Májová soutěž hledá tipy na výlety. Fantazii se meze nekladou

28.04.2021 17:22:14 | Autor: Jan Mikulička, KÚ Libereckého kraje | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Liberecký kraj,Pojizeří

Májová soutěž hledá tipy na výlety. Fantazii se meze nekladou

Soutěž o nejzajímavější tip na výlet ve zdejším regionu vyhlašuje již podruhé Liberecký kraj. Pravidla jsou jednoduchá: do soboty 29. května na e-mailovou adresu rliberec@gmail.com společně se jménem a příjmením zaslat fotografii navštíveného místa a přidat příběh nebo vzpomínku, která se k němu váže. Prvních pět nejlepších získá propagační předměty Libereckého kraje.

„Soutěž vyhlašujeme podruhé. Už v loňském roce o ni byl velký zájem. Věřím, že i letos lidé pošlou spoustu tipů a ukáží místa, která mohou být inspirací k výletům pro každého," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Blíží se květen, měsíc, který přímo vybízí k romantickým procházkám a výletům. Většina lidí má svá oblíbená místa, kam rádi chodí. Stačí mít s sebou fotoaparát nebo mobil, vyrazit sám nebo s někým blízkým či zvířetem a vychutnávat jarní přírodu. Fantazii se meze nekladou.

Veřejnost pak zvolí z přihlášených fotografií na facebookových stránkách Region Liberec ty nejlepší. Prvních pět autorů z nich obdrží dárkovou tašku plnou cen, které se budou hodit při návštěvě Libereckého kraje. Ocenění udělí i odborná porota.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Májovou fotosoutěž vyhrály Sněžka a Panská skála
Přijímání fotografií v soutěži Zkus se zamilovat skončí 25. května
Vyfotografujte zamilované místo a soutěžte s Libereckým krajem o ceny

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jeden a půl milionem podpoří Liberecký kraj vědomostní soutěže žáků

Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630.000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1 200 000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Přednáška Léčitelské příběhy znovu v semilském muzeu

Opakování přednášky Léčitelské příběhy se uskuteční v semilském muzeu ve středu 24. dubna v 17:00. V našem regionu v rámci léčitelské výstavy nalezli více jak 30 velmi zajímavých a mnohdy i různorodých osobností. Jací to byli lidé? Jaké byly jejich motivace k léčení potřebných? Z jakých zdrojů čerpali své znalosti? O tom bude vyprávět autor výstavy, náš muzejní historik Tomáš Chvátal.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam na jaře v Jizerských horách? K vodě, na rozhlednu i za vědou
Volejbalisté Malé Skály zakončili sezonu v Kojetíně
Jaké chystají investice v Harrachově v roce 2024?
Halu lomnického muzea rozezní trampská muzika
Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Nejčtenější články

22.04.: Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
22.04.: Slavíme Den Země
23.04.: Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT