Listopadový program centra Náruč

11.11.2023 16:09:55 | Autor: Centrum pro rodinu Náruč | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Turnov

Listopadový program centra Náruč

Centrum pro rodinu Náruč srdečně zve na listopadový program - o spánku, zdravém obouvání, homeopatii i s pohádkou nebo cvičením.

pátek 3. listopadu 2023, od 10:00

GRAVIDJÓGA S ŠÁRKOU LEVOVOU
Krátká příprava na porod: relaxační, uvolňující pozice při porodu, dýchání u porodu, pozice ve třetí fázi porodní, bylinky pro hladký průběh porodu. Cvičení pro těhotné s Mgr. Šárkou Levovou. Cena 200,- Kč.

pátek 3. listopadu 2023, od 10:00

SEBEPÉČE V MATEŘSTVÍ
Abychom mohly dobře pečovat o naše děti a jejich potřeby, musíme mít nejdřív naplněné a opečované ty své. Kde během každodenních povinnosti najít čas pro sebe? Pojďte se společně inspirovat v tom, jak dát péči o sebe prioritu a jak to může prakticky vypadat. Besedu povede Iva Klímová, psycholožka, psychoterapeutka a máma 3 dětí. Zdarma.

sobota 4. listopadu 2023, od 9:00

VÁNOČNÍ FOCENÍ
Potěšte své blízké rodinnými fotkami s vánoční tematikou od Ivy Masopustové. Obsazeno.

pondělí 6. listopadu 2023, od 10:30

ZDRAVÉ OBOUVÁNÍ
Povídání o nožičkách a barefoot obuvi s Lenkou Ranglovou z prodejny Bosé Jizerky. Ukázka a možnost vyzkoušení i zakoupení obuvi nejen pro nejmenší nožičky. Zdarma.

středa 8. listopadu 2023 od 17:00

KLUB DIABEŤÁČKŮ
Svépomocné setkání rodin, které pečují o děti s DM 1. typu. Podpůrná skupina, díky které na to nejste sami. Kontakt: Lenka Dědková, tel. 799 991 228. Zdarma.

čtvrtek 9. listopadu 2023, od 10:15

POHÁDKOVÉ ČTENÍ S BABIČKOU
Babička Eva Kordová navštíví s knížkou a pohádkou dopolední program. Zdarma.

pátek 10. listopadu 2023, od 10:00

CVIČÍME SPOLEČNĚ S DĚTMI
Můžeš cvičit, i když nemáš hlídání! Tipy na cviky, které můžou mámy cvičit samy i s dětmi zároveň. Posilování celého těla, lehké protažení i práce s pánevním dnem. Lekce pro maminky s malými dětmi pod vedením jogínky a pedagožky Mgr. Šárky Levové. Cena 120,-

sobota 11. listopadu 2023

MARTINSKÁ SVĚTÝLKA
Svatomartinský průvod pro nejmenší. Sraz světýlek v 17:00 před Sokolovnou, odchod v 17:15 po stopách sv. Martina. Bez rezervace. Od 16:00 dílnička s výrobou lucerniček pro děti. 100 Kč - nutná registrace předem!

středa 15. listopadu 2023, od 9:00 do 10:30

ROZVÍJEJ SE, POUPÁTKO
Individuální konzultace pro těhotné a novopečené maminky - poradenství v oblasti přípravy na porod a kojení, raného rodičovství, poporodní péče s Mgr. Kristýnou Charvátovou. Nutná rezervace na tel.: 775 964 312.

středa 15. listopadu 2023, od 10:30

SPÁNEK NEJMENŠÍCH
Beseda pro všechny unavené rodiče. Spát potřebují děti i mámy, ale proč se nám někdy nedaří nalézt společný rytmus? Je lepší pravidelnost, nebo nechat dítě spát, kdykoliv vypadá unavené? Vlastní postýlka, nebo spaní s rodiči? Jak vyzrát na uspávání? Jak je to s nočním kojením? Beseda s dulou, speciální pedagožkou a poradkyní raného mateřství Mgr. Kristýnou Charvátovou. Zdarma.

čtvrtek 16. listopadu 2023, od 10:30

GRAVIDJÓGA S ŠÁRKOU LEVOVOU
Krátká příprava na porod: relaxační, uvolňující pozice při porodu, dýchání u porodu, pozice ve třetí fázi porodní, bylinky pro hladký průběh porodu. Cvičení pro těhotné s Mgr. Šárkou Levovou. Cena 200,- Kč. Nutná rezervace předem!

čtvrtek 16. listopadu 2023, od 18:00

ŠICÍ DÍLNA
Společné tvoření a sdílení zkušeností u šicích strojů. Vhodné i pro úplné začátečníky, radí a dohlíží zkušená šička. Vlastní stroj výhodou. Nutná registrace. Cena 100,- (výtěžek je odměnou pro lektorku - sólo mámu).

pátek 17. listopadu 2023

STÁTNÍ SVÁTEK - NÁRUČ ZAVŘENÁ

úterý 21. listopadu 2023, od 10:30

HOMEOPATIE V PRAXI
Jak šetrně stimulovat imunitní systém k obraně proti chorobě? Jak posílit imunitu svou i svých dětí, předejít častým infekcím, nachlazením a chřipkám, jak správně vybírat a užívat běžné homeopatické léky? Beseda s Mgr. Michaelou Fojtíčkovou, oblastní zástupkyní české homeopatie s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Zdarma

středa 22. listopadu 2023, od 17:00

PORODNÍ VEČÍREK
Podpůrné a léčebné sdílení porodních příběhů v bezpečném kruhu žen s mentorovanou dulou, speciální pedagožkou, poradkyní raného mateřství Mgr. Kristýnou Charvátovou. Zdarma.

středa 22. listopadu 2023, od 18:00

KLUB MARŤÁNKŮ
Setkání rodičů dětí s autismem, ADHD a jinými specifickými požadavky na výchovu a vzdělávání... zkrátka takových, o kterých si leckdo myslí, že jsou z jiné planety. Podpůrná skupina, díky které na to nejste sami. Kontakt: Kateřina Hornová, tel. 607 645 896

středa 29. listopadu, od 10:30

MOTÝLÍ MASÁŽE NOVOROZEŇÁTEK
„Růžové objetí" pro novorozeňátka - harmonizační péče s květovými esencemi Zrození pro jejich poporodní uvolnění, podporu vitality důležitých životních funkcí i hezké emoční naladění. Protikoliková masáž bříška, reflexologie - kytičková akupresura. S maminkou, dulou, masérkou a shiatsu terapeutkou Mgr. Monikou Muchkovou. Zdarma

středa 29. listopadu 2023, od 17:30

MATEŘSKÁ POSILOVNA
Svépomocné setkání pro maminky, kterých se dotkly psychické potíže - rodičovské vyhoření, panické ataky, depresivní stavy apod. Lze přijít bez přihlášení předem. Info na tel. 775 964 312.

Pokud není uvedeno jinak, nezapomeňte se na akce přihlásit na naruc.webooker.eu/Actions. Děkujeme!

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Web kraje nabízí komunikaci pro klienty se sluchovým postižením

Klienti se sluchovým postižením, kteří navštíví webové stránky Libereckého kraje, mají možnost nově využít tlačítko Tiché linky. Díky němu se mohou snadno spojit s tlumočníkem českého znakového jazyka či přepisovatelem mluvené češtiny a domluvit si vše, co je potřeba. Nemusí se tedy fyzicky dostavit, což bývá komfortnější a méně stresující.

Liberecký kraj opět podpoří mateřská centra. Připravil pro ně dva miliony

Dva miliony korun. Přesně takovou částkou podpoří Liberecký kraj činnost mateřských center v regionu prostřednictvím dotačního programu. O příspěvek mohou žádat zástupci mateřských center od 15. do 30. ledna příštího roku. „Díky tomuto programu opět podpoříme základní činnost mateřských center, a to především komunitní setkávání s různými programy, vzdělávání pracovníků center i jejich návštěvníků, přípravu a pořádání mezigeneračních programů či poradenství a konzultace. Chceme tyto organizace, kterých je v našem kraji celá řada, podpořit v jejich práci a v tom, co nabízí rodinám. Jejich práce si já osobně velice vážím," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči po novém sněžení nejčastěji odstraňovali stromy ze silnic
Florbal Turnov: Doma se představili starší žáci. Bojovala i další družstva
Liberecký kraj s univerzitou podepsaly memorandum
Kino Varšava bude hostit přednášku k tématu rodin v digitálním světě
Podzim v Krkonoších láká na Zapadlé vlastence i Pojizerský Pacifik

Nejčtenější články

26.11.: Stovky návštěvníků přišly na den otevřených dveří turnovské Špéry
27.11.: Žoky se štěpkou hořely v průmyslovém objektu ve Zlaté Olešnici
27.11.: Podzim v Krkonoších láká na Zapadlé vlastence i Pojizerský Pacifik

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT