Můžete hlasovat pro fotografie ve Fotosoutěži Turnov 750

06.10.2022 18:44:17 | Autor: Marcela Jandová | Rubrika: SPOLEČNOST | Obce: Turnov

Můžete hlasovat pro fotografie ve Fotosoutěži Turnov 750

Začalo veřejné hlasování do Fotosoutěže Turnov 750. Od února do konce září byla otevřena fotografická soutěž s turnovskou tematikou. Patří mezi připomínky 750. výročí města. Až do pátku 21. října máte možnost hlasovat pro vítěze ve třech tematických a dvou věkových kategoriích.

Město Turnov vyhlásilo fotografickou soutěž u příležitosti výročí 750 let od první písemné zmínky o městě, a to prostřednictvím Střediska volného času Žlutá ponorka Turnov. Od 22. února 2022 do konce září bylo možné zaslat fotografie do třech kategorií: Turnov mýma očima, Lidé Turnova a Turnov v proměnách času. V poslední kategorii se jednalo o digitalizovanou historickou fotografii starou minimálně 30 let a nově nafocený původní záběr. Jednotlivá témata měla dvě věkové kategorie, a to do 17 let (včetně) a od 18 let. Více o Fotosoutěži Turnov 750.

Nyní máte možnost vybrat z došlých fotografií ty, které se Vám líbí nejvíce. Hlasovat můžete ve volně dostupné anketě v aplikaci MUNIPOLIS.

FOTOSOUTĚŽ TURNOV 750 - HLASOVÁNÍ

Vyhlášení vítězů jednotlivých tematických okruhů ve dvou věkových kategoriích se odehraje v pátek 28. října ve 14 hodin v obřadní síni historické radnice. Vyhlášení se stane součástí Dne otevřených dveří na radnici a výstavy fotografických prací v obřadní síni. Přijďte se podívat, jste srdečně zváni.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnov 750 let aktuálně v říjnu
Turnov byl v hledáčku fotografů
Vyhlásili fotosoutěž Turnov 750

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Schválili stotisícový příspěvek pro rodinu zemřelého dobrovolného hasiče

Obec Skalice u České Lípy společně s místní jednotkou sboru dobrovolných hasičů uspořádala veřejnou sbírku pro rodinu dobrovolného hasiče Jana Dvořáka. Ten zahynul při zásahu u požáru roubeného domu v Novém Boru-Arnultovicích ve středu 30. listopadu. Krajští radní schválili na svém jednání poskytnutí příspěvku do sbírky ve výši sto tisíc korun. „Ztráta života je vždy smutná a bolestivá událost. Upřímnou soustrast rodině, blízkým a všem přátelům. Čest jeho památce a poděkování všem hasičům, kteří při snaze pomoci svým bližním a ochránit jejich majetek při každém výjezdu riskují své životy," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Sbírka nese název Vždycky s námi, Inžo a číslo transparentního účtu u České spořitelny je 638 636 0339/0800.

Z Výpřeže do Světlé pod Ještědem jezdí řidiči od 5. prosince bez omezení

Rekonstrukce silnice III/2784 Světlá pod Ještědem - Výpřež pokračuje. Přes zimní období bude možné se sníženou rychlostí úsekem projíždět. Až do jara příštího roku také platí, že komunikací řidiči projedou, aniž by je zdržovali semafory. Opatření platí od pondělí 5. prosince 2022. „Doposud platilo, že firma stavěla tak, aby provoz nebyl během rekonstrukce omezen zcela, ale byl v určitém režimu umožněn. Jsem rád, že vše jde podle plánu. Na zimní období bude úsek zprůjezdněn bez semaforů, pouze s označením projíždíte stavbou a s nutností snížit rychlost na 30 kilometrů za hodinu," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kvůli sněžení hasiči odstraňují spadané stromy
Florbal Turnov: Černá série mužů pokračuje dál
V Zálesní Lhotě sjel na čerstvém sněhu s autem do příkopu
Dílo prosince v liberecké galerii představuje výtvarnici Bernartovou
Na zasněžené vozovce ve Zlaté Olešnici zůstalo auto po smyku na boku

Nejčtenější články

06.12.: V Zálesní Lhotě sjel na čerstvém sněhu s autem do příkopu
05.12.: FOTO: Další děti si při Týdnu hokeje v Lomnici vyzkoušely lední hokej
03.12.: Akce Kulturního centra Golf Semily v prosinci

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT