Lyžařskou sezonu v Harrachově zahájí Yo Yo band i české modelky

13.12.2013 08:42:52 | Autor: redakce | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Harrachov

Lyžařskou sezonu v Harrachově zahájí Yo Yo band i české modelky

Slavnostní zahájení lyžařské sezony v Harrachově se bude konat v sobotu 14. prosince v prostoru dolní stanice lanové dráhy Delta. Kromě první lyžovačky bude na lyžaře čekat i velice zajímavý doprovodný program, například od 12.30 v podobě koncertu skupiny Yo Yo Band.

Dalším lákadlem může být od 11.45 módní přehlídka za účasti českých TOP modelek (Eliška Bučková či Tereza Fajksová, Simona Dvořáková a další), testování lyží či možnost občerstvení se krkonošským gulášem a koláčky zdarma, ale pořadatelé samozřejmě nezapomněli ani na ty nejmenší lyžaře, i pro ně je přichystána zábava na sněhu. Navíc se bude lyžovat s 30% slevou. 

„Na lanové dráze začínáme již ve čtvrtek 12. prosince (zatím neslavnostně), kdy bude v provozu lanová dráha Delta a lyžařský vlek Doplík, a to v čase od 8 do 16 hodin. Večerní lyžování na Doplíku bude zahájeno o vánočním týdnu. Pro vyznavače běžeckého lyžování mám také dobrou zprávu - začal se upravovat malý běžecký okruh o délce 3,5 km," doplnila více informací o připravenosti krkonošského střediska na sezonu Lenka Stehlíková, referentka cestovního ruchu a propagace MěÚ Harrachov.

Přehled sportovních pozvánek na aktuální víkend

Přehled kulturních akcí v Pojizeří a v Krkonoších od adventu až do Nového roku

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.

Kraj spustil inovovaný Informační a vzdělávací portál Libereckého kraje

Komunikace mezi školskými institucemi, jejich zřizovateli a veřejností - to je hlavním posláním Informačního a vzdělávacího portálu Libereckého kraje (EDULK). Web se nyní dočkal od firmy UVM interactive, s.r.o. inovace za 1 270 500 korun včetně DPH. Zájemci na portálu naleznou například důležité termíny akcí či seminářů, ale i informace určené pro školní hospodáře nebo uchazeče o studium na střední škole. Webové stránky jsou dostupné na https://edulk.cz/.  „Původní portál EDULK jsme spustili v roce 2013. V současné době však již nevyhovuje aktuálním požadavkům a bylo třeba ho nahradit. Nová je například možnost uzavřeného diskusního fóra pro specializované pracovníky. Formuláře pomohou urychlit sběr dat od škol a školských zařízení. To výrazně zjednoduší způsob komunikace a zkvalitní služby," uvedl Dan Ramzer, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Harrachově budou jednat o osudu Vily Mlynářka
Kraj věnuje Českému červenému kříži sanitku z liberecké záchranky
Počet případů covidu stoupá, ale naštěstí je méně hospitalizovaných
Anonym oznámil bombu v liberecké firmě
Ve školách zimuje čtrnáct Bodlinek

Nejčtenější články

17.01.: Sedmi zchátralým krkonošským nádražním budovám svítá naděje
17.01.: V rámci akce SIMAR byla zadržena dealerka drog z Turnovska
17.01.: Moderátor Háma v televizi představí Liberecký kraj z karavanu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT