Maloskalská noc při pátém ročníku přivítá Janka Ledeckého či Lenny

13.05.2017 17:15:06 | Autor: Pavel Charousek, TvA | Rubrika: KULTURA | Obce: Malá Skála

Maloskalská noc při pátém ročníku přivítá Janka Ledeckého či Lenny

Maloskalská noc se bude konat v sobotu 3. června již popáté, a to základní zůstává stejné. Dobrá muzika, kdy by si měly vybrat to své všechny generace, a k tomu spousta doplňkových aktivit. A také zelený trávník pro rodinky s dětmi, kde si mohou vytvořit své vlastní zázemí, pro fajnšmekry třeba místní pivo a pro festival speciálně uvařená jedenáctka.

Pohodové počasí a rozmanitá nabídka muziky i doprovodných akcí přilákaly v sobotu 4. června 2016 na Malou Skálu na tři tisíce lidí. Je to tak akorát, aby v areálu festivalu bylo všem příchozím dobře. „Naším cílem bylo vytvořit hudební přehlídku rodinného typu, čtvrtý ročník ukázal, že tohle pojetí své příznivce má," hodnotil vloni v červnu za pořadatele Pavel Mikez.

Odpolední část hudební přehlídky je věnována nastupující generaci mladých zpěváků. Festival zahájí žáci ZUŠ ze Železného Brodu - Swingová prťata. Pak už na pódiu diváci přivítají libereckou líheň zpěváků v čele se Sebastianem nebo Paulie Garandem. Odpolední program uzavře stále populárnější kapela Mirai.

„Podvečerní a večerní čas zahájí zpěvačka s nezaměnitelným hlasem - Lenny. Hlavní čas je vyhrazen zpěvákovi, v současnosti mimo jiné porotci soutěže Tvoje tvář má známý hlas, a také otci naší úspěšné snowbordistky Jankovi Ledeckému s kapelou. Večer se po několika letech na Malou Skálu vrátí Walda Gang se svým novým zpěvákem a festival zakončí nejlepší český revival Michala Davida, turnovský rodák Honza Bartoš," přiblížil program Pavel Mikez.

Malí diváci do 12 let mají na festival vstup zdarma, speciálně pro ně jsou připraveny tvořivá dílnička, skákací hrady a skluzavky, bumpberball, aktivity Žluté plovárny a spousta dalších radovánek. A k tomu samozřejmě hodně muziky pro všechny...

„Vše začne dopoledním Dětským dnem se Žlutou plovárnou, což bude zábavný program se soutěžemi o ceny, bude tady i pouť s adrenalinovými atrakcemi a dětským kolotočem. Samozřejmě, že proběhne i populární neckyáda. Spoustu legrace si na Malé Skále tak mohou užít celé rodiny už od samého rána. Na Žluté plovárně začínáme v 9.00 hodin, vlastní areál Maloskalské noci se otevře ve 12.00 hodin," zve Pavel Mikez.

Vstupenky můžete zakoupit v předprodejích v síti Ticketpro nebo Ticketprotal a dále přes webové stránky festivalu. Na místě jsou vstupenky v prodeji od 11 hodin. Pro ty, co přijedou zdaleka, je připravena možnost stanování v areálu zdarma.

Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu

Fotogalerie z proběhlé akce:

Maloskalská noc zaujala neckyádou i vystoupeními Sebastiana a Lenny

V areálu sychrovského zámku vystoupí v létě Kris Kristofferson

Maloskalská noc 2016 s největší návštěvou

Ohlédnutí za festivalem Maloskalská noc 2015

Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 12 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zdravý zoubek upozorňuje na prevenci zubního kazu

Světový den ústního zdraví připadá každoročně na 20. březen a je ve znamení osvěty na téma zásad ústní hygieny. V České republice se v rámci tohoto dne konají rozličné akce se zaměřením na orální zdraví. „Péče o chrup je důležitá a není radno ji podceňovat; nejčastějším onemocněním chrupu je zubní kaz, který se vyskytuje zhruba u tří milionů obyvatel republiky ročně. Proto je třeba začít s prevencí už u dětí v raném věku a šířit ji dál mezi rodiče, prarodiče i budoucí rodiče," uvedl Vladimír Richter, krajský radní pro resort zdravotnictví.

Maškovy vánočky jsou po zimních závodech rozdány

I přes vrtochy letošní bláznivé zimy se pořadatelům ze ZŠ Tanvald, Sportovní, Střediska volného času a tělovýchovné jednoty Tanvald podařily připravit a uskutečnit všechny tři zimní závody Poháru běžce Tanvaldu. Obratnostní závod na běžkách na Městském stadionu, závod ve slalomu na tanvaldské sjezdovce Pionýrka, a tak trochu „uplakaný" závod na běžkách na běžeckých tratích U Lesíka. Každého závodu se zúčastnilo cca 90 až 100 závodníků, největší zájem byl o alpské disciplíny. Podrobnosti a fotografie na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Vojtěch Trka vyhlášen nejvěrnějším čtenářem knihoven v kraji
Sběrné místo v turnovské ulici Antonína Dvořáka je přemístěno
Na průtahu Liberce zahájili stavební práce
Florbal Turnov: Sérii play-down rozhodne sedmý zápas
Tomáš Hájek bude v cestovatelském klubu vyprávět o Kanadě

Nejčtenější články

18.03.: Přehled březnových a dubnových akcí v Jilemnici
19.03.: Nové vedení I/35 má za cíl odvést tranzitní dopravu mimo města
20.03.: Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT