Ke 100. narozeninám popřál Anně Lukšové do Rokytnice i Karel Gott

14.05.2014 16:21:26 | Autor: Jiří Langer, KÚ Libereckého kraje | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Ke 100. narozeninám popřál Anně Lukšové do Rokytnice i Karel Gott

Oslava 100 let života paní Anny Lukšové se uskutečnila v den jejích narozenin 12. května 2014 v Domově důchodců v Rokytnici nad Jizerou. Podle přání oslavenkyně šlo o malou oslavu, na kterou přizvala několik spoluobyvatel a dceru se synem.

Mezi gratulanty byl i krajský radní pro sociální věci Petr Tulpa. který jí předal květiny s medovým pozdravem a sadou bylinných likérů. Za firmu Semileas, a.s., pozdravil paní Lukšovou ředitel David Pěnička a předal květinu a dárky (vestu, kosmetiku a sekt), které byly přáním paní oslavenkyně. Starosta města Rokytnice nad Jizerou Petr Matyáš a tajemnice Martina Šubrtová předali jubilantce květiny, narozeninový dort a kosmetiku. Přišla pogratulovat i ředitelka OSSZ Jaroslava Krausová, která předala květiny s gratulací od ministryně MPSV Michaely Marksové se zprávou o navýšení starobního důchodu o 2000 Kč měsíčně!

„Největším přáním oslavenkyně k jejím 100 narozeninám byl pan Karel Gott, kterého jsme oslovili a obdrželi od něho osobní gratulaci, což bylo tajemstvím, neboť toto přání bylo paní Anně Lukšové předáno až při oslavě," prozradila ředitelka domova Helena Housová s tím, že všichni pracovníci oddělení, na kterém paní Anna Lukšová žije, připravili krásnou oslavu s občerstvením, předali jí spolu se spoluobyvateli květiny a vyrobili koláž z fotografií napříč celým jejím životem.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Schválili stotisícový příspěvek pro rodinu zemřelého dobrovolného hasiče

Obec Skalice u České Lípy společně s místní jednotkou sboru dobrovolných hasičů uspořádala veřejnou sbírku pro rodinu dobrovolného hasiče Jana Dvořáka. Ten zahynul při zásahu u požáru roubeného domu v Novém Boru-Arnultovicích ve středu 30. listopadu. Krajští radní schválili na svém jednání poskytnutí příspěvku do sbírky ve výši sto tisíc korun. „Ztráta života je vždy smutná a bolestivá událost. Upřímnou soustrast rodině, blízkým a všem přátelům. Čest jeho památce a poděkování všem hasičům, kteří při snaze pomoci svým bližním a ochránit jejich majetek při každém výjezdu riskují své životy," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Sbírka nese název Vždycky s námi, Inžo a číslo transparentního účtu u České spořitelny je 638 636 0339/0800.

Z Výpřeže do Světlé pod Ještědem jezdí řidiči od 5. prosince bez omezení

Rekonstrukce silnice III/2784 Světlá pod Ještědem - Výpřež pokračuje. Přes zimní období bude možné se sníženou rychlostí úsekem projíždět. Až do jara příštího roku také platí, že komunikací řidiči projedou, aniž by je zdržovali semafory. Opatření platí od pondělí 5. prosince 2022. „Doposud platilo, že firma stavěla tak, aby provoz nebyl během rekonstrukce omezen zcela, ale byl v určitém režimu umožněn. Jsem rád, že vše jde podle plánu. Na zimní období bude úsek zprůjezdněn bez semaforů, pouze s označením projíždíte stavbou a s nutností snížit rychlost na 30 kilometrů za hodinu," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kvůli sněžení hasiči odstraňují spadané stromy
Florbal Turnov: Černá série mužů pokračuje dál
V Zálesní Lhotě sjel na čerstvém sněhu s autem do příkopu
Dílo prosince v liberecké galerii představuje výtvarnici Bernartovou
Na zasněžené vozovce ve Zlaté Olešnici zůstalo auto po smyku na boku

Nejčtenější články

06.12.: V Zálesní Lhotě sjel na čerstvém sněhu s autem do příkopu
05.12.: FOTO: Další děti si při Týdnu hokeje v Lomnici vyzkoušely lední hokej
03.12.: Akce Kulturního centra Golf Semily v prosinci

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT