Losovací aktiv určil řád okresních fotbalových soutěží

08.07.2011 11:18:59 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Losovací aktiv určil řád okresních fotbalových soutěží

Ve čtvrtek 7. července se konal ve Sportovním centru v Semilech losovací aktiv okresního fotbalového svazu. Systém soutěží zůstává stejný, oproti minulému ročníku je znovu zavedena soutěž dorostu, kterou budou hrát čtyři týmy.

Soutěže mužů odstartují prvním hraným (13. kolem vylosovaným) v sobotu 6. a v neděli 7. srpna. Nově musí kluboví činovníci sami (ve spolupráci s okresním svazem) žádat o dotaci na činnost Ministerstvo školství a tělovýchovy, protože jim nebude automaticky přidělena z ČSTV. 60 % dotace obdrží po žádosti, zbytek během roku. Další novinkou je to, že bozkovská mužstva, tedy i účastník okresní soutěže - Bozkov B, už budou hrát svá utkání na zrekonstruovaném hřišti v Bozkově.

Okresní přebor mužů bude hrát 14 mužstev - nováčkem je Sokol Nová Ves, který spadl z I.B třídy východ, kam naopak postoupil Spartak Rokytnice nad Jizerou. Poslední Studenec A nakonec v soutěži zůstává, protože okresní soutěž mužů vyhrál Studenec B a logicky postoupil účast svému A týmu, který by spadl. V prvním kole (13. losovaném) se utkají tyto celky: Vysoké n. J. - Lomnice B, Zálesní Lhota - Mírová B, Stružinec - Košťálov B, Martinice - Libštát, Roztoky - Mříčná, Kruh - Nová Ves (vše sobota 6. 8. od 17 hodin), Studenec - Horní Branná B (neděle 7. 8. od 17 hodin).

Okresní soutěž mužů bude mít 15 účastníků a složení je tak totožné s minulým ročníkem. V prvním kole se utkají: Dolní Branná - Tatobity (sobota 6. 8. od 17 hodin), Košťálov C - Malá Skála (neděle 7. 8. od 14 hodin), Benecko - Horka (neděle od 14.30), Vysoké n. J - Studenec B, Bozkov B - Nová Ves B (oba v neděli od 16 hodin), Víchová - Bělá, Rovensko B - Rokytnice B (oba v neděli od 17 hodin), volný los bude mít v tomto kole Poniklá.

Přebor dorostu, který je znovu zaveden po roční pauze bude mít čtyři účastníky, okresní přebor starších žáků bude hrát sedm družstev, mladších žáků šest družstev, okresní přebor starších přípravek 12 družstev a mladších přípravek 15 družstev. Přičemž na losovacím aktivu bylo rozhodnuto, že hrací systém přípravek zůstává stejný a nebude se měnit na turnajový. Podle nových pravidel Fotbalové asociace České republiky se v soutěžích přípravek nebude vytvářet průběžná ani konečná tabulka soutěže.

Související články z fotbalu:

Harrachov zůstává v I.B třídě, Jenišovice padají

Krajské fotbalové soutěže jsou rozlosovány

Turnov bude jediným zástupcem Pojizeří v divizi

Přehled fotbalových výsledků a tabulek posledního jarního kola

Okresní přebor: Sestupovat zřejmě nebude nikdo

Okresní soutěž: Prvenství v tabulce si pohlídal Studenec B

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavírka na I/35 omezí provoz na Kyselovsku

Ve dnech 19. a 20. června 2024 bude v Turnově, Kyselovsku probíhat oprava silnice číslo I/35 v úseku kolem křižovatky se silnicí číslo III/27927 směr Pelešany. Tato křižovatka bude ve středu 19. června 2024 neprůjezdná od zhruba 7:30 hodin do asi 15:30 hodin. Ve čtvrtek 20. června 2024 od zhruba 7:30 hodin do asi 22:30 hodin. Dojde k frézování a pokládce nového povrchu, doprava v místě bude řízena semafory.

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Soutěž Sdílej s námi Liberecký kraj vrcholí putovní výstavou
Konference na kraji se zabývala domácím násilím
Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 21. až 23. června
Kraj pořídil svým organizacím dalších šestnáct elektromobilů

Nejčtenější články

22.06.: Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
21.06.: Pachatele přepadení v Železném Brodě zadrželi policisté po 15 minutách
22.06.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 21. až 23. června

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT