Lávka na autobusové nádraží v Turnově je opět otevřena
23.09.2016 20:20:57 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY
| Obce: Turnov
Od pátku 23. září je již opět otevřená pěší lávka, která vede přes náhon řeky Jizery a spojuje autobusové nádraží v Turnově s centrem města.
Stavební činnost byla dokončena již v pátek 23. září 2016. Stavební společnost EKIA z Teplic, zastoupená Ladislavem Roslerem, prováděla práce na lávce za nabídkovou cenu necelých 500 tisíc korun včetně DPH. Rekonstrukce lávky probíhala přes náročnost ve velké rychlosti, a proto byly práce ukončeny o 22 dní dříve, než bylo původně plánováno.
„Poděkování patří nejen stavební firmě EKIA provádějící samotné práce, ale také kolegům z Technických služeb Turnov s. r. o. a panu Ing. Petru Chvalovi z Profes projektu s. r. o. za technický a autorský dozor stavby. Kontrola prováděných prací byla prováděna každý den po celou dobu rekonstrukce. V současnosti mohou lidé a hlavně školáci bezpečně využívat pěší cesty k autobusovému nádraží," uvedl Jiří Vocásek z odboru správy majetku MěÚ Turnov.
Sdílet s přáteli na facebooku
Související články
Ulice Květinová a Březová v Turnově prochází úpravou
Turnovská lávka přes náhon se bude opravovat
Turnovské náměstí Českého ráje čekají velké změny
Další aktualita v pořadí
ARCHIV AKTUALIT