Košťálov vyškolil brodskou rezervu

14.02.2011 15:15:36 | Autor: Jaroslav Kletečka | Rubrika: SPORT | Obce: Košťálov,Horní Branná,Mírová pod Kozákovem

Košťálov vyškolil brodskou rezervu

Zimní fotbalový turnaj v Železném brodě měl na programu třetí kolo. Košťálov i Horní Branná si připsaly výhru, bodovala i Mírová proti domácímu Brodu.

FK ŽBS Železný Brod - SK Mírová 2:2 (0:0)

Naprosto vyrovnaný zápas mezi týmem KP a lídrem 1.B - třídy východ. V prvním poločase k vidění moc šancí nebylo, což také dokumentuje výsledek. Ve druhém poločase se v 60. minutě prosadil hostující Taibr. V 71. překvapil hostujícího brankáře Maryško a utěšenou ranou vyrovnal. Další hrubku Brodu využil v 77. minutě D. Zelnický, ale o tři minuty kontroval na druhé straně Habr.

Závěr byl dramatický. Mírovský Jíra nastřelil břevno a ten samý hráč o chvilku později ve velké šanci domácího Kordíka nepřehodil. Na druhé straně byl ve vápně sražen v 88. minutě Habr, ale penalty se domácí nedočkali, takže zápas skončil spravedlivou remízou.

Branky: 71. Maryško, 80. Habr - 60. Taibr, 77. Zelnický. Sestava ŽBS: Kordík - Halama (25.min Mařík), Stolín, Kovář, Linka - Hartl, Kotlár, Maryško, Podstavek - Habr, Paldus. Mírová: Mlejnek - Hejduk, M. Zelnický, Zenko, Taibr, Jíra, Trč, Horák, David Zelnický, Ráliš, Kochman Střídali: Michal Kovář, Kolda, Kvapil, Marcel Kovář

FK ŽBS Železný Brod B - FK Košťálov o.s. 1:6 (0:3)

Zápas začal náporem Košťálova, ale první gól padl v 16. minutě, kdy prošel přes tři hráče Karel Janata. Domácí nastoupili s hodně mladým kádrem a menší důraz těchto hráčů přinesl dva góly. Nejprve to bylo po krásném pasu Janaty do křídla a za obranu nabíhající Sádek z úhlu prostřelil brankáře. Při třetí brance se Holec zmocnil míče a postupoval sám na brankáře, ten jeho pokus dokázal nohou vyrazit pouze k nabíhajícímu Zboroňovi, který jej už překonal - 0:3.

Ve druhém poločase rychle snížil Podstavek a tímto povzbuzená brodská rezerva začala zlobit a několikrát mohla snížit na rozdíl jednoho gólu. Ale hosté měli také šance, největší z nich Janata, ale penaltu v 60. minutě po faulu na Sádka neproměnil. Janata svoji chybu napravil v 69. minutě, kdy zápas zlomil čtvrtým gólem v brodské síti. Košťálov pak v závěru přidal další dva góly, trefili se Holec a také střídající brankář Průcha.

Branky: 47. Podstavek - 16. a 69. Janata, 32. Sádek, 33. Zboroň, 83. Holec, 86. Průcha. Sestava ŽBS: Mařík - Žid (Olyanin), Kovář, Král, Vozka - Pěnička, T. Kotlár, Picek, Postavek (68. min. Kotlár M.) - Paldus (75.min. Růžička), Javůrek (55.min. Bezstarosta). Košťálov: Průcha (46. Věrný) - Hubáček, Fejfar (36. Kmínek), Klazar, I. Móro - Sádek, Grafek, K. Janata, L. Stránský (80. Průcha) - Holec, Zboroň (46. T. Koldovský).

SK Sobotka - Sokol Horní Branná 1:2 (0:0)

Vyrovnaný zápas skončil výhrou Branné. Sobotka se v 60. minutě dostala do vedení, když se k tyči trefil Cikej. Ale vedení jí vydrželo pouze dvě minuty, když se individuálně prosadil Nýdrle. Stejný hráč nakonec rozhodl v 82. minutě o výhře Horní Branné.

Branky: 60. Cikej - 62. a 82. Nýdrle. Sobotka: Červený - V. Pavlíček, Bárta, Bouda, S.Chrpa, Brixí, Valenta, Rulc, Nývlt, Kubišta, Cinkej, Jonáš, Borovička, Halbych, Gabriel. Branná: Hofman - Dusík, Fiedler, Nýdrle, Jón, Kocourek, Šimek, Jindříšek, T. Zuzanek, Jeřábek, Kobrle, Šimůnek, Otmar, Beneš, Gaudel, P. Zuzánek.

Předchozí kolo turnaje v Železném Brodě

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Kraj pokračuje ve výstavbě fotovoltaik na střechách budov

Výstavba fotovoltaických elektráren na střechách krajských budov pokračuje. Fotovoltaikou bude osazena střecha Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou a budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje. Na tu bude kraj podávat žádost o dotaci do Operačního programu Životní prostředí 2021-2027. Rozhodli o tom na svém jednání krajští radní. „Naším dlouhodobým záměrem je energetická soběstačnost kraje a jeho příspěvkových organizací. Fotovoltaiky jsou budoucností v energetice. Fotovoltaická elektrárna na střeše objektu budovy D bude mít výkon 93,6 kWp, fotovoltaika na střeše budovy jabloneckého Gymnázia Dr. Antona Randy pak 30,36 kWp. Oba projekty budou dokončeny v polovině května letošního roku," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky. Více informací v předchozím článku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

VIDEO: Zbourali most u Čtveřína
V Libereckém kraji se loni vytřídilo 1581 tun elektrozařízení
Oficiál Tříška i loupežník Karaba. Za pohádkou do Lužických hor
Panovnici Marii Terezii připomene v lomnickém muzeu Zbyněk Sviták
Děti pečují o vzácné botanické lokality

Nejčtenější články

15.04.: Hasiči zasahují u požáru paneláku v Železném Brodě
14.04.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola
14.04.: Ve 20. ročníku Krajský výrobek roku se ucházelo o titul 123 produktů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT