Nabídka plesů a bálů v Pojizeří je v únoru bohatá

04.02.2011 13:35:59 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj

Nabídka plesů a bálů v Pojizeří je v únoru bohatá

Tance milovní spoluobčané budou mít opět mnoho příležitostí k ukázání svého umění, protože během února se koná v regionu několik desítek plesů a bálů. Přinášíme vám jejich stručný přehled.

Absolutně nejbohatší nabídka je v sobotu 12. února, kdy se koná hned sedm plesů. Z výčtu především hasičských a maškarních únorových plesů vyčnívá Městský ples v Semilech nebo originalitou určitě Pyžamový ples v Jilemnici, každý si ale jistě najde právě ten svůj ples či bál.

Pátek 4. února

Maturitní ples Gymnázia Turnov

Kulturním centrum Střelnice v Turnově od 20 hodin. Další podrobnosti nezjištěny.

Maturitní ples Gymnázia Jilemnice

Společenský dům Jilm v Jilemnici od 19 hodin.

Sobota 5. února

Myslivecký bál

Kulturním centrum Střelnice v Turnově od 20 hodin.

Pátek 11. února

Maturitní ples Gymnázia Turnov

Kulturním centrum Střelnice v Turnově od 20 hodin.

Sobotu 12. února

Dětský karneval a Turistický bál
V Restauraci Slunce v Benešově. Dětský karneval bude probíhat od 15 do 18 hodin a vstupné na něj bude dobrovolné. Turistický bál bude začínat ve 20.30, hrát bude skupina Oasa, součástí bude tombola a soutěže. Více zde

Maturitní ples Waldorfské školy

Ve všech prostorách Kulturního centra Golf v Semilech od 19.30. K tanci a poslechu hraje kapela Medium, hostem večera bude Keltský tygr s ukázkou irských tanců, v restauraci s kokteilovým barem bude probíhat diskotéka DJ Yesai. Vstupné 120 korun. Přeprodej vstupenek v IC Semily a kanceláři ZŠ.

Společenský sportovní ples

Kulturní dům Lomnice nad Popelkou od 20 hodin. K tanci a poslechu hraje hudební skupina Styl. Vstup pouze ve společenském oblečení. Bohatá tombola, občerstvení. Pořádá TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou. Vstupné 70 korun.

Dětský odpolední maškarní karneval

Kulturní dům Bozkov od 13.30. Disko hudba a spousta další zábavy po celé odpoledne. Vstupné dobrovolné. Více zde

Hasičský maškarní karneval

Kulturní dům Bozkov od 20 hodin. V plesovém stylu pro všechny generace hraje DJ Baly + Peťák. Vstupné 50 korun, v předprodeji a masky 40 korun. Více zde

Hasičský ples

Společenský dům Jilm v Jilemnici od 20 hodin.

Erotický ples

Kulturním centrum Střelnice v Turnově od 20 hodin. Další podrobnosti nezjištěny.

Pondělí 14. února

Masopustní odpoledne na Zámku

Ve sklepení na Zámku v Lomnici nad Popelkou od 16 hodin. Děti, mládež i dospělí jsou zváni do zámeckého sklepení na masopustní rej masek. Masopust bude rozverný a provoněný koblihami. Připravena je promenáda masek, masopustní zvířátka, masopustní rej. Akce je určena pro všechny věkové kategorie, pořádá DDM Sluníčko a ICM Lomnice nad Popelkou.

Pátek 18. února

Maturitní ples ISŠ Vysoké nad Jizerou

Ve všech prostorách Kulturního centra Golf v Semilech od 19 hodin. K tanci a poslechu hraje skupina Soumrak band. Hostem večera bude taneční skupina Paul dance z Jilemnice s ukázkou moderních tanců, v restauraci za barem bude diskotéka. Vstupné 120 korun do sálu, 100 korun do předsálí.

Společenský večer Vavřineček

Společenský dům Jilm v Jilemnici od 19.30. K tanci i poslechu bude hrát kapela Allegro z Jičína. Večer se mimo jiné váže i k oslavám 100 let skautingu v Jilemnici. Vstupné 140 korun, 110 korun studenti po předložení průkazu studenta. 

Maturitní ples Gymnázia Jilemnice

Společenský dům Jilm v Jilemnici od 20 hodin.

Sobota 19. února

Městský ples

V sále Kulturního centra Golf v Semilech od 20 hodin. Třetí ples města Semily, k poslechu a tanci hraje skupina Family Pavla Nováka. Hosty večera bude Monika Absolonová a Magic Alex, budou předány Ceny města Semily. Vstupné 100 korun. Více najdete zde

Hasičský bál

Sokolovna v Chuchelně od 20 hodin. K poslechu zahraje hudební skupina Gemini. Vstupné je 70 korun. Pořádá sbor dobrovolných hasičů Chuchelna.

Neděle 20. února

Dětský karneval

V sále Kulturního centra Golf v Semilech od 14.30. Odpoledne pro děti s kouzelníkem - klaunem Matym, spoustou her a kouzel, tancem, písničkami a soutěžemi. Bude probíhat i soutěž o nejnápaditější masky. Vstupné 50 korun dospělí a 30 korun děti.

Sobota 26. února

Absolventský ples Gymnázia Semily

Ve všech prostorách Kulturního centra Golf v Semilech od 20 hodin. V hlavním sále bude hrát skupina Ego Retromusic Hořice a ve vinárně bude tradiční diskotéka. Kromě zábavy je účelem plesu setkávání absolventů a přátel gymnázia. Vstupné 100 korun, předprodej vstupenek v Informačním centru Gymnázia a v Informačním centru Semily.

Pyžamový ples

Společenský dům Jilm od 20 hodin. Pyžamový ples se vyznačuje půlnoční polštářovou bitvou. Hlavními taháky plesu budou oblíbený moderátor Martin Tankway, přehlídka pyžam a nočního prádla, půlnoční polštářová bitva a hlavně rautový stůl All you can eat (sněz všechno co můžeš). Organizátory plesu jsou Restaurace Mexico Jilemnice a Společenský dům Jilm. Doplnění zde

Dětský karneval

Sokolovna v Lomnici nad Popelkou od 15 hodin. Pořádá TJ Sokol Lomnice nad Popelkou.

Maškarní ples ve Slané

Kulturní dům Slaná u Semil od 20 hodin. Maškarní ples pořádá Český svaz žen Slaná.

Tradiční sokolský bál

Kulturní dům Bradlecká Lhota od 20 hodin. Můžete se těšit na hudbu V. Matěja, preclíky a tombolu. V průběhu večera vystoupí originální český soubor Mužoreti ArtRóza Hořice. Pořádá TJ Sokol Bradlecká Lhota.

Šibřinky

Sokolovna Lomnice od 20 hodin. Hraje Realita Rock. Předprodej v prodejně EQUUS p. Kordíka, vstupné v předprodeji 60 korun, na místě 80 korun.

Neděle 27. února

Dětský karneval

Kulturní dům Bradlecká Lhota od 14 hodin. Pořádá TJ Sokol Bradlecká Lhota.

Které plesy a bály jste v lednu promeškaly?

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pokácí lípu v ulici Alej legií v Turnově

V úterý 21. května 2024 bude pokácena lípa zelená v ulici Alej legií (pozemek p. č. 3875/7 v kat. území Turnov). Kácení bude provedeno v režimu tzv. krajní nouze, neboť hrozí riziko z prodlení. Lípa je velmi silně poškozena rozsáhlou hnilobou dřeva kotevních kořenů a báze kmene, jež je způsobena agresivní dřevokaznou houbou dřevomor kořenový. Kácení bude provedeno na základě výsledku tahových zkoušek, které prokázaly velmi nízkou odolnost lípy vůči vývratu z kořenů.

Na životní prostředí a zemědělství vyčlenil kraj 8 milionů korun

Podpora ochrany přírody a krajiny, pomoc včelařům, ale také předcházení vzniku odpadů, využití bioodpadů a odděleného sběru kovových odpadů. To jsou tři dotační programy v oblasti životního prostředí a zemědělství, jejich prostřednictvím Liberecký kraj rozdělí 8 milionů korun. V rámci programu 8.2, který se zaměřuje na podporu ochrany přírody a krajiny, je navrženo podpořit všech 34 formálně správných žádostí o dotaci v celkové výši 2.811.112 korun; dvě žádosti byly pro formální nesoulad vyřazeny. Navrhuje se doplnit rezervu programu 8.2 do této výše o 288.312 korun z volných prostředků programu 8.6, zaměřeného na podporu retence vody v krajině a adaptace sídel na změnu klimatu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V našem kraji proběhne Cvičení Zdroje 2024
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola
Hořela průmyslová hala v Jilemnici
Liberecký kraj opět podpoří činnost Českého červeného kříže
Titul pro výjimečnou osobnost v oblasti rodinné politiky míří do Turnova

Nejčtenější články

26.05.: Hořela průmyslová hala v Jilemnici
26.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola
24.05.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 24. do 26. května

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT