Léto na kole aneb prázdninové cyklovýlety po Jilemnicku 2015

08.07.2015 17:34:42 | Autor: pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Jilemnice

Léto na kole aneb prázdninové cyklovýlety po Jilemnicku 2015

Informační centrum Jilemnice pořádá v létě další ročník cyklovýletů s názvem Léto na kole aneb prázdninové cyklovýlety. První z celkem osmi dílů je na programu už v neděli 12. července a zamíří na Javorník a Hoffmanovu boudu.

Druhý cyklovýlet následuje už v úterý 14. července a další budou na programu pravidelně každý týden. Ti, kteří projedou celou trasu, získají v jilemnickém infocentru poukázku na nápoj zdarma v místní pizzerii. Podmínkou účasti je přilba a sada na opravu defektů. Na jednotlivé cyklovýlety je nutné se přihlásit v infocentru předem - telefon 481 541 008 nebo email: info@jilemnice.cz.

Kompletní přehled prázdninových cyklovýletů:

12. 7.: 1. cyklovýlet
Jilemnice - Zálesní Lhota - Hostinné - Javorník - Hoffmannova bouda - Černý Důl - Lánov - Vrchlabí - Jilemnice. Náročná trasa - START v 9:00 u IC Jilemnice. Délka 71 km. 

14. 7.: 2. cyklovýlet
Jilemnice - Martinické rybníky - Jilemnice. Trasa vhodná pro rodiny s dětmi - START v 10:00 u IC Jilemnice. Délka 16 km.

19. 7.: 3. cyklovýlet
Jilemnice - Dvoračky - Harrachov - Orle - Jizerka - Protržená Přehrada - Albrechtice - Tanvald - Zlatá Olešnice - Jesenný - Helkovice - Škodějov - Jilemnice. Náročná trasa - START v 9:00 u IC Jilemnice, následuje přesun do Hrabačova na cyklobus. Délka 95 km.

23. 7.: 4. cyklovýlet
Jilemnice - Rezek - Buřany: Janatův mlýn - Jablonec nad Jizerou - Vysoké nad Jizerou - Roprachtice - Dolní Sytová - Peřimov - Jilemnice. Středně náročná trasa - START v 9:00 u IC Jilemnice, následuje přesun do Hrabačova na cyklobus. Délka: 36 km.

30. 7.: 5. cyklovýlet
Jilemnice - Horní Mísečky - Rovinka - Benecko - Horní Štěpanice - Jilemnice. Trasa vhodná pro rodiny s dětmi - START v 9:00 u IC Jilemnice, následuje přesun na autobusové nádraží na cyklobus. Délka 23 km.

2. 8.: 6. cyklovýlet
Jilemnice - Bělá u St. Paky - Nová Ves nad Popelkou - Lomnice nad Popelkou - Tábor - Bradlecká Lhota - Kumburk - Klepanda - Nová Paka - Pecka - Vrchovina - Levínská Olešnice - Studenec - Zálesní Lhota - Martinice v Krkonoších - Jilemnice. Náročná trasa - START v 9:00 u IC Jilemnice. Délka 75 km. 

9. 8.: 7. cyklovýlet
Jilemnice - Mladé Buky - Sklenářovice - Rýchory - Albeřice - Horní Lysečiny - Pec pod Sněžkou - Dolní Dvůr - Jilemnice. Náročná trasa - START v 8:00 u IC Jilemnice, následuje přesun do Hrabačova na cyklobus. Délka: 63 km.

20. 8.: 8. cyklovýlet
Jilemnice - Dolní Dvůr - Strážné - Jilemnice. Náročná trasa - start v 9:00 IC Jilemnice. Délka: 50 km.

Prázdninová kulturní nabídka v Jilemnici

Sdílet s přáteli na facebooku

Ke stažení

Oficiální plakát Léto na kole 2015

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Schválili stotisícový příspěvek pro rodinu zemřelého dobrovolného hasiče

Obec Skalice u České Lípy společně s místní jednotkou sboru dobrovolných hasičů uspořádala veřejnou sbírku pro rodinu dobrovolného hasiče Jana Dvořáka. Ten zahynul při zásahu u požáru roubeného domu v Novém Boru-Arnultovicích ve středu 30. listopadu. Krajští radní schválili na svém jednání poskytnutí příspěvku do sbírky ve výši sto tisíc korun. „Ztráta života je vždy smutná a bolestivá událost. Upřímnou soustrast rodině, blízkým a všem přátelům. Čest jeho památce a poděkování všem hasičům, kteří při snaze pomoci svým bližním a ochránit jejich majetek při každém výjezdu riskují své životy," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Sbírka nese název Vždycky s námi, Inžo a číslo transparentního účtu u České spořitelny je 638 636 0339/0800.

Z Výpřeže do Světlé pod Ještědem jezdí řidiči od 5. prosince bez omezení

Rekonstrukce silnice III/2784 Světlá pod Ještědem - Výpřež pokračuje. Přes zimní období bude možné se sníženou rychlostí úsekem projíždět. Až do jara příštího roku také platí, že komunikací řidiči projedou, aniž by je zdržovali semafory. Opatření platí od pondělí 5. prosince 2022. „Doposud platilo, že firma stavěla tak, aby provoz nebyl během rekonstrukce omezen zcela, ale byl v určitém režimu umožněn. Jsem rád, že vše jde podle plánu. Na zimní období bude úsek zprůjezdněn bez semaforů, pouze s označením projíždíte stavbou a s nutností snížit rychlost na 30 kilometrů za hodinu," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Adventní postavy ze Žižkovky opět pomohly rozsvítit vánoční strom
Policisté se opět zaměřili na bary a diskotéky v kraji
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 9. až 11. prosince
Jak funguje odchytové zařízení v Turnově?
Děti z dětského domova navštívily semilské policisty

Nejčtenější články

09.12.: Adventní postavy ze Žižkovky opět pomohly rozsvítit vánoční strom
07.12.: Pachatele zadrželi na místě činu, třikrát se vloupal do chaty v Želechách
09.12.: Děti z dětského domova navštívily semilské policisty

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT