Na náměstí v Železném Brodě nezabržděné auto sjelo do místní kašny

14.06.2015 10:05:16 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Železný Brod

Na náměstí v Železném Brodě nezabržděné auto sjelo do místní kašny

V Železném Brodě došlo na Náměstí 3. května v pondělí 8. června ke kuriózní dopravní nehodě, kdy řidička své vozidlo Škoda Fabia zaparkovala na parkovišti před budovou Městského úřadu, ale řádně ho nezajistila proti samovolnému rozjetí, a to se následně rozjelo a narazilo do lavičky u místní kašny.

„Ke zranění osob naštěstí při události nedošlo a dechová zkouška u řidičky havarovaného vozidla měla negativní výsledek. Předběžná výše způsobené škody činí částku 21 000 Kč. Policisté věc vyřídili na místě jako dopravní nehodu s projednáním a řidičce udělili blokovou pokutu," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Ještě kurióznější je, že k podobné nehodě nedošlo v Železném Brodě poprvé. Do místní kašny narazil řidič například v červenci 2014, kdy se mu údajně při couvání na pedálu zasekla bota. Více podrobností v tomto článku: Při couvání v centru Železného Brodu narazil autem do kašny

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Muž bez řidičáku zacouval u Lomnice do plotu s autem bez technické
Na železniční trati z Liberce do Turnova zemřel člověk
Motocyklista dostal u Železného Brodu smyk a havaroval
V závěru května se v Pojizeří dvakrát střetly automobily s motocykly
Ve Frýdštejně mladá řidička přetočila auto na střechu

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Řidič v Jablonci porazil na přechodu nezletilého chlapce

Jablonečtí dopravní policisté šetří nehodu, při které řidič s vozidlem nedal přednost nezletilému chlapci na přechodu pro chodce. K nehodě došlo v úterý 17. března v 16 hodin v Jablonci nad Nisou na přechodu pro chodce v ulici Chelčického. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Buďte Aktivní školou, pomozte rozpohybovat mládež v kraji

Liberecký kraj ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci (TUL) podpoří fyzickou aktivitu mládeže v regionu a společně chtějí rozpohybovat mládež v kraji. Projekt s názvem Aktivní škola je zaměřen na základní a střední školy a kraj jej podpoří třemi miliony korun. Zájemci se již nyní mohou do Aktivní školy hlásit online. „Cílem projektu je zhodnotit podmínky k pohybovým a sportovním aktivitám ve školách a nabídnout školám manuál s příklady dobré praxe a doporučeními, jak děti k pohybu pozitivně motivovat," řekl Lukáš Rubín, vedoucí katedry tělesné výchovy a sportu FP TUL, který je hlavním řešitelem projektu Aktivní škola v Libereckém kraji.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího jarního kola
Obrazem: Jak Krakonoš přivítal v Harrachově jaro
Kam za sportem a zábavou o víkendu 27. až 29. března
V Bozkově budou soutěžit radiově řízené modely
Kominíky a jejich řemeslo představí Eva Bažantová

Nejčtenější články

27.03.: V Bozkově budou soutěžit radiově řízené modely
28.03.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 27. až 29. března
27.03.: Kominíky a jejich řemeslo představí Eva Bažantová

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT