Košťálov v přípravě pozlobil Mšeno
04.03.2011 16:16:54 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Košťálov
Po úspěšném turnaji v Železném Brodě sehráli fotbalisté Košťálova další přípravný zápas s účastníkem krajského přeboru Mšenem. Domácí v průběhu vedli už o tři branky, ale nakonec dělila Košťálov od vyrovnání pouze konstrukce branky.
Po úspěšném turnaji v Železném Brodě sehráli fotbalisté Košťálova další přípravný zápas s účastníkem krajského přeboru Mšenem. Domácí v průběhu vedli už o tři branky, ale nakonec dělila Košťálov od vyrovnání pouze konstrukce branky.
Mšeno - Košťálov 4:3 (2:1)
Už ve 3. minutě se domácí poprvé dostali do pokutového území Košťálova, na jejich střelu si sice sáhl brankář Věrný, ale brance zabránit nedokázal - 1:0. Košťálov ale dokázal bleskově odpovědět, za minutu se ve vápně dostal k zakončení Janata a srovnal na 1:1. Ve 13. minutě směřoval přízemní centr na hranici pokutového území, Klazar šel do skluzu a ke smůle hostů si dal vlastní branku - 2:1.
Na začátku druhé půle hrubě chyboval Kmínek, který nepřesně přihrál a domácí šli do přečíslení, které zakončili brankou na 3:1. V 60. minutě prošel přízemní centr z levé strany až na zadní tyč, kde byl volný hráč a zvýšil náskok domácích na 4:1. Hosté se ale nevzdali a dokázali ještě domácí pozlobit. V 65. minutě krásnou přihrávku mezi obránce zužitkoval Janata a v 86. se z otočky přesně k tyči trefil Zboroň - 4:3. V samém závěru byl Košťálov blízko vyrovnání, při trestném kopu Janaty se ale pouze rozezvučelo břevno domácí branky...
Branky: J. Lietava 2, O. Lietava, vlastní - Janata 2, Zboroň. Sestava Košťálova: Věrný - Hubáček (75. Sádek), Kašpar, Klazar, Kmínek (65. Fejfar) - Janata, I. Móro (85. J. Stránský), Cerman, Sádek (35. L. Stránský) - Holec (65. Zboroň), Zboroň (38. J. Stránský, 65. F. Tulach).
Další přípravné fotbalové zápasy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Buďte Aktivní školou, pomozte rozpohybovat mládež v kraji
Liberecký kraj ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci (TUL) podpoří fyzickou aktivitu mládeže v regionu a společně chtějí rozpohybovat mládež v kraji. Projekt s názvem Aktivní škola je zaměřen na základní a střední školy a kraj jej podpoří třemi miliony korun. Zájemci se již nyní mohou do Aktivní školy hlásit online. „Cílem projektu je zhodnotit podmínky k pohybovým a sportovním aktivitám ve školách a nabídnout školám manuál s příklady dobré praxe a doporučeními, jak děti k pohybu pozitivně motivovat," řekl Lukáš Rubín, vedoucí katedry tělesné výchovy a sportu FP TUL, který je hlavním řešitelem projektu Aktivní škola v Libereckém kraji.
Šestnáctý ročník fotosoutěže Zaostřeno na Jizerky byl vyhlášen
Nadace Ivana Dejmala pro ochranu přírody opět vyhlašuje oblíbenou fotosoutěž Zaostřeno na Jizerky a hledá nejkrásnější snímky tohoto pohoří pro vznik benefičního kalendáře. Do šestnáctého ročníku mohou zájemci zaslat maximálně čtyři fotografie Jizerských hor, a to nejpozději do 5. června 2026. Více podrobností na Našem Jablonecku
Nejnovější články
Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího jarního kola
Kam za sportem a zábavou o víkendu 27. až 29. března
V Bozkově budou soutěžit radiově řízené modely
Kominíky a jejich řemeslo představí Eva Bažantová
Maloskalské volejbalistky slaví historické vítězství, muži nejhůř třetí
Nejčtenější články
27.03.: V Bozkově budou soutěžit radiově řízené modely
26.03.: Divokou Severní Makedonií provede Pavla Bičíková
26.03.: Turistické cíle v Českém ráji loni přilákaly statisíce návštěvníků
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.