Na pojizerské tanečníky čeká pravá plesová sezona

19.01.2011 19:17:35 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj

Na pojizerské tanečníky čeká pravá plesová sezona

Tance milovní spoluobčané budou mít o příštím a dalším víkendu mnoho příležitostí k ukázání svého umění. Od 21. do 30. ledna se koná v regionu několik desítek plesů a bálů. Přinášíme vám jejich stručný přehled.

Z výčtu především hasičských plesů vyčnívá páteční reprezentační ples na lomnickém zámku, sobotní erotický ples v Jilemnici nebo sportovní bál v Turnově příští sobotu, každý si ale jistě najde ten svůj ples či bál.

Pátek 21. ledna

1. reprezentační zámecký ples v Lomnici
Na zámku v Lomnici nad Popelkou od 20 hodin. Hraje turnovsko-liberecká skupina Retro-five. V průběhu večera ukázky sportovního a společenského tance. Vstupenky v předprodeji 120 Kč, na místě 140 Kč.

Ples AXL v Semilech
Reprezentační ples AXL od 20 hodin v KC Golf v Semilech. Hraje skupina Kontakt z Tanvaldu, hostem večera je Tereza Kerndlová, celým večerem provází Zdeněk Vranovský, v restauraci diskotéka s DJ Hubertem. Vstupné 80 Kč.

Hasičský ples Holenice
Sál bývalé školy od 20 hodin, pořádá SDH Holenice. K tanci a poslechu hraje Vlastimil Matěja z Lomnice nad Popelkou.Vstupné 50 Kč.

Sobota 22. ledna

Myslivecký bál v Bozkově
Myslivecké menu v Sokolovně Bozkov od 20 hodin. Bohatá tombola - 1. cena bude zvěřinové překvapení. Hudební doprovod skupina Gemini. Autobusová doprava ze Semil v 19 hodin, zpět v ranních časných hodinách. Vstupné 60 Kč.

Erotický ples v Jilemnici
Populární ples plný tajů, erotických vystoupení i tance ve Společenském domě Jilm od 20 hodin. To vše a ještě mnohem víc slibuje večer z produkce agentury Jan Šťastný. Program topless hostesky, půlnoční stripshow, zajímavá erotombola, vyhlášení Miss eroplesu. Moderuje Filip Šubr a Luboš Dvořák. Vystoupí Davide Mattioli, Koneckonců, Nastarýkolena. Vstupné 250 Kč.

Hasičský bál ve Stružinci
Obecní tělocvična a pohostinství U Toníka od 20 hodin. Pořádá SDH Stružinec. K Tanci a poslechu hraje Láďa Pacák z Nové Paky. Vstupné: 60 Kč.

Hasičský bál v Bradlecké Lhotě
Kulturní dům v Bradlecké Lhotě od 20 hodin. Pořádá SDH Bradlecká Lhota. Hrají Radka a Václav Fajtovy z Lomnice nad Popelkou. Vstupné 80 Kč.

Pátek 28. ledna

55. maturitní ples gymnázia I. Olbrachta
Ve všech prostorách KC Golf v Semilech od 20 hodin. V hlavním sále bude hrát skupina Allegro z Jičína, ve vinárně bude diskotéka. Vstupné 100 Kč.

Sokolský ples v Lomnici
Sokolovna v Lomnici nad Popelkou od 20 hodin. Pořádá TJ Sokol Lomnice nad Popelkou. Hraje skupina Continental Band Liberec. Vstupné v přeprodeji 50 Kč, na místě 80 Kč.

Sobota 29. ledna

Ples SDH Semily I
Ve všech prostorách KC Golf v Semilech od 20 hodin. K Tanci a poslechu bude hrát skupina Veselí pozůstalí, v restauraci dance party se Zdeňkem Vranovským. Kulturní program obohatí Mr. Popelino a Eros Ramazzoti revival. Vstupné 70 Kč, místenka 90 Kč.

Hasičský ples v Košťálově
Tradiční ples v sokolovně Košťálov od 20 hodin. Návštěvníky čeká předtančení a vystoupení lomnických mažoretek. Pořádá SDH Košťálov.

Volej a basket báll - ples turnovských sportovců
Koná se v Kulturním centru Střelnice Turnov od 20 hodin. Hraje skupina Lucky Jane. Vstupné 150 Kč. 

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

O dotace pro obce je zájem. Krajský seminář se přesune do většího sálu

Velký ohlas provází seminář na téma Jak pomocí dotací rozvíjet obec, který připravuje sekretariát Regionální stálé konference Libereckého kraje. Původně se měl konat v zastupitelském sále krajského úřadu, kvůli množství zájemců se jej pořadatelé však rozhodli přesunout do Krajské vědecké knihovny. Uskuteční se 1. února od 10 hodin ve velkém konferenčním sálu ve 2. patře.

Měření prachu v okolí Turów pokračují. Loni nedošlo k překročení limitů

Součástí vloni podepsané mezistátní dohody mezi Českou republikou a Polskem bylo i pravidelné měření koncentrací prachových částic PM10 na deseti vybraných bodech v okolí dolu Turów na území Polska. Z měření vyplývá, že hodnoty nepřekročily limity stanovené legislativou. „V rámci provedeného měření byly sledovány průměrné denní koncentrace prachových částic PM10, přičemž na každém bodě bylo 24hodinové měření provedeno opakovaně vždy ve 2 po sobě jdoucích dnech. Celé měření probíhalo na jednotlivých bodech postupně od 23. května do 12. června 2022. Dle výsledků provedeného měření se průměrné denní koncentrace prachových částic PM10 v blízkém okolí dolu Turów v době měření pohybovaly v rozmezí cca 9-43 μg/m3 a ve sledovaném období tak nebyla překročena hodnota stanovená legislativou pro denní imisní limit 50 μg/m3," uvedl Václav Židek, člen rady kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Městský parlament mládeže jednal na turnovské radnici
V liberecké knihovně začínají Krajské týdny pro neziskový sektor
Vstupné do Krkonošských muzeí zdražuje
Liberecký kraj zaštiťuje celkem 18 vědomostních olympiád
Florbal Turnov: Další výsledkově zajímavý víkend

Nejčtenější články

29.01.: V Turnově vyroste další Centrum odborného vzdělávání
31.01.: Muži převáželi přes Harrachov kradená jízdní kola z Rakouska
30.01.: Dlaskův statek v Dolánkách znovu ožije masopustním rejem

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT