Léto na kole aneb prázdninové cyklovýlety po Jilemnicku 2015

08.07.2015 17:34:42 | Autor: pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Jilemnice

Léto na kole aneb prázdninové cyklovýlety po Jilemnicku 2015

Informační centrum Jilemnice pořádá v létě další ročník cyklovýletů s názvem Léto na kole aneb prázdninové cyklovýlety. První z celkem osmi dílů je na programu už v neděli 12. července a zamíří na Javorník a Hoffmanovu boudu.

Druhý cyklovýlet následuje už v úterý 14. července a další budou na programu pravidelně každý týden. Ti, kteří projedou celou trasu, získají v jilemnickém infocentru poukázku na nápoj zdarma v místní pizzerii. Podmínkou účasti je přilba a sada na opravu defektů. Na jednotlivé cyklovýlety je nutné se přihlásit v infocentru předem - telefon 481 541 008 nebo email: info@jilemnice.cz.

Kompletní přehled prázdninových cyklovýletů:

12. 7.: 1. cyklovýlet
Jilemnice - Zálesní Lhota - Hostinné - Javorník - Hoffmannova bouda - Černý Důl - Lánov - Vrchlabí - Jilemnice. Náročná trasa - START v 9:00 u IC Jilemnice. Délka 71 km. 

14. 7.: 2. cyklovýlet
Jilemnice - Martinické rybníky - Jilemnice. Trasa vhodná pro rodiny s dětmi - START v 10:00 u IC Jilemnice. Délka 16 km.

19. 7.: 3. cyklovýlet
Jilemnice - Dvoračky - Harrachov - Orle - Jizerka - Protržená Přehrada - Albrechtice - Tanvald - Zlatá Olešnice - Jesenný - Helkovice - Škodějov - Jilemnice. Náročná trasa - START v 9:00 u IC Jilemnice, následuje přesun do Hrabačova na cyklobus. Délka 95 km.

23. 7.: 4. cyklovýlet
Jilemnice - Rezek - Buřany: Janatův mlýn - Jablonec nad Jizerou - Vysoké nad Jizerou - Roprachtice - Dolní Sytová - Peřimov - Jilemnice. Středně náročná trasa - START v 9:00 u IC Jilemnice, následuje přesun do Hrabačova na cyklobus. Délka: 36 km.

30. 7.: 5. cyklovýlet
Jilemnice - Horní Mísečky - Rovinka - Benecko - Horní Štěpanice - Jilemnice. Trasa vhodná pro rodiny s dětmi - START v 9:00 u IC Jilemnice, následuje přesun na autobusové nádraží na cyklobus. Délka 23 km.

2. 8.: 6. cyklovýlet
Jilemnice - Bělá u St. Paky - Nová Ves nad Popelkou - Lomnice nad Popelkou - Tábor - Bradlecká Lhota - Kumburk - Klepanda - Nová Paka - Pecka - Vrchovina - Levínská Olešnice - Studenec - Zálesní Lhota - Martinice v Krkonoších - Jilemnice. Náročná trasa - START v 9:00 u IC Jilemnice. Délka 75 km. 

9. 8.: 7. cyklovýlet
Jilemnice - Mladé Buky - Sklenářovice - Rýchory - Albeřice - Horní Lysečiny - Pec pod Sněžkou - Dolní Dvůr - Jilemnice. Náročná trasa - START v 8:00 u IC Jilemnice, následuje přesun do Hrabačova na cyklobus. Délka: 63 km.

20. 8.: 8. cyklovýlet
Jilemnice - Dolní Dvůr - Strážné - Jilemnice. Náročná trasa - start v 9:00 IC Jilemnice. Délka: 50 km.

Prázdninová kulturní nabídka v Jilemnici

Sdílet s přáteli na facebooku

Ke stažení

Oficiální plakát Léto na kole 2015

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Web kraje nabízí komunikaci pro klienty se sluchovým postižením

Klienti se sluchovým postižením, kteří navštíví webové stránky Libereckého kraje, mají možnost nově využít tlačítko Tiché linky. Díky němu se mohou snadno spojit s tlumočníkem českého znakového jazyka či přepisovatelem mluvené češtiny a domluvit si vše, co je potřeba. Nemusí se tedy fyzicky dostavit, což bývá komfortnější a méně stresující.

Liberecký kraj opět podpoří mateřská centra. Připravil pro ně dva miliony

Dva miliony korun. Přesně takovou částkou podpoří Liberecký kraj činnost mateřských center v regionu prostřednictvím dotačního programu. O příspěvek mohou žádat zástupci mateřských center od 15. do 30. ledna příštího roku. „Díky tomuto programu opět podpoříme základní činnost mateřských center, a to především komunitní setkávání s různými programy, vzdělávání pracovníků center i jejich návštěvníků, přípravu a pořádání mezigeneračních programů či poradenství a konzultace. Chceme tyto organizace, kterých je v našem kraji celá řada, podpořit v jejich práci a v tom, co nabízí rodinám. Jejich práce si já osobně velice vážím," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na konci listopadu končí v Turnově dvě sběrná místa
Rada mladších ukázala v Liberci názory studentů i otevřený přístup
Deváťáci semilské ZŠ F. L. Riegra si připomněli 17. listopad
Kraj navýší spolufinancování projektu rekonstrukce Lidových sadů
Hasiči po novém sněžení nejčastěji odstraňovali stromy ze silnic

Nejčtenější články

28.11.: Hasiči po novém sněžení nejčastěji odstraňovali stromy ze silnic
27.11.: Žoky se štěpkou hořely v průmyslovém objektu ve Zlaté Olešnici
27.11.: Podzim v Krkonoších láká na Zapadlé vlastence i Pojizerský Pacifik

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT