Kvalifikace zatím Lomnickým body nepřinesla

25.02.2011 15:56:39 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Kvalifikace zatím Lomnickým body nepřinesla

Ani ve druhém zápase kvalifikace o druhou ligu nebylo mužstvo HC Lomnice nad Popelkou úspěšné, když ve středu prohrálo v Praze 2:7 s vítězem Pražského přeboru.

HC Hvězda Praha - HC Lomnice 7:2 (1:1, 4:0, 2:1)

Také druhý kvalifikační soupeř Hvězda Praha byla nad síly lomnického mužstva. Po první třetině byl stav vyrovnaný, ale o výsledku rozhodla druhá třetina, ve které se domácí čtyřikrát trefili za záda gólmana Skákalíka. Branky hostů vsítili Holoska a Karásek.

Branky a nahrávky: Holoska, Karásek. Rozhodčí: Dundr - Ruchr,Andrejsek. Vyloučení: 9/6 navíc Sýkova (HVE) 10 min. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 80. Lomnice nad Popelkou: Skákalík - Bartoš, Košťák, Bém, Hanyš, Pavlas, Kotas - Hájek, Holoska, Syrovátka J. - Karásek, Šulc, Majdič - Junek, Matěja, Stránský.

Kvalifikace o druhou ligu bude pokračovat ve středu 2. března odvetným ukáním ve Strakonicích s Přeborníkem Jihočeského kraje a poté už doma v neděli 6. března přivítají v odvetě hokejisty Hvězdy Praha.

FOTO: Lomničtí jsou vítězem nadstavby krajské ligy

Další hokejové články hledejte přímo v rubrice Hokej

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Výzkum, vývoj a inovace podpoří kraj více než čtyřmi miliony

Více než čtyři miliony korun rozdělí Liberecký kraj na podporu inovativních a neotřelých nápadů, začínajících podnikatelů nebo spolupráce podniků s výzkumnými centry v rámci svého Regionálního inovačního programu. Úspěšným projektům tyto finanční prostředky rozdělí formou inovačních, startovacích a technologických voucherů až do výše 200 tisíc korun. Záměr musí ještě schválit krajské zastupitelstvo. Žádat mohli zájemci od 1. května do 14. června. Konzultovat myšlenky a projekty bylo možné s pracovníky Libereckého kraje i podnikatelského inkubátoru Lipo.ink. Kraj přijal celkem 35 žádostí v celkové výši 6.254.504 korun do všech typů voucherů.

Bojíte se o své kolo? Zabezpečte ho!

Forenzní značení jízdních kol syntetickou DNA je moderní a dnes již velmi rozšířená identifikační metoda, která funguje jako prevence krádeží. Používá se především pro jízdní kola a elektrokola (jiné předměty a prostředky jsou značeny pouze výjimečně, po dohodě). Pro označení jízdního kola je použit certifikovaný gel s mikrotečkami, který je viditelný pouze pod ultrafialovým světlem. Tímto gelem je bodově označeno kolo na deseti místech. Termíny forenzního značení jízdních kol v Turnově jsou pátek 22. září a sobota 23. září vždy od 10 do 14 hodin u služebny MP Turnov. Označení kola a zavedení do registru trvá přibližně 20 minut. Je tedy potřeba si rezervovat termín s časem na telefonu Městské policie Turnov: 723 389 122.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zahraniční štáb natáčí dokument o kynologovi Václavovi Vančurovi
Fokus Fest 2023 míří do Semil
V Rokytnici zahraje na varhany Vladimír Roubal
VIDEO: Ohlédnutí za Slavnostmi města Desná 2023
Den architektury 2023 připravují i v Turnově

Nejčtenější články

24.09.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého podzimního kola
25.09.: Žitavská úzkokolejka ukáže českým fanouškům zákulisí naposled
24.09.: Roboti v knihovně aneb Meet and Code Semily 2023

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT