Košťálov na zimním turnaji podlehl domácímu Brodu

30.01.2011 15:52:45 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Košťálov

Košťálov na zimním turnaji podlehl domácímu Brodu

Na zimním fotbalovém turnaji hraném na umělce v Železném Brodě podlehl košťálovský tým domácím, hrajícím krajský přebor, o tři branky.

Železný Brod - Košťálov 3:0 (1:0)

V 6. minutě přišla první vážnější šance Košťálova, Janata vybídl Sádka, ale ten v dobré pozici vysoko přestřelil. V 18. minutě letěl trestný kop Karla Janaty těsně nad domácí branku.

Ve 30. minutě se ve vápně se kolem košťálovského Kašpara obtočil domácí hráč, ale z voleje přestřelil. Za dvě minuty tu byla další šance domácích, dlouhý aut si ve vápně brodský hráč zpracoval na prsa a z malého vápna přestřelil branku. Těsně před přestávkou padla první branka utkání - z úhlu střílel domácí Linka, ve vápně míč zblokoval Kašpar a k odraženému míči se v malém vápně dostal nejrychleji znovu Linka.

Košťálovská lavičkaV 50. minutě Šimkovu střelu ze za vápna dokázal košťálovský brankář Věrný vytěsnit na břevno. V 66. střela Habra z hranice velkého vápna byla pře gólmanem ještě tečovaná a prošla Věrnému mezi nohama až do sítě - 2:0.

V 75. minutě se ke střele ve vápně dostal domácí Šimek a míč poslal nechytatelně pod břevno - 3:0. V závěru utkání mohl Košťálov výsledek alespoň zkorigovat, když Holec šel z úhlu sám na brankaře, ale ten jeho pokus vyrazil.

Branky: 42. Linka, 66. Habr, 75. Šimek. Sestava Košťálova: Průcha (46. Věrný) - Fejfar (76. Kmínek), Kašpar, Klazar, Kmínek (46. Cerman) - I. Móro, K. Janata, Grafek (80. L. Stránský), Sádek - L. Stránský (46. Holec), Zboroň (46. Koldovský).

Přehled přípravných fotbalových zápasů v minulém týdnu

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Noc v jabloneckém muzeu přináší bohatý program

V pátek 17. května se navečer otevřou brány muzeí a galerií v Liberci, Jablonci nad Nisou a Vratislavicích a otevřené zůstanou až do 23 hodin. Proběhne oblíbená Muzejní noc! Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou připravilo odhalení výtvarného díla na fasádě Pelantova schodiště a další doprovodný program. Podrobná pozvánka

Hladina podzemních vod v okolí dolu Turów za poslední dva roky vzrostla

Česká geologická služba předložila výsledky měření hladin podzemních vod v okolí dolu Turów na českém území a v okolí podzemní těsnící stěny. Vyplývá z nich, že roste jejich hodnota podél těsnící stěny na polském území, v hlubších kolektorech mezi stěnou a státní hranicí Polské a České republiky a také mezi podzemní stěnou v samotném dole Turów. Oproti tomu od září 2020 až do dubna 2024 hladiny podzemních vod v hlubších kolektorech na českém území nadále klesaly a na konci dubna 2024 jsou na nejnižší úrovni. V okolí Uhelné od srpna 2023 hladiny podzemní vody převážně stagnují a od února 2024 nepatrně rostou. „Výsledky jsou nyní mírně pozitivní. Stoupání hladin vrtů za těsnící stěnou má setrvalou tendenci a propisuje se již do několika hlubinných vrtů na českém území," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství. „Jsem rád, že se také připravuje nový hydrogeologický model, který pohyb podzemních vod podrobně zmapuje. Budeme tak mít kromě čísel z měření i konkrétnější přehled vývoje a chování podzemních vod."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Pohádkový les v Semilech bude letos O ohni a vodě
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 17. do 19. května
Co se hraje o víkendu za fotbaly?
Hořela elektroprodejna v Semilech
Na Pohádkový les do Rovenska pojede z Turnova opět parní vlak

Nejčtenější články

17.05.: Hořela elektroprodejna v Semilech
16.05.: Policie hledá svědky a druhého účastníka dopravní nehody v obci Všeň
15.05.: Hasiči cvičili záchranu osob v oblasti Riegrovy stezky

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT