Nalezená žena měla na těle zranění. Policie žádá o pomoc svědky

31.07.2020 18:55:08 | Autor: redakce | Rubrika: KRIMI | Obce: Rovensko pod Troskami,Liberecký kraj

Nalezená žena měla na těle zranění. Policie žádá o pomoc svědky

Kriminalisté, vyšetřující případ nálezu těla 35leté ženy v katastru Rovenska pod Troskami, se obrací na veřejnost se žádostí o spolupráci. Pitva totiž potvrdila, že žena měla na těle zranění, která by mohla nasvědčovat účasti jiné osoby.

V pondělí 27. července bylo nalezeno v katastru obce Rovensko pod Troskami tělo pohřešované ženy. Jejím zmizením se zabývali policisté od předchozího dne na základě oznámení, které na linku 158 učinili rodinní příslušníci. Lékař přivolaný na místo nálezu bohužel konstatoval smrt, přičemž ke zjištění příčin policisté nařídili provést soudní pitvu. Ta potvrdila, že žena měla na těle zranění, která by mohla nasvědčovat účasti jiné osoby.

„Kriminalisté, kteří si případ okamžitě převzali, zajistili na místě nálezu množství stop, provedli množství neodkladných a neopakovatelných úkonů a nařídili vyhotovení znaleckých zkoumání. Ve věci nyní probíhá prověřování pro podezření z násilného trestného činu," sdělil tiskový mluvčí Policie ČR Vojtěch Robovský.

Pětatřicetiletá žena, která bydlela v Jablonci nad Nisou, byla naposledy spatřena v restauraci „U Alenky" v ulici Komenského v centru Rovenska pod Troskami, odkud odešla v sobotu 25. července, přibližně ve 23 hodin. V tuto dobu na sobě 175cm vysoká, tmavovlasá žena střední postavy, měla tříčtvrteční světle modré volné kalhoty bez kapes, na nohou páskové boty šedé barvy, černé tílko s nápisem Killer cobra. Přes ramena mohla mít přehozený červený svetr. Žena nosila dioptrické brýle, avšak nemusela je mít v době svého odchodu z restaurace na očích.

„Kriminalisté žádají případné svědky, kteří ženu odpovídající popisu spatřili v nočních hodinách ze soboty na neděli 26. července 2020 nebo mají důležité informace k okolnostem jejího úmrtí a zároveň také žádají o spolupráci řidiče, jejichž vozidla jsou vybavena palubní kamerou, a kteří v nočních hodinách projížděli obcí Rovensko pod Troskami, aby se obrátili na nejbližší oddělení Policie ČR, případně aby se policistům ozvali prostřednictvím linky 158," obrátil se na veřejnost policejní mluvčí.

Prvotní informace k případu: Pohřešovaná žena byla nalezena v Rovensku bez známek života

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Na přehradní nádrži Mšeno se utopil 44letý muž
Pohřešovaná žena byla nalezena v Rovensku bez známek života
Horská služba pátrala po seniorovi. Našli ho už bez známek života
Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát
Pohřešovanou ženu našli bez známek života v harcovském lese
Pohřešovaného seniora nalezli mrtvého v obci Huť
Pohřešovanou ženu ze Semil našli hasiči s pátracími psy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pozor na jednodenní uzavírku u Penny v Turnově

V pondělí 15. prosince 2025 od 7:00 do 18:00 hodin bude silnice III/27926 - Sobotecká ulice -přechodně úplně uzavřena. Uzavírka se dotkne úseku od vjezdu na parkoviště k Penny po výjezd od parkoviště Maškovy zahrady směrem k vlakové zastávce. Dojde zde k napojení havarijního přepojení vodovodu. Objízdná trasa je vedena zmíněným výjezdem od Maškovy zahrady, kolem areálu koupaliště k výjezdu na kruhový objezd u zimního stadionu. Autobusová zastávka u Penny bude přesunuta na parkoviště Maškovy zahrady.

Sbírka Krabice od bot prodlužuje provoz sběrných míst do 14. prosince

Diakonie ČCE se rozhodla prodloužit sbírku vánočních dárků Krabice od bot do 14. prosince. Pro štědré dárce tak bude ještě necelý týden otevřeno 66 sběrných míst, jejichž přehled je k dispozici na webu sbírky krabiceodbot.cz. V jejím patnáctém ročníku se během dvou týdnů na přelomu listopadu a prosince podařilo vybrat už 58 000 dárků pro děti z rodin ohrožených chudobou, stále však chybí dárky pro 7 000 dětí. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Turnovská socha sv. Jan Nepomuckého je zpět!
Co nového v jízdním řádu od prosince 2025?
Harrachov hostí školení trenérů speciální olympiády
Biotop v Dolánkách se pomalu rýsuje
Vánoční sbírka Krabice od bot opět i v Libereckém kraji

Nejčtenější články

12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
13.12.: Biotop v Dolánkách se pomalu rýsuje
13.12.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. a 14. prosince

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT