Košťálov na zimním turnaji podlehl domácímu Brodu

30.01.2011 15:52:45 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Košťálov

Košťálov na zimním turnaji podlehl domácímu Brodu

Na zimním fotbalovém turnaji hraném na umělce v Železném Brodě podlehl košťálovský tým domácím, hrajícím krajský přebor, o tři branky.

Železný Brod - Košťálov 3:0 (1:0)

V 6. minutě přišla první vážnější šance Košťálova, Janata vybídl Sádka, ale ten v dobré pozici vysoko přestřelil. V 18. minutě letěl trestný kop Karla Janaty těsně nad domácí branku.

Ve 30. minutě se ve vápně se kolem košťálovského Kašpara obtočil domácí hráč, ale z voleje přestřelil. Za dvě minuty tu byla další šance domácích, dlouhý aut si ve vápně brodský hráč zpracoval na prsa a z malého vápna přestřelil branku. Těsně před přestávkou padla první branka utkání - z úhlu střílel domácí Linka, ve vápně míč zblokoval Kašpar a k odraženému míči se v malém vápně dostal nejrychleji znovu Linka.

Košťálovská lavičkaV 50. minutě Šimkovu střelu ze za vápna dokázal košťálovský brankář Věrný vytěsnit na břevno. V 66. střela Habra z hranice velkého vápna byla pře gólmanem ještě tečovaná a prošla Věrnému mezi nohama až do sítě - 2:0.

V 75. minutě se ke střele ve vápně dostal domácí Šimek a míč poslal nechytatelně pod břevno - 3:0. V závěru utkání mohl Košťálov výsledek alespoň zkorigovat, když Holec šel z úhlu sám na brankaře, ale ten jeho pokus vyrazil.

Branky: 42. Linka, 66. Habr, 75. Šimek. Sestava Košťálova: Průcha (46. Věrný) - Fejfar (76. Kmínek), Kašpar, Klazar, Kmínek (46. Cerman) - I. Móro, K. Janata, Grafek (80. L. Stránský), Sádek - L. Stránský (46. Holec), Zboroň (46. Koldovský).

Přehled přípravných fotbalových zápasů v minulém týdnu

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Schválili stotisícový příspěvek pro rodinu zemřelého dobrovolného hasiče

Obec Skalice u České Lípy společně s místní jednotkou sboru dobrovolných hasičů uspořádala veřejnou sbírku pro rodinu dobrovolného hasiče Jana Dvořáka. Ten zahynul při zásahu u požáru roubeného domu v Novém Boru-Arnultovicích ve středu 30. listopadu. Krajští radní schválili na svém jednání poskytnutí příspěvku do sbírky ve výši sto tisíc korun. „Ztráta života je vždy smutná a bolestivá událost. Upřímnou soustrast rodině, blízkým a všem přátelům. Čest jeho památce a poděkování všem hasičům, kteří při snaze pomoci svým bližním a ochránit jejich majetek při každém výjezdu riskují své životy," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Sbírka nese název Vždycky s námi, Inžo a číslo transparentního účtu u České spořitelny je 638 636 0339/0800.

Z Výpřeže do Světlé pod Ještědem jezdí řidiči od 5. prosince bez omezení

Rekonstrukce silnice III/2784 Světlá pod Ještědem - Výpřež pokračuje. Přes zimní období bude možné se sníženou rychlostí úsekem projíždět. Až do jara příštího roku také platí, že komunikací řidiči projedou, aniž by je zdržovali semafory. Opatření platí od pondělí 5. prosince 2022. „Doposud platilo, že firma stavěla tak, aby provoz nebyl během rekonstrukce omezen zcela, ale byl v určitém režimu umožněn. Jsem rád, že vše jde podle plánu. Na zimní období bude úsek zprůjezdněn bez semaforů, pouze s označením projíždíte stavbou a s nutností snížit rychlost na 30 kilometrů za hodinu," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Adventní postavy ze Žižkovky opět pomohly rozsvítit vánoční strom
Policisté se opět zaměřili na bary a diskotéky v kraji
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 9. až 11. prosince
Jak funguje odchytové zařízení v Turnově?
Děti z dětského domova navštívily semilské policisty

Nejčtenější články

09.12.: Adventní postavy ze Žižkovky opět pomohly rozsvítit vánoční strom
07.12.: Pachatele zadrželi na místě činu, třikrát se vloupal do chaty v Želechách
09.12.: Děti z dětského domova navštívily semilské policisty

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT