Nejvyšší výhru úvodního kola přeboru si připsal Stružinec v Branné

23.08.2017 21:44:34 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Prvním kolem rozehráli fotbalisté novou sezonu okresního přeboru. Nejvyšší výhru kola si připsal Stružinec, který rozstřílel 4:0 rezervu Horní Branné. Góly do domácí sítě ale začaly padat až po vyloučení hráče na obou stranách.

V dalších zápasech vyhrála rezerva Přepeř nad Poniklou díky jediné brance veterána a majitele klubu Kupky z penalty. Studenec přestřílel Mříčnou, když hostům vyšel závěr první a vstup do druhé části, kdy získali náskok 2:4, domácí sice snížili, ale výhru hostů potvrdil svým druhým gólem v zápase J. Šír. Nová Ves vyhrála ve Vysokém. Hosté vedli už ve 26. minutě o dva góly, utkání kontrolovali a až v samotném závěru snížili domácí Štěpánkem na konečných 1:2. Mírová vyhrála v Bozkově nad místní rezervou 1:3, když všechny góly padly až ve druhém poločase.

Utkání 1. kola:

Přepeře B - Poniklá 1:0 (1:0)
Branky: 6. Kupka z penalty. Rozhodčí: Kraus, ŽK: 0:2. Diváků: 40.

Mříčná - Studenec 3:5 (2:3)
Branky: 6. Jaroš, 24. Hendrych, 52. Šif - 18. Kočárek, 40. a 56. J. Šír, 44. Vancl, 47. P. Šír. Rozhodčí: Diringer, ŽK: 2:1. Diváků: 120.

Vysoké n. J. - Nová Ves 1:2 (0:2)
Branky: 88. Štěpánek - 15. Svoboda, 26. Zajíc. Rozhodčí: J. Přikryl, ŽK: 2:3. Diváků: 65.

Bozkov B - Mírová 1:3 (0:0)
Branky: 75. Kobrle - 55. Iluska, 65. Dvořák, 83. Dědeček. Rozhodčí: Mašek, ŽK: 1:3. Diváků: 99.

Horní Branná B - Stružinec 0:4 (0:1)
Branky: 5. Votoček, 60. Vagenknecht, 62. Matěja, 75. Vondra. Rozhodčí: Styblík, ŽK: 2:2, ČK: 1:1 (52. Svoboda - 50. Brnka).