru (7.2.). Neváhejte a posílejte své aktivity dále a pomozte nám přispět na dobrou věc. Zasílejte je na mail pomahame@scc-semily.cz nebo zprávou na naše sociální sítě."

Doplnění po skončení akce 10. 2. 2021:

„Máme splněno! Děkujeme všem zapojeným, kteří nám pomohli nasbírat 5000 km pro Andulku! Dále bychom chtěli poděkovat partnerovi Agát okna, který přispěje stejnou částkou, díky tomu jsme dokázali Andulce pomoci neskutečnými dvaceti tisíci korunami. Je to neuvěřitelný úspěch a jsme moc vděční těm, kteří se zapojili!," uvedl klub SCC Semily na svých stránkách.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Semilští florbalisté vypsali výzvu v podobě výběhu na Kozákov
Florbalisté SCC Semily vstupují do historické sezony

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Závody Světového poháru ve slalomu se jedou v Krkonoších

Svátkem pro české fanoušky alpského lyžování je víkendový závod Světového poháru ve sjezdu žen ve Špindlerově Mlýně i s hvězdami Michaelou Shiffrinovou a Petrou Vlhovou! Oba dny jsou na programu slalomy, v sobotu se jede v 9.30 a 12.30 a v neděli 9.15 a 12.15. Přehled pozvánek na aktuální víkend

Oba sledované turnovské prameny jsou aktuálně pitné

Odbor životního prostředí informuje o kvalitě vody v pramenech Boží voda a pod Valdštejnem. Oba prameny jsou v současné době pitné. Výsledky rozboru pramene pod Valdštejnem ze dne 16. ledna vyhovují hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění. Voda je pitná. Výsledky rozboru pramene Boží voda ze dne 19. ledna také vyhovují hygienickým limitům.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Putování za minerály pošesté čili geologicko-cestopisné přednášky
V noci z pátku na pondělí aneb Obrazy Pavly Soukupové
Novým českým prezidentem bude příštích pět let Petr Pavel
Výsledky měření kvality ovzduší v Turnově 2022
Zásadská pralyže 2023 opět proběhne na fotbalovém stadionu

Nejčtenější články

26.01.: Jablonecká hala 2023 byla světová
27.01.: ODM zakončily štafety. Liberecký kraj je celkový vítěz podle medailí!
27.01.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 27. až 29. ledna

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT