Ministr vnitra ocenil policistu a zaměstnance z Libereckého kraje

01.07.2020 17:59:49 | Autor: redakce | Rubrika: KRIMI | Obce: Liberecký kraj

Ministr vnitra ocenil policistu a zaměstnance z Libereckého kraje

Minulý týden z rukou ministra vnitra Jan Hamáček převzali ocenění dva muži z Krajského ředitelství policie Libereckého kraje, a to Martin Patka - vedoucí Odboru cizinecké policie a Ivo Hradecký - vedoucí Oddělení materiálně-technického zabezpečení.

„Oba toto ocenění obdrželi za osobní nasazení v době pandemie koranaviru v České republice v roce 2020. Slavnostního aktu, který se uskutečnil v reprezentačním zařízení resortu Ministerstva vnitra Spiritka v Praze, se také zúčastnil policejní prezident brig. gen. Jan Švejdar. Oceněným děkujeme za odvedenou práci a blahopřejeme k získání uvedeného ocenění," sdělila tisková mluvčí Policie ČR Dagmar Sochorová.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V Libereckém kraji je aktuálně 51 lidí nakažených koronavirem
Hejtman Půta ocenil vybrané osobnosti Libereckého kraje medailí IZS
Kvůli novému výskytu Covid-19 zakázali návštěvy ve většině nemocnic
Nové případy koronaviru jsou v okresech Liberec a Semily
Koronavir už Liberecký kraj připravil o více než 90 milionů korun
Ředitel krajské hygieny Vladimír Valenta obdržel záslužnou medaili
FOTO: Kraj dále zajišťuje výrobu nanoroušek v Turnově a Liberci
Hejtman Libereckého kraje udělil hasičům záslužné medaile IZS
Květiny, hymna a minuta ticha, válečné veterány uctili i krajští hasiči
V liberecké kavárně Pošta předali medaile hasičům i záchranářům
Hejtman ocenil záslužnou medailí šest válečných veteránů

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Liberecký kraj rozdělí téměř milion na podporu ekologického vytápění

Pokračovat v podpoře efektivnějšího a ekologičtějšího způsobu vytápění. To je cílem aktualizovaného programu z dotačního fondu kraje, který nese název Podpora dodatečné instalace akumulační nádoby u domácích kotlů na pevná paliva. Je v něm vyčleněno 949.410 korun. Podmínky programu odsouhlasila na svém úterním zasedání Rada Libereckého kraje. „Jsem rád, že Liberecký kraj opět podpoří efektivnější a ekologičtější způsoby vytápění formou dotačního programu, kterým domácnosti doplní otopnou soustavu o akumulační nádobu. Sníží se díky ní znečištění ovzduší emisemi z domácího vytápění a dosáhne se úspory paliva, vyššího tepelného komfortu, nižších nákladů na energii a nižších nákladů na obsluhu," uvedl Edvard Kožušník, statutární náměstek hejtmana pro resort hospodářského a strategického rozvoje.

Na průtahu Libercem dojde v únoru k částečné uzavírce

V sobotu 15. února dojde k dopravnímu omezení na průtahu Libercem na silnici I/35. Důvodem je rekonstrukce tunelu. Uzavřen bude jeden jízdní pás. Řidiči projedou v režimu 1+1. V sobotu 15. 2. začne instalace dopravního značení. Následně budou provedeny práce na elektrických rozvodech v tubusu směr Děčín - Praha. A od začátku března až do konce července bude probíhat kompletní rekonstrukce tubusu směr Praha - Děčín. Spolu s tunelem na silnici I/35 projdou rekonstrukcí i mosty nad Švermovou ulicí a Košickou ulicí u Babylonu. Stavební práce na průtahu Libercem plánují s omezením provozu do konce roku 2025. Zhotovitelem všech tří zakázek je společnost EUROVIA CZ a. s. za zhruba 246 milionů Kč bez DPH.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Českém ráji hasiči zachraňovali koně
Semilští hasiči o víkendu vyprošťovali u dopravní nehody
Výrobky šikovných řemeslníků a sociálních podniků ukáže výstava
Soud v Liberci uložil v korupční kauze hejtmanu Půtovi podmínku
Zima v Jizerských horách potěší sjezdaře, běžkaře, sáňkaře i ledolezce

Nejčtenější články

06.02.: Semilští hasiči o víkendu vyprošťovali u dopravní nehody
04.02.: Výprava Libereckého kraje veze ze zimní olympiády dětí 27 medailí
05.02.: V Krkonošských muzeích budou nově k dispozici i dětské plenky

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT