Na třetím ročníku Festivalu malých pivovarů vystoupí Sto zvířat

15.08.2023 20:37:50 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Na třetím ročníku Festivalu malých pivovarů vystoupí Sto zvířat

Skvělé pivo, jídlo, hudba, a hlavně jedinečná atmosféra. To je ve zkratce Festival malých pivovarů ve FABRICE 1861. Již třetí ročník se uskuteční v sobotu 19. srpna od 11 hodin v industriálním areálu semilské FABRIKY 1861, neboli v tzv. Semilském Versailles.

Tentokrát se můžete těšit hned na pět malých pivovarů, které představí svůj pivní repertoár. Budou jimi Lomnické pivo z Lomnice nad Popelkou, Řemeslný pivovar GARP z Bakova nad Jizerou, létající Pivovar Lípák z České Lípy, Kousek Piva z Liberce a Safari pivovar z Dvora Králové nad Labem. O blaho chuťových pohárků návštěvníků se pak postarají restaurace Adria Semily, Prostě Bistro, MF Sushi, Bubble vafle Lomnice nad Popelkou a nebudou chybět ani v Semilech už legendární hasičské sejkory.

I pro letošní ročník jsme si pro Vás připravili kulturní část programu. K tanci i poslechu pro Vás zahrají kapely a hudebníci Sto zvířat, Eva Cendors, Poseidon, Joe Satriani Tribute a The Orfeus. Kromě těchto hudebních vystoupení bude k nahlédnutí také výstava Interakce, aneb dotýkat se hvězd od umělců Vladimíra Franze a Patrika Rutkovského, jejíž vernisáž proběhla 26. května tohoto roku. Návštěvníkům budou přístupné i další vnitřní prostory, které si budou moci prohlédnout při komentovaných prohlídkách.

Pro tento ročník budou vstupenky k dispozici již v předprodeji v ceně 250 Kč, a poté je bude možno zakoupit také později na místě v den konání akce v ceně 300 Kč. Děti do 15 let mají vstup zdarma. Festival se bude odehrávat především na nádvoří, kde najdete podium, stánky pivovarů a stánky s občerstvením nebo také dětský koutek pro nejmenší návštěvníky, chybět nebude ani fotokoutek.

„Ve FABRICE 1861 jsme velmi hrdí, že můžeme pořádat mimořádné akce, jako je právě Festival malých pivovarů. Očekáváme, že i letos bude Festival největší akcí tohoto roku s největší účastí. I proto si dáváme obzvlášť záležet s organizací a přípravami, snažíme se Festival stále zlepšovat a posouvat a věříme, že je to vidět. Areál v Řekách pro Vás otevřeme již v 11 hodin dopoledne a strávit s námi budete moci celý den, končit budeme až hodinu po půlnoci. Rádi Vás na svátku skvělého jídla, pití a hudby ve FABRICE uvidíme!," řekl Sebastian Kuršel, ředitel společnosti FABRIKA 1861.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V semilské Fabrice 1861 pořádají novou výstavu i koncert
Festival Jazz pod Kozákovem naplno startuje koncertem Dana Bárty
Druhý ročník Festivalu malých pivovarů pořádají ve FABRICE 1861
Podkrkonošský symfonický orchestr pod hvězdami ve FABRICE 1861
Fabrika Musica s trumpetistou Laco Deczim
Janek Ledecký zahraje ve Fabrice 1861 v Semilech
Festival malých pivovarů obsadí areál Fabrika 1861
Závěr léta oslavíte v semilské fabrice rockovým mejdanem
FOTO: Bílá místa konce války odkrývají v semilském muzeu
FOTO: V semilské Fabrice 1861 zahráli Jakub Děkan a spol.
FOTO: Takto dnes vypadá areál Kolora 01, o němž se chystá výstava
FABRIKA 1861 ožila festivalem Jazz pod Kozákovem

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavírka na I/35 omezí provoz na Kyselovsku

Ve dnech 19. a 20. června 2024 bude v Turnově, Kyselovsku probíhat oprava silnice číslo I/35 v úseku kolem křižovatky se silnicí číslo III/27927 směr Pelešany. Tato křižovatka bude ve středu 19. června 2024 neprůjezdná od zhruba 7:30 hodin do asi 15:30 hodin. Ve čtvrtek 20. června 2024 od zhruba 7:30 hodin do asi 22:30 hodin. Dojde k frézování a pokládce nového povrchu, doprava v místě bude řízena semafory.

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Z kavalíra se vyklubal zloděj, který okradl 90letou seniorku
Soutěž Sdílej s námi Liberecký kraj vrcholí putovní výstavou
Konference na kraji se zabývala domácím násilím
Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 21. až 23. června

Nejčtenější články

22.06.: Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
21.06.: Pachatele přepadení v Železném Brodě zadrželi policisté po 15 minutách
22.06.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 21. až 23. června

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT