Nákladní a osobní auto havarovaly mezi Brodem a Malou Skálou

22.03.2021 13:58:23 | Autor: hzs, pjs | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Železný Brod,Malá Skála

Nákladní a osobní auto havarovaly mezi Brodem a Malou Skálou

Aktualizováno a doplněny fotografie: Hasiči zasahují v pondělí od 12.40 na silnici I/10 mezi Železným Brodem a Malou Skálou u dopravní nehody nákladního a osobního auta. Osobu z osobního automobilu vyprostili pomocí hydraulických nástrojů a předali zdravotnické záchranné službě. Řidič nákladního vozu byl zachráněn bez použití nástrojů a též předán do péče ZZS. Komunikace zůstává v místě neprůjezdná.

„Dnes krátce po poledni policisté na lince 158 přijali oznámení o dopravní nehodě na silnici číslo 10 ve směru ze Železného Brodu do Malé Skály. Na základě prvotního šetření zde došlo ke střetu nákladního a osobního motorového vozidla. Na místě události nyní zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému," sdělila tisková mluvčí Policie ČR Dagmar Sochorová.

Nehoda dvou aut mezi Železným Brodem a Malou Skálou

Místo dopravní nehody je v tuto chvíli stále neprůjezdné, jelikož bude potřeba ještě zajistit odtahy zúčastněných vozidel. „Veškeré okolnosti a příčina střetu osobního vozidla Mercedes a nákladního vozidla jsou v současné době předmětem probíhajícího šetření. Řidiče osobního vozidla museli z vozu vyprostit na místo přivolaní hasiči, kteří ho následně předali posádce Letecké záchranné služby, která ho transportovala s předběžně středně těžkým zraněním do liberecké nemocnice. Řidiče nákladního vozidla zdravotníci ze Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje ošetřili na místě události," upřesnila Sochorová.

Aktualizace 23. 3.:

Odtahová služba nákladní vozidlo ze silnice odstraňovala až zhruba do pondělních 20 hodin.

„Na základě dosud provedeného šetření bylo zjištěno, že řidič s osobním motorovým vozidlem Mercedes zatím z nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozem. Následně během odpoledne byl Zdravotnickou záchrannou službou převezen také na vyšetření do liberecké nemocnice i řidič nákladního vozidla, u kterého se až následně začaly projevovat zdravotní potíže. Předběžná výše způsobené škody činí částku 1 200 000 Kč. Veškeré okolnosti celé události i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou," doplnila policejní mluvčí.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Následky dopravních nehod v Libereckém kraji meziročně klesly
Ve smyku vyletěl s autem na Malé Skále mimo silnici
K nehodě cyklisty se smrtelným zraněním došlo u Žďárku
Při nehodě v Liberci zemřel řidič havarovaného vozidla
U Železného Brodu se srazila dvě auta, jedna osoba je zraněná

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavírka na I/35 omezí provoz na Kyselovsku

Ve dnech 19. a 20. června 2024 bude v Turnově, Kyselovsku probíhat oprava silnice číslo I/35 v úseku kolem křižovatky se silnicí číslo III/27927 směr Pelešany. Tato křižovatka bude ve středu 19. června 2024 neprůjezdná od zhruba 7:30 hodin do asi 15:30 hodin. Ve čtvrtek 20. června 2024 od zhruba 7:30 hodin do asi 22:30 hodin. Dojde k frézování a pokládce nového povrchu, doprava v místě bude řízena semafory.

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Z kavalíra se vyklubal zloděj, který okradl 90letou seniorku
Soutěž Sdílej s námi Liberecký kraj vrcholí putovní výstavou
Konference na kraji se zabývala domácím násilím
Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 21. až 23. června

Nejčtenější články

22.06.: Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
21.06.: Pachatele přepadení v Železném Brodě zadrželi policisté po 15 minutách
22.06.: Kraj pořídil svým organizacím dalších šestnáct elektromobilů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT