Na pojizerské tanečníky čeká pravá plesová sezona

19.01.2011 19:17:35 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj

Na pojizerské tanečníky čeká pravá plesová sezona

Tance milovní spoluobčané budou mít o příštím a dalším víkendu mnoho příležitostí k ukázání svého umění. Od 21. do 30. ledna se koná v regionu několik desítek plesů a bálů. Přinášíme vám jejich stručný přehled.

Z výčtu především hasičských plesů vyčnívá páteční reprezentační ples na lomnickém zámku, sobotní erotický ples v Jilemnici nebo sportovní bál v Turnově příští sobotu, každý si ale jistě najde ten svůj ples či bál.

Pátek 21. ledna

1. reprezentační zámecký ples v Lomnici
Na zámku v Lomnici nad Popelkou od 20 hodin. Hraje turnovsko-liberecká skupina Retro-five. V průběhu večera ukázky sportovního a společenského tance. Vstupenky v předprodeji 120 Kč, na místě 140 Kč.

Ples AXL v Semilech
Reprezentační ples AXL od 20 hodin v KC Golf v Semilech. Hraje skupina Kontakt z Tanvaldu, hostem večera je Tereza Kerndlová, celým večerem provází Zdeněk Vranovský, v restauraci diskotéka s DJ Hubertem. Vstupné 80 Kč.

Hasičský ples Holenice
Sál bývalé školy od 20 hodin, pořádá SDH Holenice. K tanci a poslechu hraje Vlastimil Matěja z Lomnice nad Popelkou.Vstupné 50 Kč.

Sobota 22. ledna

Myslivecký bál v Bozkově
Myslivecké menu v Sokolovně Bozkov od 20 hodin. Bohatá tombola - 1. cena bude zvěřinové překvapení. Hudební doprovod skupina Gemini. Autobusová doprava ze Semil v 19 hodin, zpět v ranních časných hodinách. Vstupné 60 Kč.

Erotický ples v Jilemnici
Populární ples plný tajů, erotických vystoupení i tance ve Společenském domě Jilm od 20 hodin. To vše a ještě mnohem víc slibuje večer z produkce agentury Jan Šťastný. Program topless hostesky, půlnoční stripshow, zajímavá erotombola, vyhlášení Miss eroplesu. Moderuje Filip Šubr a Luboš Dvořák. Vystoupí Davide Mattioli, Koneckonců, Nastarýkolena. Vstupné 250 Kč.

Hasičský bál ve Stružinci
Obecní tělocvična a pohostinství U Toníka od 20 hodin. Pořádá SDH Stružinec. K Tanci a poslechu hraje Láďa Pacák z Nové Paky. Vstupné: 60 Kč.

Hasičský bál v Bradlecké Lhotě
Kulturní dům v Bradlecké Lhotě od 20 hodin. Pořádá SDH Bradlecká Lhota. Hrají Radka a Václav Fajtovy z Lomnice nad Popelkou. Vstupné 80 Kč.

Pátek 28. ledna

55. maturitní ples gymnázia I. Olbrachta
Ve všech prostorách KC Golf v Semilech od 20 hodin. V hlavním sále bude hrát skupina Allegro z Jičína, ve vinárně bude diskotéka. Vstupné 100 Kč.

Sokolský ples v Lomnici
Sokolovna v Lomnici nad Popelkou od 20 hodin. Pořádá TJ Sokol Lomnice nad Popelkou. Hraje skupina Continental Band Liberec. Vstupné v přeprodeji 50 Kč, na místě 80 Kč.

Sobota 29. ledna

Ples SDH Semily I
Ve všech prostorách KC Golf v Semilech od 20 hodin. K Tanci a poslechu bude hrát skupina Veselí pozůstalí, v restauraci dance party se Zdeňkem Vranovským. Kulturní program obohatí Mr. Popelino a Eros Ramazzoti revival. Vstupné 70 Kč, místenka 90 Kč.

Hasičský ples v Košťálově
Tradiční ples v sokolovně Košťálov od 20 hodin. Návštěvníky čeká předtančení a vystoupení lomnických mažoretek. Pořádá SDH Košťálov.

Volej a basket báll - ples turnovských sportovců
Koná se v Kulturním centru Střelnice Turnov od 20 hodin. Hraje skupina Lucky Jane. Vstupné 150 Kč. 

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Komentovaná prohlídka Martina Witkowského na téma Historie saní

Komentovaná prohlídka Martina Witkowského na téma historie saní se koná v úterý 5. března od 17 hodin v Erbovním sálu Krkonošského muzea v Jilemnici, kde aktuálně probíhá až do 17. března výstava nazavná Ejhle saně, hurá na ně. Vstupné je dobrovolné. Článek o výstavě

Revize katastru nemovitostí na Bukovině i Malém Rohozci

Katastrální úřad pro Liberecký kraj, územní pracoviště Semily, bude realizovat revizi katastru nemovitostí na Bukovině a v Malém Rohozci. Revize bude zahájena 1. března 2024 a bude probíhat zhruba do konce roku 2025. Během revize katastru nemovitostí budou zaměstnanci katastrálního úřadu revidovat soulad údajů katastru se skutečným stavem v terénu. Účast vlastníků a jiných oprávněných není při revizi katastru nezbytná. V případě zjištěného nesouladu mezi stavem evidovaným v katastru a stavem v terénu budou vlastníci zváni k jeho projednání se zástupcem katastrálního úřadu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hospoda cup 2024 ovládl tým Inter Liberec
Hasiči získali nově záchrannou seskokovou matraci
Hudební pocta Petru Hapkovi zazní i v Semilech
Březen – měsíc čtenářů 2024 v krajské knihovně
Hlasovat v soutěži Kniha roku pro Cenu čtenářů lze do 31. března

Nejčtenější články

02.03.: S nalezenou municí ani podobnými předměty nemanipulujte!
02.03.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 1. až 3. března
04.03.: Hudební pocta Petru Hapkovi zazní i v Semilech

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT