Losovací aktiv určil řád okresních fotbalových soutěží

08.07.2011 11:18:59 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Losovací aktiv určil řád okresních fotbalových soutěží

Ve čtvrtek 7. července se konal ve Sportovním centru v Semilech losovací aktiv okresního fotbalového svazu. Systém soutěží zůstává stejný, oproti minulému ročníku je znovu zavedena soutěž dorostu, kterou budou hrát čtyři týmy.

Soutěže mužů odstartují prvním hraným (13. kolem vylosovaným) v sobotu 6. a v neděli 7. srpna. Nově musí kluboví činovníci sami (ve spolupráci s okresním svazem) žádat o dotaci na činnost Ministerstvo školství a tělovýchovy, protože jim nebude automaticky přidělena z ČSTV. 60 % dotace obdrží po žádosti, zbytek během roku. Další novinkou je to, že bozkovská mužstva, tedy i účastník okresní soutěže - Bozkov B, už budou hrát svá utkání na zrekonstruovaném hřišti v Bozkově.

Okresní přebor mužů bude hrát 14 mužstev - nováčkem je Sokol Nová Ves, který spadl z I.B třídy východ, kam naopak postoupil Spartak Rokytnice nad Jizerou. Poslední Studenec A nakonec v soutěži zůstává, protože okresní soutěž mužů vyhrál Studenec B a logicky postoupil účast svému A týmu, který by spadl. V prvním kole (13. losovaném) se utkají tyto celky: Vysoké n. J. - Lomnice B, Zálesní Lhota - Mírová B, Stružinec - Košťálov B, Martinice - Libštát, Roztoky - Mříčná, Kruh - Nová Ves (vše sobota 6. 8. od 17 hodin), Studenec - Horní Branná B (neděle 7. 8. od 17 hodin).

Okresní soutěž mužů bude mít 15 účastníků a složení je tak totožné s minulým ročníkem. V prvním kole se utkají: Dolní Branná - Tatobity (sobota 6. 8. od 17 hodin), Košťálov C - Malá Skála (neděle 7. 8. od 14 hodin), Benecko - Horka (neděle od 14.30), Vysoké n. J - Studenec B, Bozkov B - Nová Ves B (oba v neděli od 16 hodin), Víchová - Bělá, Rovensko B - Rokytnice B (oba v neděli od 17 hodin), volný los bude mít v tomto kole Poniklá.

Přebor dorostu, který je znovu zaveden po roční pauze bude mít čtyři účastníky, okresní přebor starších žáků bude hrát sedm družstev, mladších žáků šest družstev, okresní přebor starších přípravek 12 družstev a mladších přípravek 15 družstev. Přičemž na losovacím aktivu bylo rozhodnuto, že hrací systém přípravek zůstává stejný a nebude se měnit na turnajový. Podle nových pravidel Fotbalové asociace České republiky se v soutěžích přípravek nebude vytvářet průběžná ani konečná tabulka soutěže.

Související články z fotbalu:

Harrachov zůstává v I.B třídě, Jenišovice padají

Krajské fotbalové soutěže jsou rozlosovány

Turnov bude jediným zástupcem Pojizeří v divizi

Přehled fotbalových výsledků a tabulek posledního jarního kola

Okresní přebor: Sestupovat zřejmě nebude nikdo

Okresní soutěž: Prvenství v tabulce si pohlídal Studenec B

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Výzkum, vývoj a inovace podpoří kraj více než čtyřmi miliony

Více než čtyři miliony korun rozdělí Liberecký kraj na podporu inovativních a neotřelých nápadů, začínajících podnikatelů nebo spolupráce podniků s výzkumnými centry v rámci svého Regionálního inovačního programu. Úspěšným projektům tyto finanční prostředky rozdělí formou inovačních, startovacích a technologických voucherů až do výše 200 tisíc korun. Záměr musí ještě schválit krajské zastupitelstvo. Žádat mohli zájemci od 1. května do 14. června. Konzultovat myšlenky a projekty bylo možné s pracovníky Libereckého kraje i podnikatelského inkubátoru Lipo.ink. Kraj přijal celkem 35 žádostí v celkové výši 6.254.504 korun do všech typů voucherů.

Bojíte se o své kolo? Zabezpečte ho!

Forenzní značení jízdních kol syntetickou DNA je moderní a dnes již velmi rozšířená identifikační metoda, která funguje jako prevence krádeží. Používá se především pro jízdní kola a elektrokola (jiné předměty a prostředky jsou značeny pouze výjimečně, po dohodě). Pro označení jízdního kola je použit certifikovaný gel s mikrotečkami, který je viditelný pouze pod ultrafialovým světlem. Tímto gelem je bodově označeno kolo na deseti místech. Termíny forenzního značení jízdních kol v Turnově jsou pátek 22. září a sobota 23. září vždy od 10 do 14 hodin u služebny MP Turnov. Označení kola a zavedení do registru trvá přibližně 20 minut. Je tedy potřeba si rezervovat termín s časem na telefonu Městské policie Turnov: 723 389 122.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zahraniční štáb natáčí dokument o kynologovi Václavovi Vančurovi
Fokus Fest 2023 míří do Semil
V Rokytnici zahraje na varhany Vladimír Roubal
VIDEO: Ohlédnutí za Slavnostmi města Desná 2023
Den architektury 2023 připravují i v Turnově

Nejčtenější články

24.09.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého podzimního kola
25.09.: Žitavská úzkokolejka ukáže českým fanouškům zákulisí naposled
24.09.: Roboti v knihovně aneb Meet and Code Semily 2023

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT