Košťálovské hasičky vydaly nový kalendář, zisk podpoří místní sbor

29.10.2015 20:13:05 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Košťálov

Košťálovské hasičky vydaly nový kalendář, zisk podpoří místní sbor

Po úspěchu kalendáře pro rok 2013 se rozhodly hasičky SDH Košťálov si zkušenost modelek zopakovat a proto nafotily kalendář pro rok 2016. Ten byl poprvé představen na květnových oslavách SDH Košťálov, ale zájemci mohou kalendář stále ještě získat.

Zisk z prodeje kalendáře půjde na podporu SDH Košťálov, s odstupem tří let se změnilo složení děvčat a díky dlouhé cestě kalendáře od výroby k prodeji se hned tři z kalendářových modelek staly mezitím maminkami. Nástěnný kalendář nafotila Markéta Horká z Lomnice nad Popelkou a k dispozici měla děvčata letos i služby kosmetičky a kadeřnice. „Minule nás fotil muž, takže někdo říká, že byl odvážnější, ale někomu se naopak letošní kalendář líbí mnohem víc. Každopádně žena - fotografka zase přinesla nové nápady," říká Veronika Houžvičková, která se za tři roky i provdala a změnila příjmení z Noskové.

Kalendář hasiček SDH Košťálov na rok 2016<br />Autor: Petr Ježek Modelky v kalendáři jsou ve věku od 18 do 30 let, pět jich zůstalo z původního kalendáře z roku 2013 a přibyly tři nové. Konkrétně se v kalendáři nechaly zvěčnit Veronika Houžvičková, Olga Salfická, Jana Houžvičková, Lenka Poloprutská, Diana Opočenská, Sandra Bernardová, Lucie Sádková a Simona Farská (Dlasková). Posledně jmenovaná se během tří let také provdala a změnila příjmení a má navíc v družstvu jeden primát. „Simona už je podruhé v jednom roce těhotná. Na kalendáři měla pupík a za měsíc bude rodit znovu. Stihne tak dvě mimča v jednom roce!," prozradila další maminka Veronika Houžvičková.

Všechny kalendářové modelky jsou aktivními členkami SDH Košťálov a účastní se pravidelně hasičských soutěží, výjimku mají pouze letošní maminky, které se ale chtějí do závodního družstva znovu vrátit. V Podkozákovské lize ženské družstvo SDH Košťálov obsadilo celkově skvělé třetí místo.

Kalendář je k dostání u Lenky Poloprutské (605 033 270), Olgy Salfické (731 456 628), nebo u Miroslava Doškaře (starosta SDH Košťálov) 724 224 672. Cena kalendáře ve velkém formátu A2 je pouze 350 korun.

Související:

FOTO: SDH Košťálov slavil 120 let soutěžemi i hudbou

První košťálovský kalendář:

FOTO: Košťálovské hasičky nafotily kalendář, chtějí přispět na místní areál

Další nedávné kalendáře sportovkyň:

Dívky z Hamrsek nafotily kalendář, výtěžek věnují psímu útulku

Fotbalistky FK Baumit Jablonec vydaly exkluzivní kalendář

Nikola Filingerová: Při focení kalendáře bolely nohy víc než po tréninku

Kalendáře hasiček z Poniklé se prodaly všechny

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 22 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

V lomnickém muzeu zahájili cyklus podzimních přednášek

Jako v letech minulých, navázali v lomnickém muzeu opět na úspěšný cyklus takzvaných podzimních přednášek. První ze série se uskutečnila v úterý 20. září, kdy se zde představila Eva Ulrychová z Jičína a pohovořila na téma Nejcennější archeologické nálezy a jejich historická hodnota. Následovat bude o týden později, taktéž v úterý 27. září od 17 hodin, v pořadí druhá historická přednáška PhDr. Evy Ulrychové nazvaná Kronikář Kosmas a jeho Kronika Čechů.

Kraj přispěje Mikroregionu Frýdlantsko na odkup nemovitostí

Celkem 3 400 000 korun poskytne kraj dobrovolnému svazku obcí Mikroregion Frýdlantsko na pořízení nemovitostí v rámci projektu Heřmanička - nádraží Frýdlant. Objekty v současné době slouží jako zázemí pro činnost spolku Frýdlantské okresní dráhy a Frýdlantsko je proto bezplatně spolku převede. „Dotace bude využita výhradně na pořízení nemovitostí v rámci projektu Heřmanička - nádraží Frýdlant. Objekty poté dostane k bezplatnému užívání Spolek Frýdlantské okresní dráhy, který je má prozatím pouze v pronájmu. Budou sloužit pro provoz železničního muzea, jež má v regionu mnohaletou tradici. Lze si tam prohlédnout několik zajímavých, převážně úzkorozchodných vozidel včetně provozuschopné motorové lokomotivy. Považuji za důležité připomínky historických dopravních a technických zajímavosti zachovávat i pro budoucí generace," uvedl hejtman Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Za příkladnou službu byli oceněni policisté Územního odboru Semily
Žitavská úzkokolejka zve ve svátek české fanoušky železnice
Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola
Nejvýše položená přehrada v Čechách je na Černé Nise u Bedřichova
Novinky v plaveckém bazénu na Výšince v Turnově

Nejčtenější články

22.09.: Fotbalové přípravky odehrály úvodní turnaj nového ročníku
23.09.: Okresní přebor: Plný počet bodů má stále Turnov B, druhý Stružinec
23.09.: I.B třída: Harrachov dotáhl na čele tabulky Pěnčín B

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT