Naděje Semil v Sedmihorkách držel nad vodou pouze Koudelka

06.11.2011 14:22:56 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Karlovice - Sedmihorky,Semily

Festival zahozených šancí. Tak by se dal přejmenovat zejména první poločas v podání fotbalistů Sedmihorek v zápase krajského přeboru proti Semilům. Ve druhé části se hra vyrovnala, domácím trochu docházely síly a nebylo daleko k překvapivé remíze.

Další zápasy krajského přeboru Košťálov - Pěnčín 2:1, VTJ Rapid - Jablonec n. J. 3:0 a FKP Turnov - Desná.

FK Sedmihorky - SK Semily 2:1 (2:0)

Svůj první zákrok si semilský brankář Koudelka (na snímku) připsal po sedmi minutách, když vychytal Špínu. Za minutu trefil boční síť Pařízek. V 10. likvidoval Koudelka šanci Poula. Čtvrtá příležitost domácích již skončila gólem, halfvolejem ve vápně se krásně trefil Špína - 1:0. V 17. minutě po standardce Pavlíčka hlavou mířil vedle střelec Špína. V téže minutě atakoval unikajícího Špínu Koudelka na hrabici velkého vápna, po žluté a střele Bakeše, kterou Koudelka vyrazil, pálil Mencl mimo. První ohrožení Koubusovy brány na druhé straně měl poté na svědomí Hartman, pálil ale nad. Ve 39. minutě osamocený Poul se Špínou vybídli Krejčíka, kterému střelu na roh vyrazil Koudelka. Po něm se trefil na 2:0 Koťátko. Za tři minuty ještě bombou orazítkoval břevno Poul.

Druhý poločas zápasu byl poté v srdci Českého ráje o trochu klidnější. V 51. a 55. minutě tutovky Poula lapil hráč zápasu Koudelka. V 64. minutě musel pro zranění střídat semilský matador Grebeníček. Za pár vteřin Poulovu střelu na tyč vytáhl Koubus. V 79. minutě byl ve vápně domácích atakován Vrchovský a následný pokutový kop proměnil Hartman - 2:1. Hosté se poté dostávali k závěru utkání ke Koubusově bráně, na výsledku se ale již nic nezměnilo.

„Konečný výsledek neodpovídá poměru sil na hřišti a nebýt vychýlené mušky našich střelců a výborných zákroků gólmana hostů, mohl být zápas rozhodnut již po prvních deseti minutách," uvedl k zápasu vedoucí družstva Sedmihorek Miroslav Kobrle.

„Výbor fotbalového klubu SK Semily děkuje svým fanouškům a sponzorům za podporu v podzimní části krajského přeboru a těší se na její pokračování v jarní části. Dále všechny zve na volební valnou hromadu SK, která se uskuteční 16. listopadu 2011 ve sportovním centru Semily od 18 hodin," uvedl tiskový mluvčí klubu Ladislav Pražák.

Branky: 15. Špína, 39. Koťátko, 79. Hartman z penalty. Rozhodčí: Neugebauer - Rais, Paldus, ŽK: 3:1. Diváků: 100. Sedmihorky: Koubus - Koťátko, Bakeš, Švarc - Krejčík (66. Kněbort), Mencl, Kratochvíl - Pavlíček, Pařízek (86. Pařík) - Špína (90. Vávra), Poul. Semily: Koudelka - Fišar, Počta, Kočí, Veg - Vrchovský, Jung, Močkovský (46. Daniel), Hartman - Grebeníček (64. Otmar), Kázmer (46. Lipský).

Přehled všech fotbalových výsledků a tabulek 13. podzimního kola sezony 2011/ 2012