Lomničtí muži vybrakovali pražskou Tesla Arénu

08.12.2010 18:01:08 | Autor: HC Lomnice a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Lomničtí muži vybrakovali pražskou Tesla Arénu

Pražská Tesla Aréna opět ukázala, že v letošní sezóně je rájem pro hostující celky. Stejně, jako se nedaří domácí Spartě, tak ani Bohemians zatím na "vlastním" ledu nehrají zcela podle svých představ a lomničtí hokejisté si odsud odvezli všechny body.

Lomnice nastoupila do utkání s veteránem Skákalíkem v brance a s jasným cílem na bodový zisk, který by ji přiblížil čtvrté příčce.

TJ Bohemians Praha - HC Lomnice 6:8 (2:3, 3:2, 1:3)

Již v 1. minutě kapitán Jakub Syrovátka zahájil galapředstavení lomnické první formace. Domácí odpověděli dvěma brankami a poprvé otočili vývoj utkání. Hostujících hráčů byl ale plný led a nejprve v 18. minutě a Jakub Syrovátka svoji druhou brankou v utkání vyrovnal. Do kabin se šlo ještě veseleji, když se na brankovišti prosadil Stránský a nejproduktivnější lomnický junior Junek se nemýlil - 2:3.

Druhou třetinu zahájili Lomničtí opět aktivně a Bláha zvýšil již na 2:4. Domácí se ale nehodlali vzdát. Ve 26. minutě snížili na 3:4 a v rozmezí 38.-38. minuty dvěmi brankami opět otočili vývoj skóre ve svůj prospěch. Za 38 sekund po vedoucí brance domácích se hosté znovu dočkali vyrovnání, když se podruhé trefil David Bláha 5:5.

Třetí třetina se tedy začínala od začátku. A byli to domácí, kteří najednou byli aktivnější. Lomničtí hráči byli zatlačeni do hluboké defenzivy a jen díky Skákalíkovi kapitulovali pouze ve 44. minutě, když odražený puk ranou z pravé strany vrátil za lomnického brankáře, ještě vloni prvoligový hráč Vrchlabí Hlaváček. Když už se zdálo, že lomnické akcie poklesly, vybojoval Junek téměř ztracený puk a Karásek vyrovnal na 6:6.

Lomničtí pokropeni živou vodou ožili a za 62 sekund strhla vedení zpět na lomnickou stranu Jakub Hájek po krásné souhře první řady. Domácí ještě zesílili svůj tlak, hosté hasili situace jen za cenu faulů a tak poslední čtyři minuty hráli pouze ve čtyřech. Obětavým výkonem podpořeným výborným Skákalíkem nakonec s vypětím všech sil jednogólový náskok ubránili a 6 sekund před sirénou definitivně uklidnil lomnické fanoušky Syrovátka, když dovezl puk do prázdné branky a zkompletoval svůj hattrick při domácí power-play.

Branky a nahrávky: 4. Hlaváček (Skácel), 7. Doskočil (Kaucký), 30. Vondrák, 38. Skácel (Stuchlík), 39. Krása (Schubert), 44. Hlaváček (Řeháček) - 1. Syrovátka, 18. Syrovátka (Bláha), 20. Junek (Stránský), 24. Bláha (Hájek), 40. Bláha (Kocourek), 53. Karásek (Junek), 54. Hájek (Bláha), 60. Syrovátka. Rozhodčí: Arazim - O´Brian, Šimonovský. Vyloučení:3:3 . Využití:1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Lomnice: Skákalík - Bartoš, Kocourek, Kotas, Bém, Doležal, Karásek - Hájek, Bláha D., Syrovátka J. - Majdič, Holoska, Šulc - Junek, Semecký, Stránský.

Další zápasy 10. kola: Jičín - Česká Lípa 2:8, Frýdlant - PSK Liberec 4:3.

Příští zápas hrají lomničté hokejisté v pátek 10. prosince ve Frýdlantu. 

Krajská liga mužů

1.
Česká Lípa
980165:3124
2.
PSK Liberec
950450:3715
3.
VTJ Liberec
840459:5513
4.
Bohemians Praha
740344:3712
5.
Lomnice
840435:4012
6.
Frýdlant
620425:345
7.
Jičín
910825:693

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj opět podpoří statisíci obnovu kulturních památek

Obnovu kulturních památek dlouhodobě a systematicky podporuje Liberecký kraj. Proto opět krajské zastupitelstvo schválilo vyhlášení dotačního programu s názvem 7.3 Stavebně historický průzkum. Je zaměřený na komplexní poznání historie, stavebního vývoje a současného stavu kulturních památek na území regionu. Zpracovaný stavebně historický průzkum poslouží jako výchozí podklad pro obnovu dané kulturní památky. „Je to vlastně předstupeň stavební obnovy památky a my se snažíme tímto dotačním programem motivovat další vlastníky památek, aby si stavebně historický průzkum nechali zpracovat a chápali ho jako výchozí podklad pro kvalitní péči či obnovu objektu," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Z Fondu Turów podpoří výstavbu vodovodů v H. Vítkově a Václavicích

Vybudování nového vodovodu pro Horní Vítkov za přibližně 68 milionů korun a také pro obec Václavice za 172 milionů. To jsou dva projekty, které finančně podpoří Liberecký kraj z Fondu Turów. Začít by měly ještě letos a dokončeny budou v roce 2025. „Obě města - Chrastava a Hrádek nad Nisou - vloni podala na tyto projekty žádost o dotaci na Státní fond životního prostředí v rámci 44. výzvy Operačního programu Životní prostředí. Rozhodnutí ministerstva zatím neobdržela. Nicméně, nechceme otálet s výstavbou, a tak podpoříme oba projekty z Fondu Turów individuálními dotacemi," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Investice v turnovských městských budovách přinesou úsporu energií
Turnovská kapela Mackie Messer Klezmer Band hrála v Senátu
Budoucnost výzkumného centra TOPTEC má reálné obrysy
Mysleme na svůj sluch. Tichý svět připomíná tři mezinárodní dny
Čtvrtá výstava v Original Gallery ukáže obrazy Věry Kosové

Nejčtenější články

22.02.: Odpočívadla, stojany, nabíječky. Kraj opět podpoří zázemí pro cyklisty
22.02.: Čtvrtá výstava v Original Gallery ukáže obrazy Věry Kosové
22.02.: Soutěž o 3x 2 vstupenky na Viléma Veverku

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT