Návrat Dalmachu na vítěznou vlnu po výhře s Brandýskem

12.02.2024 22:35:27 | Autor: dn, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Formu v domácím prostředí potvrdil futsalový Dalmach v neděli 11. února vítězstvím 8:3 proti týmu FC Brandýsek.

FC TJ Dalmach Turnov - F. C. Brandýsek 8:3 (4:0)

Utkání, ve kterém se očekávalo, že Dalmach zvládne za tři body, se překvapení nekonalo. Dvě branky po sobě přišly v 6. a 7. minutě. První se trefil Novák po uvolnění střelou z levé strany. Druhou branku si připsal Špína po přihrávce od Fedorka. Dalmach získal co potřeboval a mohl kontrolovat hru. Po zákroku tradičně spolehlivého Filly a jeho výhozu přidal třetí branku Novák. Když už se blížila přestávka, stihl ještě zasadit další ránu soupeři Randák. Poločasové skóre bylo 4:0.

Do druhé půle si domácí nemohli přát lepší start než pátou branku, kterou vsítil na zadní tyči opět Novák, když mu pozici nachystal Randák. Hosté se dokázali prosadit Vokounem a snížit na 5:1. Dalmach přišel o čisté konto, a tak se rozhodl přidat další branky. Šestý gól vstřelil Štěpán Veber. Na 7:1 se stav zápasu měnil po čtvrté brance Nováka, když si před bránou našel přihrávku z rohu od Schmeilera. Hosté konec zápasu nevypustili a z hattricku se radoval Vokoun, který přidal ke gólu z první půle další dva zářezy. To ale ještě nebyl konec, když si Fedorko se Špínou vyměnili role a první jmenovaný se zapsal mezi střelce.

Branky a asistence: Novák, Špína (Fedorko), Novák (Randák), Randák (Novák), Novák (Filla), Veber, Novák (Schmeiler), Fedorko (Špína). Rozhodčí: Čurda - Šnýdl. Diváků: 60. Sestava Dalmachu: Filla, Schmeiler, Vítek, Veber, Šimek, Novák, Randák, Mencl, Fedorko, Špína.