Lomnice šťastně porazila Skalici, Sedmihorky smetly šesti góly Studenec

18.04.2023 22:02:31 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Studenec,Rovensko pod Troskami,Karlovice - Sedmihorky,Lomnice nad Popelkou

Čtvrtým jarním kolem pokračoval krajský fotbalový přebor. Rovensko v domácím zápase podlehlo Stráži pod Ralskem, Lomnice jedinou brankou Fedorka porazila Skalici a Sedmihorky jednoznačně šesti góly ovládly zápas ve Studenci.

Už ve středu 19. dubna od 17.30 se hraje odložený zápas Sedmihorky - Lomnice.

Rovensko p. T. - Stráž p. R. 3:5 (1:2)

Hosté byli lepší, ale domácí dlouho drželi šanci na dobrý výsledek, čemuž odpovídal i poločasový stav 1:2. Na začátku druhé půle ale z rychlých útoků hosté zvýšili už na 1:4. Poté ale střídající Glod a Kolner zkorigovali na konečných 3:5.

„Zatím na jaře nemáme formu a hledáme se. Soupeř se s podmínkami vyrovnal líp, dva góly jsme dostali odrazem od tyče," dodal k zápasu trenér Rovenska Jaroslav Mencl.

Branky: 32. Šimek z pen., 68. Glod, 90. Kolner - 22. Plíhal, 39. a 80. Roll, 56. Sedláček, 62. Svačinka. Rozhodčí: Švec - Chládek, Hnětynka, ŽK: 4:4. Diváků: 140. Rovensko: Hyka - Najman (47. Liška), Kočí, Pařízek, Vítek (46. Glod) - Mazánek, Tvrdý (80. Kolner), Dlouhý (46. Drozen), Štěpnička, Soukeník - Šimek.

Lomnice n. P. - Skalice 1:0 (0:0)

Domácí tým šetřil Gaubmana, ale už ve 14. minutě se zranil útočník Rejman, takže se lomničtí trenéři Baudyš a Sucharda dál potýkají s marodkou. V 57. minutě zahrával trestný kop Lábek a Fedorko hlavou rozhodl o třech bodech pro domácí.

Ve druhém poločase bylo několik šancí na obou stranách, hosté byli aktivnější, ale domácí zase hrozili z protiútoků Fedorkem či Horáčkem, ale skóre už se nezměnilo. A to i kvůli tomu, že hostům nebyl uznán jeden gól kvůli ofsajdu.

„Chtěli jsme potvrdit body ze Studence, soupeř byl fotbalovější a zápas vyrovnaný, tentokrát se štěstí přiklonilo na naši stranu," komentoval zápas trenér Lomnice Zdeněk Baudyš.

Branka: 57. Fedorko. Rozhodčí: Paulus - Zlatník, Vrabec, ŽK: 2:2. Diváků: 85. Lomnice: Hartych - Fišar, Drahoňovský, Dlouhý (76. Gaubman), Morávek - Portyk, Lábek, V. Horáček (52. Janata), P. Horáček - Rejman (14. Mohamed Shehata), Fedorko.

Studenec - Sedmihorky 0:6 (0:3)

Nabuzení domácí nezopakovali výkon jako ze svého vítězného zápasu před týdnem a bylo to tentokrát jednoznačné pro hosty. Vše načal už vlastní gól Jóna v 11. minutě, poté se postupně trefili sedmihorští Žabokrtský, a dvakrát Štěpnička a Matěj Randák.

Branky: 11. vlastní (Jón), 13. Žabokrtský, 33. a 80. Štěpnička, 57. a 84. Mat. Randák. Rozhodčí: Bohuš - Barcuch, Smoleňák, ŽK: 1:1. Diváků: 200. Studenec: Šenfeldr - Polák (79. Exner), Efenberk (78. Ježek), Čech, Jezdinský, M. Kuřík, Jón, Povr, D. Jandura (56. Šimáček), Malý, T. Jandura (46. Mečíř). Sedmihorky: Mart. Šopína - Mar. Randák, Štěpnička, Ložek, Močkovský, Marc. Špína, Vaníček, Urbánek, Žabokrtský, Poledne, Mat. Randák.