Můžete hlasovat pro fotografie ve Fotosoutěži Turnov 750

06.10.2022 18:44:17 | Autor: Marcela Jandová | Rubrika: SPOLEČNOST | Obce: Turnov

Můžete hlasovat pro fotografie ve Fotosoutěži Turnov 750

Začalo veřejné hlasování do Fotosoutěže Turnov 750. Od února do konce září byla otevřena fotografická soutěž s turnovskou tematikou. Patří mezi připomínky 750. výročí města. Až do pátku 21. října máte možnost hlasovat pro vítěze ve třech tematických a dvou věkových kategoriích.

Město Turnov vyhlásilo fotografickou soutěž u příležitosti výročí 750 let od první písemné zmínky o městě, a to prostřednictvím Střediska volného času Žlutá ponorka Turnov. Od 22. února 2022 do konce září bylo možné zaslat fotografie do třech kategorií: Turnov mýma očima, Lidé Turnova a Turnov v proměnách času. V poslední kategorii se jednalo o digitalizovanou historickou fotografii starou minimálně 30 let a nově nafocený původní záběr. Jednotlivá témata měla dvě věkové kategorie, a to do 17 let (včetně) a od 18 let. Více o Fotosoutěži Turnov 750.

Nyní máte možnost vybrat z došlých fotografií ty, které se Vám líbí nejvíce. Hlasovat můžete ve volně dostupné anketě v aplikaci MUNIPOLIS.

FOTOSOUTĚŽ TURNOV 750 - HLASOVÁNÍ

Vyhlášení vítězů jednotlivých tematických okruhů ve dvou věkových kategoriích se odehraje v pátek 28. října ve 14 hodin v obřadní síni historické radnice. Vyhlášení se stane součástí Dne otevřených dveří na radnici a výstavy fotografických prací v obřadní síni. Přijďte se podívat, jste srdečně zváni.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnov 750 let aktuálně v říjnu
Turnov byl v hledáčku fotografů
Vyhlásili fotosoutěž Turnov 750

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec
Muzejní noc v Jilemnici naváže na oslavy 150 let místních hasičů
Roubenky a pískovec – to je cyklojízda Dubským Švýcarskem
Na co se můžete těšit na Železnobrodském jarmarku 2024
Výstava Příběhy Severních Čech zavítá na náměstí v Malé Skále

Nejčtenější články

12.06.: Srnka skočila v Jesenném do náruče projíždějícího cyklisty
13.06.: Na co se můžete těšit na Železnobrodském jarmarku 2024
12.06.: Vítězem soutěže Vesnice roku 2024 Libereckého kraje je obec Všelibice

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT